Sébium Sérum

Koncentrované anti-age sérum, které pomáhá redukovat projevy akné dospělých

Novinka

Sérum

Pokožka se sklonem k akné

Patent Fluidactiv ™

Pro koho?

Dospělí
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Prokázaná účinnost

Prokázaná účinnost již po 7 dnech na pupínky, stopy po akné, rozšířené póry, jemné vrásky (1)

  • Proti nedokonalostem: redukuje pupínky a rozšířené póry
  • Proti jizvičkám po akné: redukuje existující stopy a zabraňuje vzniku novým
  • Vyhlazující efekt: působí na první známky stárnutí pleti, vyhlazuje jemné linky
  • Vysoká tolerance , 8h hydratace
*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Výzkum laboratoří Bioderma založený na principu ekobiologie vyvinul Sébium Sérum, koncentrované anti-age sérum proti nedokonalostem a prvním známkám stárnutí. Doplňkové působení přesně dávkovaných účinných látek (kyselina salicylová, acetyl glukosamin, kyselina hyaluronová) a technologie FLUIDACTIV™ působí okamžitě na projevy aknózní pokožky dospělých. 

Proti nedokonalostem: Kyselina salicylová odlupuje pokožku na povrchu a okamžitě redukuje pupínky, zatímco technologie Fluidactiv™ biologicky zabraňuje oxidaci kožního mazu a tím vzniku nových nedokonalostí. 

Proti známkám stárnutí: Kyselina salicylová působí na povrchu a obnovuje pokožku, zatímco acetyl glukosamin, biomimetický derivát cukru, přirozeně přítomný v pokožce, biologicky podporuje obnovu buněk zevnitř. 

Vyhlazující účinek: Biomimetická kyselina hyaluronová hydratuje povrch pokožky, zatímco acetyl glukosamin posiluje vnitřní syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce, aby dlouhodobě redukoval jemné linky.

Face Tvář

Aplikujte několik kapek večer na obličej a krk po očištění produktem hygieny z řady Sébium. Používejte samostatně nebo před každodenním produktem péče o pleť z řady Sébium. 

  • Krok 1 Očistěte pleť pomocí produktu hygieny z řady Sébium.
  • Krok 2 Naneste Sébium Sérum na celý obličej.
  • Krok 3 Jemně masírujte, dokud se nevstřebá.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Pokožka se sklonem k akné je běžným kožním problémem, který má podobu černých teček a bílých nebo červených skvrn s různou mírou závažnosti. Akné tarda neboli akné dospělých je definováno jako akné, které se vyvíjí nebo přetrvává v dospělosti. Tento jev je způsoben vnějšími faktory, jako je znečištění, stres, životní styl, ale také vnitřními faktory, jako jsou kolísající hladiny hormonů, strava… Akné u dospělých má společné rysy s teenagery (nadměrný a hustší maz, ucpávání pórů, záněty), ale musí se také vypořádat s výskytem prvních známek stárnutí (vrásky, jemné linky, ztráta jasu, pigmentové nepravidelnosti).

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Prokázaná účinnost již po 7 dnech na pupínky, stopy po akné, rozšířené póry, jemné linky (1)

*Detaily studie

Dlouhotrvající výsledky (po 28 dnech)(2):

  • -41 % pupínků
  • -15 % jemných vrásek
*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Změny na úrovni kvality a množství kožního mazu vedou k nedokonalostem. Tento unikátní patent zamezuje houstnutí kožního mazu, ucpávání póru a tvorbě nedokonalostí.

Ingredience

Typ pleti
Věk

5/5

2 recenze
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Zařadila jsem toto sérum nedávno, ale musím uznat, že je skvělé. Nevysušuje, krásně hydratuje a redukuje pupínky.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Mám akné především okolo brady, často se mi dělají tmavé fleky. Používám sérum pravidelně už přes týden a vidím výsledky.
Tato recenze mi pomohla
0