Sensibio H2O

Originální zklidňující micelární voda, která čistí a respektuje kožní bariéru

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Citlivá pokožka Normální pleť

Micelární technologie

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Oceněný

Prokázaná účinnost

ODSTRAŇUJE AŽ 99 % NEČISTOT A MAKE-UPU¹

Jemné čištění pleti od nečistot a odstranění make-upu z obličeje a očí

Vhodná pro jemné i hloubkové čištění pleti

Zachovává 95 % kožního mikrobiomu

Zklidňuje

Brání rizikům kožní reakce

Chrání přirozenou rovnováhu pleti

Velmi dobrá snášenlivost 

Bez potřeby oplachování 

Neparfemovaná

*Detaily studie

Bioderma vyvinula pro svůj ikonický produkt Sensibio H2O trvale udržitelný obal vyrobený z 50% recyklovaného plastu*. Jeho složení je biologicky odbouratelné**.

 

*Jen láhev Sensibio H2O 500 ml.

**Recyklovaný plast může způsobit barevné odchylky a černé skvrny na láhvi, aniž by to ovlivnilo složení.

 

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Sensibio H2O je čisticí a odličovací micelární voda pro běžnou i citlivou pleť. Dopřejte si jemné a zároveň důkladné čištění obličeje bez namáhání pokožky.


Vyrobená z micel s vynikajícími čisticími a odličovacími vlastnostmi, odličovací voda Sensibio H2O hloubkově čistí obličej ráno i večer, a tak brání nečistotám, aby se v pokožce ukládaly.


Micelární technologie vyvinutá společností Laboratořemi BIODERMA je inspirovaná buněčnými lipidy nacházejícími se v pokožce. V dokonalé harmonii s pletí chrání přirozený ochranný film. Díky složení s fyziologickou hodnotou pH respektuje biologickou rovnováhu pokožky, jež je nezbytná pro zachování zdravé pleti.


Sensibio H2O obsahuje vysoce čištěnou vodu farmaceutické kvality. Díky komplexu 3 biomimetických zklidňujících sacharidů účinně předchází zánětlivým procesům v pokožce.


Pečlivý výběr složek zajišťuje dokonalou snášenlivost a zaručuje, aby žádné stopy produktu zanechané na pokožce nepředstavovaly jakékoli riziko poškození.

Face Tvář
Eyes Oči a oční víčka

Ráno a/nebo večer – 7 dní v týdnu

  • Krok 1 Aplikujte na (ideálně omyvatelný) vatový tampon.
  • Krok 2 Jemně očistěte a/nebo odličte obličej a oční okolí.
  • Krok 3 Není nutné oplachovat.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným zarudnutím. Snadno se dehydratuje a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná či dlouhodobá.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

ODSTRAŇUJE AŽ 99 % NEČISTOT A MAKE-UPU¹

ZACHOVÁVÁ 95 % KOŽNÍHO MIKROBIOMU²

SNIŽUJE NEPŘÍJEMNÉ POCITY CITLIVÉ PLETI O 90 % JIŽ DO 28 DNͳ

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

NAOS výzkum vynalezl ne-oplachovou micelární vodu. Micely, jejichž struktura je inspirována kožními lipidy, mají schopnost zachytávat nečistoty a make-up a přitom chránit přirozený ochranný film pokožky.

Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

Ingredience

Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

Typ pleti
Věk

5/5

6 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Nejlepsi na mou citlivou plet je perdektni
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Tato odličovací voda je opravdu vhodná pro velmi citlivou pleť nedráždí ,neštípe,nevisušuje a krasně odlíčí a vyčistí plet která je pak sametová
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Od doby co používám, nemám podráždění pokožky...
Tato recenze mi pomohla
0

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Citlivá pokožka se sklony k začervenání

Patent Rosactiv ™

Sensibio H2O AR

(3 recenze)

Micelární voda pro pleť se začervenáním (Rosaceou).

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Denní péče o pokožku

Citlivá pokožka

Patent Toleridine ™

Sensibio Oční gel-krém

(Napište první recenzi)

Zklidňující a hydratační péče pro citlivé oční okolí.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající