Hydrabio Hyalu+ sérum

Vysoce koncentrované anti-age sérum, které intenzivně hydratuje a pomáhá redukovat jemné linky a vrásky

Novinka

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Technologie HYALU+

Pro koho?

Dospělí

Prokázaná účinnost

+ 60 % hydratace do 30 minut (1)
Pleť je vyhlazená: 94 % (2)

HYDRABIO HYALU+ SERUM

 • Hydratuje a regeneruje ihned a dlouhodobě. 
 • Redukuje viditelné známky stárnutí. 
 • Posiluje kožní bariéru. 
 • Chrání před oxidačním stresem.
*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Hydrabio Hyalu+ sérum je inspirované inovativním ekobiologickým přístupem NAOS, které díky pochopení biologické dysfunkce, odpovědné za dehydrataci, umožňuje pleti znovu aktivovat její přirozené hydratační mechanismy a udržovat vodu nezbytnou pro její rovnováhu. Doplňkové působení správně dávkovaných účinných látek: biomimetická nízkomolekulární (LMW) kyselina hyaluronová, niacinamid, karnosin a technologie Hyalu+ (kombinace biomimetické vysokomolekulární (HMW) kyseliny hyaluronové a hydratačního cukru) působí na vnitřní příčiny dehydratace a viditelné známky stárnutí, aby zajistily dlouhodobou účinnost. 

Okamžitý, hydratační a vyživující účinek: HMW kyselina hyaluronová vytváří na povrchu ochranný film zabraňující ztrátě vody + nový hydratační cukr, který pomáhá pokožce syntetizovat a uchovávat vlastní kyselinu hyaluronovou. Sjednocující účinek: LMW kyselina hyaluronová, která pomáhá stimulovat kolagen k získání pevnosti a pružnosti. 

Posílení: niacinamid, který posiluje ochrannou funkci kožní bariéry a snižuje dehydrataci.

Face Tvář
Neck Krk

Aplikujte přibližně 5 kapek ráno a/nebo večer přímo na obličej a krk po očištění produktem hygieny z řady Hydrabio. Následně použijte produkt péče o pleť z řady Hydrabio.

 • Krok 1 Vyčistěte si pleť ideálně produktem hygieny z řady Hydrabio
 • Krok 2 Naneste Hydrabio Hyalu+ sérum na celý obličej a krk
 • Krok 3 Jemně masírujte, dokud se nevstřebá
 • Krok 4 Aplikujte svůj denní Hydrabio Krém nebo Gel-krém

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Dehydratace je pro pleť přechodným stavem, který mohou zažít všechny typy pleti (normální, smíšená, suchá, mastná). Některé faktory vnějšího prostředí (UV paprsky, klimatizace, znečištění, náhlé změny teplot, chlad, vítr…) mohou pokožku dehydratovat a změnit její ochrannou funkci, což oslabuje naši pleť a zvýšuje ztrátu vody. Přirozené procesy stárnutí časem mění také množství a kvalitu kyseliny hyaluronové v pokožce. Přesto je tato „houbovitá“ molekula, která dokáže pojmout až tisícinásobek své hmotnosti ve vodě, klíčem k hydrataci. Když je jí uloženo méně, pleť je dehydratovaná. Abyste tomuto jevu zabránili, je třeba, aby jste o vaši pokožku pečovali.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Okamžitá hydratace: 

 • +60 % do 30 minut (1) 
 • 24H hydratace (1) 
 • Pleť je hladší: 90 % (2b) 
 • Pleť je pevnější: 91 % (2b)
*Detaily studie

Po 28 dnech: 

 • pleť je vyhlazená: 94 % (2b) 
 • +20 % plnosti pleti (2a) 
 • +32 % pevnosti pleti (2a) 
 • +21 % pružnosti pleti (2a) 
 • +25 % zářivosti pleti (2a)
*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Technologie HYALU+ kombinuje vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou pro okamžitou a intenzivní povrchovou hydrataci a hydratační cukr, který podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a chrání její životní cyklus.

Ingredience

Typ pleti
Věk

5/5

2 recenze
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Hyalu jsem si zamilovala. Má nelepivou lehkou texturu, která se hned vstřebá. Sérum mě vždy zachrání od nepříjemných pocitů suchosti a pnutí. Určitě koupím další.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Mám velmi suchou pleť, která často pne. Tohle sérum je jedno z nejlepších, co jsem zatím vyzkoušela. Určitě doporučuji.
Tato recenze mi pomohla
0