Allez au contenu Allez à la navigation

22 Prosinec 2019

Přejeme vám krásné Vánoce

Vánoce jako svátky
klidu, míru a relaxu

Další rok hodláme uzavřít v kruhu svých nejbližších při pokojných vánočních svátcích i bujarých oslavách silvestrovských. Usedneme ke společnému stolu, budeme mluvit, jíst, pít, smát se i plakat, a to všechno společně. To všechno obnáší spoustu příprav a činností, které zajistí, že rodina a přátelé budou spokojení. Zapomínat bychom však neměli hlavně na tu pravou podstatu Vánoc a Silvestra, a tou je především klid, relax a načerpání nové energie pro nadcházející měsíce.

 

Nedělejte si vrásky

Vánoce jsou svátky, kdy jsou naše srdce více otevřená. Využijte je k utužování vztahů a jejich naplňování láskou s těmi, na kterých vám záleží. Vyvarujte se nevhodných slov, pronesených bez přemýšlení, protože lidská duše je o vánocích citlivá, tak jako pokožka v zimě. Pečujte o ni, hýčkejte ji a využijte tu nejkvalitnější pomoc pro její osvěžení. Po tomto náročném roce si to zasloužíte. Načerpat energii, sílu a cítit se mladě a svěže jak navenek, tak i uvnitř. Dokážete-li si utvořit psychickou pohodu, na chvíli zastavit a jen si užívat příjemné chvíle klidu, psychická pohoda se okamžitě odrazí jako zrcadlo i na vzhledu vaší pleti. Bude jasná, prozářená a pružná. A vy spokojení, odpočatí a šťastní. S ničím si zkrátka nedělejte vrásky.

Jste jedineční!

Přejeme vám, ať jste i v novém roce stejně jedineční a krásní, jako jste teď. Ať nejen o silvestrovské noci záříte tolik, jako vaše pleť. Jste to nejdražší, co na světě máte. Pečujte o sebe, dopřávejte si relax a drobné radosti každý den. Mějte se rádi!

Děkujeme za vaši přízeň a důvěru, se kterou jste svou pokožku vložili do našich rukou a doufáme, že vás budeme i nadále těšit a zpříjemňovat vám život i vzhled. 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok vám přeje celý tým Bioderma.