Upřesnit vyhledávání

5 Produkty

Typ produktu
Použití
Problémy s pokožkou a sortiment produktů
Typ produktu
Typ pleti
Výběr pro vás
Main target
New Tag

5 Produkty

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Technologie HYALU+

Hydrabio Hyalu+ sérum

(2 recenze)

Vysoce koncentrované anti-age sérum, které intenzivně hydratuje a pomáhá redukovat jemné linky a vrásky

Pro koho?

Dospělí

Sérum

Pokožka se sklonem k akné

Patent Fluidactiv ™

Sébium Sérum

(2 recenze)

Koncentrované anti-age sérum, které pomáhá redukovat projevy akné dospělých

Pro koho?

Dospělí

Sérum

Citlivá pokožka a získaná citlivost

Technologie Defensive

Sensibio Defensive sérum

(8 recenzí)

Koncentrované anti-age sérum, které dlouhodobě zklidňuje a hydratuje citlivou pleť

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Sérum

Pokožka s nadměrnou pigmentací Hnědé skvrny a nepravidelné pigmenty Skvrny způsobené sluncem, tmavé skvrny, fotostárnutí pokožky (předčasné stárnutí)

Technologie LumiReveal™

Pigmentbio C-koncentrát

(1 recenze)

Čistý vitamín C pro intenzivní korekci pigmentových skvrn.

Pro koho?

Dospělí

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Sérum

(17 recenzí)

Okamžitý a dlouhotrvající hydratační koncentrát.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Séra BIODERMA jsou obohacena o koncentrované aktivní složky, snadno se nanášejí, zaměřují se na problémy různých typů pleti a zvyšují účinnost Vašeho krému. V každém ohledu si zaslouží místo ve Vaší rutině!

Z hlediska výkonu poskytují pleťová séra bezkonkurenční výsledky. Jsou speciálně formulována pro poskytování cílené péče, a představují tak nejvyšší stupeň odbornosti dermokosmetické laboratoře. Jejich složení má ideální koncentraci aktivních složek, které zajistí požadovaný výsledek dle produktové řady určené konkrétnímu typu pleti či kožnímu problému. Pleťová séra, která jsou nezbytným krokem Vaší běžné rutiny, připravují pokožku na následné krémy a zvyšují tak jejich účinnost. Fluidní a lehká textura sér BIODERMA umožňuje jejich snadnou a rychlou aplikaci. Nezařadit sérum do své každodenní rutiny je nemyslitelné!

Séra BIODERMA byla vyvinuta s individuálním přístupem tak, aby pro každý typ pleti existovalo ideální řešení. Jejich receptura byla navržena nejen s ohledem na Vaši pleť – například mastnou nebo citlivou –, ale také s ohledem na různé problémy, které může mít vaše pokožka v průběhu času. Dehydratace, citlivost, akné, tmavé skvrny, první známky stárnutí... V BIODERMĚ vždy naleznete sérum pro každodenní potřebu různých typů pleti.

Vědecké znalosti laboratoře BIODERMA byla klíčová pro složení našich sér. Naším přístupem bylo vždy najít tu správnou rovnováhu mezi účinností pro Vaši pokožku a její maximální tolerancí. Biomimetické složky, které se přirozeně nacházejí v pokožce, jsou primární součástí sér pro zajištění optimální tolerance. Aktivní složky, metodicky vybrané pro jejich čisté složení, se vždy používají ve správné dávce, aby přinesly ty nejlepší výsledky. Svěží a aktivní vitamín C obsažený v Pigmentbio C-Koncentrát, našem séru proti tmavým skvrnám, nebo kyselina hyaluronová pro dehydratovanou pleť v séru Hydrabio Hyalu+. Všechna naše séra obsahují nejúčinnější koncentraci aktivních látek pro bezkonkurenční výsledky.

Dermatologická značka společnosti Naos - BIODERMA - se zavázala ke zdraví pokožky a uplatňuje tak jedinečný přístup, ekobiologii. Tato metoda považuje kůži za živý ekosystém, který neustále interaguje se svým prostředím. Je to dynamický ekosystém, který přirozeně disponuje všemi zdroji, které potřebuje k udržení dobrého zdraví. Životní styl, environmentální stresory a specifické okolnosti však mohou někdy vytvořit nerovnováhu v ekosystému. Naše inovativní séra jsou formulována přesně tak, aby řešila příčiny dysfunkcí pokožky a jejich důsledky. Například sérum Hydrabio Hyalu+ je obohaceno o kyselinu hyaluronovou, která dodává pleti potřebnou hydrataci. Sérum stimuluje vlastní přirozenou produkci kyseliny hyaluronové v pokožce, aby pleť trvale rehydratovala a předcházela předčasným známkám stárnutí, které jsou způsobeny dehydratací. Pro zklidnění a hydrataci bylo vyvinuto Sensibio Defensive sérum, které řeší příčiny zánětlivého stárnutí u citlivé pleti, která reaguje na negativní vlivy vnějšího prostředí. Pro mastnou a aknózní pleť kombinuje Sébium sérum vyhlazující vlastnosti kyseliny salicylové s patentovanou technologií Fluidactiv, která působí na příčiny dysfunkcí pleti vedoucích k akné u dospělých a trvale redukuje výskyt skvrn. Kyselina hyaluronová poskytuje hydrataci, která zajistí pokožce komfort.

 

Máme pro Vás několik užitečných tipů pro to, aby byl sérum co nejúčinnější:

- Pro dosažení nejlepších výsledků používejte sérum a krém ze stejné řady, protože naše receptury navrhujeme tak, aby spolupracovaly.

- Aplikujte sérum ráno a/nebo večer, podle toho, jaké účinné látky obsahuje. Například Vitamín C je lepší aplikovat ráno. Kyselina hyaluronová může být aplikována ráno i večer.

- Sérum aplikujte vždy po vyčištění pleti a odstranění veškerého make-upu jemným čisticím produktem, který respektuje hydrolipidický film pleti.

- Před nanesením séra můžete použít tonikum nebo mlhu, která Vaši pokožku připraví na následnou aplikaci, aby byly účinky maximální.

- Naše séra jsou ideálně koncentrovaná. Na pleť tedy stačí aplikovat jen pár kapek a jemným masírováním konečky prstů pomůžete séru proniknout hluboko do pleti.

- Pokračujte ve své rutině péče o pleť nanášením denního nebo nočního krému, jakmile pleť plně vstřebá sérum.