Sensibio Defensive sérum

Koncentrované anti-age sérum, které dlouhodobě zklidňuje a hydratuje citlivou pleť

Novinka

Sérum

Citlivá pokožka a získaná citlivost

Technologie Defensive

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

Pokožka je chráněna před vnějšími vlivy: 90 % (1)

 • Působí na příčiny předčasného stárnutí
 • Redukuje vrásky i jemné linky v oblasti obličeje
 • Okamžitě a trvale zklidňuje pleť
 • Působí antioxidačně
 • Posiluje kožní bariéru
 • Navrací pleti jas Hydratuje po dobu 24 hodin
 • Svěží a mléčná textura s rychlým vstřebáváním
 • Bez parfemace - Testováno pod dermatologickou kontrolou
*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Ekobiologická odpověď pro citlivou pleť, DEFENSIVE TECHNOLOGIE a fukózový polymer dodávají pokožce sílu bránit se proti tzv. zánětlivému stárnutí. Působí na různé původce citlivé pleti a předčasného stárnutí a omezují následky tím, že zastavují začarovaný kruh zodpovědný za zhoršení citlivé pleti a předčasné stárnutí pleti. 

Ochranné působení: karnosin, vitamín E mají silný antioxidační účinek, který chrání pokožku před agresivními vlivy. 

Posilující účinek: tetrapeptid-10 vede k účinné obnově pokožky díky produkci klíčových prvků bariérové funkce. Spolu s fukózovým polymerem zlepšují odolnost. 

Dvojitý zklidňující účinek: polyfenoly z červené šalvěje omezují hyperreaktivitu pokožky a záněty způsobené znečištěním (neurogenní a indukovaný zánět). Fukózový polymer doplňuje okamžitý a dlouhodobý účinek k prevenci chronického zánětu (neurogenního zánětu). 

Sensibio koncentrované sérum, vyvinuté pro každodenní podporu citlivé pokožky, pomáhá zpomalit předčasné stárnutí.

Face Tvář
Neck Krk

Aplikujte několik kapek ráno a večer na obličej a krk po očištění produktem hygieny z řady Sensibio. Následně použijte produkt péče o pleť z řady Sensibio.

 • Krok 1 Vyčistěte si pleť, ideálně produktem hygieny z řady Sensibio.
 • Krok 2 Jemně masírujte, dokud se nevstřebá.
 • Krok 3 Aplikujte denní zklidňující krém Sensibio Defensive nebo Sensibio Defensive rich.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Citlivá pleť reaguje více než ta normální na podněty, které obvykle nemají žádné viditelné následky. Zažívá pocity nepohodlí, které mohou být trvalé nebo dočasné. Tato pleť neustále bojuje proti vlivům každodenního života. Taková pleť není schopná se bránit a nelze se tak vrátit k normálu. 

Některé faktory vnějšího prostředí (znečištění, UV záření atd.) a životního stylu (stres, strava atd.) zhoršují reaktivitu již tak citlivé pokožky. Tyto vlivy zhorší citlivost pokožky a vedou k urychlenému procesu stárnutí pokožky, nazývanému „zánětlivé stárnutí“. Postupem času se tedy klinické následky zhoršují nárůstem jemných vrásek, vrásek, dehydratací pleti a ztrátou jasu.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Zklidnění: pleť se cítí komfortně: 94 % (1)

Intenzita nepříjemných pocitů: -82 % za 3 minuty (2)

Hydratace: po dobu 24h (3)

Jas: pleť je zářivější o 81 % (1)

*Detaily studie

Zklidnění: pleť je zklidněná: 96 % (4)

Posílení: pleť je odolnější vůči vnějším vlivům: 83 % (4)

Vyhlazení: vrásky a jemné linky jsou redukovány: 84 % (4)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Citlivost kůže může být přirozená nebo vyvolaná vnějšími vlivy. Tato technologie působí na obě příčiny citlivosti a zabraňuje reaktivitě pokožky, oxidačnímu stresu a změně funkce kožní bariéry vyvolané každodenními vlivy.

Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

Ingredience

Typ pleti
Věk

5/5

8 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Produkt je opravdu úžasný. Sérum je velmi lehké, jemné a dobře se vstřebává. Pleť je po použití příjemně hebká a zklidněná. Doporučuji a určitě zakoupím znovu.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
vynikající produkt,má příjemnou konzistenci,pěkně se nanáší,rychle se vstřebává a mou pleť rychle zklidňuje,zanechává ji sametově hladkou
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Vyuzivam ja i moje mamka, plet se nadherne rozjasni a je hydratovana
Tato recenze mi pomohla
0