Pigmentbio C-koncentrát

Čistý vitamín C pro intenzivní korekci pigmentových skvrn.

Sérum

Pokožka s nadměrnou pigmentací Hnědé skvrny a nepravidelné pigmenty Skvrny způsobené sluncem, tmavé skvrny, fotostárnutí pokožky (předčasné stárnutí)

Technologie LumiReveal™

Pro koho?

Dospělí

Prokázaná účinnost

Velikost tmavých skvrn: -41 %.*

  • Snižuje intenzitu a velikost stávajících tmavých skvrn
  • Předchází vzniku nových pigmentových skvrn
  • Vyhlazuje a zjemňuje strukturu pleti pro lepší odraz světla
  • Sjednocuje a rozjasňuje pleť (obnovuje její přirozený jas)
  • Hydratuje po dobu 8 hodin

Nekomedogenní – Lehká textura – Rychlé vstřebávání

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

BIODERMA vyvinula technologii LumiReveal™, inspirovanou nejúčinější dermatologickou léčbou. Působí efektivně a dlouhodobě na příčiny hyperpigmentace ve 3 biologických fázích, přičemž zajišťuje výbornou toleranci:

- Zánět: glabridin tlumí zánět, jenž vede k nadměrné tvorbě melaninu;

- Syntéza: kombinace andrografolidu a kyseliny azelaové redukuje tvorbu melaninu;

- Eliminace: Epidermactiv podporuje obnovu buněk tím, že odstraňuje buňky obsahující melanin.


Pigmentbio C-koncentrát je obohacen o koktejl vitamínů nezbytných pro pokožku: vitamíny C, E a PP, jež chrání a posilují kožní bariéru.


Vysoká koncentrace AHA/BHA (kyseliny glykolové a kyseliny salicylové) zajišťuje jemný peelingový účinek, jenž díky 8hodinové hydrataci nepoškozuje ani nevysušuje pleť.

Face Tvář
Neck Krk

Jako monoterapeutické ošetření po dobu 1 až 3 měsíců

  • Krok 1 Před prvním použitím pevně stiskněte oběma palci uzávěr balení, aby se z něj mohl plně uvolnit vitamín C. Odšroubujte bílé vičko a zkontrolujte, zda se uvolnil veškerý práškový vitamín C. Našroubujte kapátko a 10 sekund protřepávejte, aby se vitamín C promísil.
  • Krok 2 Nanášejte 5 kapek každý večer na obličej a krk po vyčištění micelární vodou Pigmentbio H2O. Lze aplikovat samostatně nebo před večerní aplikací produktu Pigmentbio Noční sérum.
  • Krok 3 Aby dobré výsledky vydržely po celý rok, měsíční kúru každé 3 měsíce zopakujte.

Pigmentbio C-koncentrát lze také používat v návaznosti na dermatologickou léčbu (třeba Kligmanovým triem nebo hydrochinonem) po dobu 3 měsíců až do zahájení další dermatologické léčby.

  • Krok 1 Před prvním použitím pevně stiskněte oběma palci uzávěr balení, aby se z něj mohl plně uvolnit vitamín C. Odšroubujte bílé vičko a zkontrolujte, zda se uvolnil veškerý práškový vitamín C. Našroubujte kapátko a 10 sekund protřepávejte, aby se vitamín C promísil.
  • Krok 2 Nanášejte 5 kapek každý večer na obličej a krk po vyčištění micelární vodou Pigmentbio H2O nebo pěnivým krémem. Lze aplikovat samostatně nebo před večerní aplikací produktu PB Noční sérum.

Vyhýbejte se okolí očí. Dodržujte návod k použití. Může být pociťováno mravenčení, jež souvisí s mechanismem účinku a mělo by rychle vymizet. Jestliže přetrvává podráždění, přestaňte produkt používat a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Ať už se jedná o důsledek působení slunce (solární lentigo), věku (senilní lentigo), těhotenství (melasma), jizev či pupínků (postzánětlivá hyperpigmentace), nebo tření, skvrny na kůži jsou odrazem našeho života. Příčinou těchto hyperpigmentací je nadměrná tvorba melaninu, jenž ztmavuje kůži.


Odstranění těchto poruch pigmentace a návrat ke sjednocené, jasné pleti vyžaduje čas a trpělivost, ženy ovšem chtějí okamžité výsledky.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Zmírňuje tmavé skvrny

Velikost tmavých skvrn: -41 %*


Obnovuje přirozený jas pleti

Přirozený jas pleti: +87 %*


Vyhlazuje texturu pleti

Sjednocený vzhled pleti: +85 %*

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Melanin je přirozený kožní pigment. Nadměrná produkce melaninu vede ke vzniku pigmentových skvrn a nesjednocenému tónu pokožky. Tato technologie vede k redukci melaninu a optimalizuje obnovu kožní bariéry a redukci pigmentových skvrn.

Ingredience

Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

Typ pleti
Věk

3/5

0 recenzí
0 recenzí
1 recenze
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
3/ 5
Rozpaky! Pleť je sice hladší, ale skvrny kterých jsem se původně chtěla zbavit nezmizely ani po měsíční kúře. Užívala jsem v kombinaci s nočním krémem. Shrnut podtrženo - pleť vyhlazená, skvrny odolaly.
Tato recenze mi pomohla
0

Fotografie produktu BIODERMA, Pigmentbio H2O 250 ml, micelární voda pro pleť s pigmentovými skvrnami

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Pokožka s nadměrnou pigmentací

Patentovaná kombinace aktivních složek

Pigmentbio H2O

(Napište první recenzi)

Důkladně čistí a zároveň působí proti
skvrnám a zabezpečuje zesvětlení pleti. Velmi dobrá snášenlivost.

Pro koho?

Dospělí

Denní péče o pokožku

Pokožka s nadměrnou pigmentací

Technologie LumiReveal™

Pigmentbio Denní krém SPF 50+

(1 recenze)

Zesvětlující denní krém redukující pigmentové skvrny a dlouhodobě sjednocující pleť.

Pro koho?

Dospělí

Fotografie produktu BIODERMA, Pigmentbio Noční Sérum 50 ml, noční krém na obnovu pokožky s pigmentovými skvrnami

Noční péče o pokožku

Pokožka s nadměrnou pigmentací

Technologie LumiReveal™

Pigmentbio Noční gel-krém

(Napište první recenzi)

Zesvětlující noční gel-krém, regeneruje a obnovuje původní zářivost pokožky.

Pro koho?

Dospělí