Chybová zpráva

Could not retrieve the oEmbed resource.

Ekobiologie: ochrana pokožky

"Když pokožka trpí, měli bychom ji místo přehnané péče naučit, jak správně fungovat."

Z této vize vytvořil francouzský farmaceut a biolog Jean-Noël Thorel NAOS, společnost inspirovanou životem a poháněnou srdcem.

Zjistěte více o společnosti NAOS a jejím jedinečném přístupu, ekobiologii. Cílem ekobiologie je respektovat kožní ekosystém a zachovat jeho přirozené zdraví

BIODERMA je biologie ve službách dermatologie a dermatologie ve službách zdraví.

Bioderma - woman

Každý den se musí pokožka přizpůsobovat svému prostředí, které ovlivňuje její rovnováhu a zdraví. Znečištění, klimatické podmínky, UV paprsky, nemoc, léky, stárnutí. Všechny tyto faktory oslabují a porušují rovnováhu pokožky, potlačují její přirozenou obranyshopnost.

Pokožka se tak stává citlivější a reaktivnější. Mohou se objevit skvrny, zarudnutí a podráždění. Pokožka každého člověka reaguje v závislosti na své DNA různým způsobem.

Jsme přesvědčeni, že působení na viditelné příznaky nestačí. Abychom se o pokožku a její zdraví skutečně účinně starali, musíme ji chránit před vnějšími vlivy (počasí, léčba, znečištění), řešit příčiny její nerovnováhy a zároveň respektovat její přirozenost. Společně s dermatology a zdravotníky navrhujeme produkty, které budou působit preventivně a doplňovat dermatologickou léčbu.

Jádrem našich produktů je revoluční, ale respektující přístup, který NAOS posledních 40 let prosazuje: ekobiologie.

Ekobiologie je vědecký přístup, který kombinuje ekosystém a biologii pokožky. Tento přístup, který se radikálně liší od tradiční kosmetiky, považuje pokožku za živý ekosystém, jehož přírodní zdroje a mechanismy je třeba chránit a zachovat.

Ekobiologie pochází z hlubokého porozumění pokožce. Pokožka je plná živých buněk, neustále se vyvíjí a přizpůsobuje našemu tělu i okolnímu světu. Náš přístup pomáhá pokožce přizpůsobit se vnějšímu prostředí a obnovit své přirozené funkce vlastními silami.

Ekobiologie je srdcem našich produktů proto, aby byly bezpečné, podporovaly kožní bariéru a účinkovaly s ohledem na citlivost pokožky. 

Kůže je dynamický ekosystém plný živých buněk, které interagují se svým prostředím. Zavázali jsme se vyvíjet produkty, které respektují tento ekosystém a které budou snadno vstřebány do pokožky. Proto jsme při výběru přísad a složení našich produktů stanovili velmi specifická kritéria: upřednostňujeme čisté přísady, které jsou již v pokožce přítomné nebo blízké přirozeným složkám pokožky.

Naše pokožka je živá, neustále se obnovuje, komunikuje a přizpůsobuje se. Pokožka je náš nejlepší spojenec. Proto naše produkty pomáhají pokožce přizpůsobit se a znovu získat rovnováhu tím, že podporují a posilují její přirozené mechanismy pokožky.

company- biology formulation

Pokožka je neustále ovlivňována vnějšími vlivy (klima, slunce / světlo, znečištění, hygienické návyky, oblečení, klimatizace…), ale také vnitřními vlivy (zdravotní stav, hormony, jídlo / strava, nálada, spánek, léky, kouření, fyzická aktivita …).

Když pokožka trpí nebo když je poškozená, myslíme si, že je důležité zvolit komplexní přístup a neřešit následky, ale příčiny problémů. Jen tak je zajištěný trvalý účinek.

Příroda nejlépe ví, jak fungovat, jak růst, jak se vyvíjet, jak se přizpůsobit... Také pokožka je inteligentní živý orgán, který ví, jak dělat věci efektivně a udržitelně. Proto se snažíme napodobovat to, co dělá příroda nejlépe, a zdravá pokožka je naším prvním zdrojem inspirace. Fungování našich produktů se snaží co nejpřesněji napodobovat strukturu a mechanismy zdravé pokožky.

Abychom respektovali každou citlivost pokožky a dlouhodobě chránili její zdraví, je ekobiologie srdcem všech našich produktů.

V prevenci, přenosu nebo doprovázení dermatologických ošetření vám naše produkty pomáhají chránit zdraví pokožky. Díky našemu ekologickému přístupu, studiu biologie kůže s jejími vnitřními a vnějšími interakcemi, vám naše produkty pomáhají zlepšovat kvalitu života.

 • Dr Sandra Skotnicki interview

  Doktorka Sandra Skotnicki, , odborná asistentka na Lékařské fakultě Univerzity v Torontu.

  Ekobiologie je v podstatě interakce člověka s prostředím, která zachovává pokožku tak, jak má být.

  Doktorka Sandra Skotnicki, , odborná asistentka na Lékařské fakultě Univerzity v Torontu.

BIODERMA

Zachovat zdravou pokožku. Trvale.

www.bioderma-cz.com

Esthederm

Podporovat krásu v průběhu času.

www.esthederm.cz

Etat Pur

Dodávat pokožce jen to, co potřebuje. Nic víc a nic míň.

www.etatpur.com

Společnost NAOS se péči o pokožku věnuje už 40 let. Přístup Péče na prvním místě ztělesňuje naše ambice týkající se péče, kterou chce NAOS přivést do světa: zdraví, pohoda, pozornost, ohleduplnost, náklonnost a láska. Péče na prvním místě je princip, které řídí náš přístup k péči o pokožku, stejně jako o lidi a svět kolem nás.

Bioderma chce stále dávat své odborné znalosti v biologii do služeb dermatologie a pečovat a doprovázet pacienty na celém světě a jejich citlivou pleť.

Ve společnosti Bioderma se věnujeme péči, podpoře a zlepšování kvality života každého člověka. Neustále se snažíme inovovat a nabízet účinná dermatologická řešení, která skutečně respektují pokožku a která se snadno používají každý den.

Care first. NAOS

NAOS vždy považuje transparentní složení a bezpečnost pokožky za nejvyšší prioritu.

  Ask NAOS.com je online platforma, která uvádí všechny ingredience, patenty a technologie, jež se u produktů značky NAOS používají.

  U každé ingredience najdete informace o:

  • Její podstatě: co je to (vitamin, rostlinný výtažek, olej, máslo atd.)
  • Jejím původu: jak se získala (rostlinný výtažek, minerální, syntetický nebo biotechnologický původ atd.)
  • Její roli: jak funguje v dané formuli (zvláčnění, zklidnění, čištění, podoba textury atd.)

  Tato služba je k dispozici na Ask NAOS.com nebo při naskenování QR kódu z našich produktů.

  • our-company_Ask.Naos

   Něco můžete udělat sami na Ask NAOS.com

   • 450 receptur
   • 650 ingrediencí
   • 40 patentů