Sensibio H2O

Originální zklidňující micelární voda, která čistí a respektuje kožní bariéru

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Citlivá pokožka Normální pleť

Micelární technologie

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Oceněný

Prokázaná účinnost

ODSTRAŇUJE AŽ 99 % NEČISTOT A MAKE-UPU¹

Jemné čištění pleti od nečistot a odstranění make-upu z obličeje a očí

Vhodná pro jemné i hloubkové čištění pleti

Zachovává 95 % kožního mikrobiomu

Zklidňuje

Brání rizikům kožní reakce

Chrání přirozenou rovnováhu pleti

Velmi dobrá snášenlivost 

Bez potřeby oplachování 

Neparfemovaná

*Detaily studie

Bioderma vyvinula pro svůj ikonický produkt Sensibio H2O trvale udržitelný obal vyrobený z 50% recyklovaného plastu*. Jeho složení je biologicky odbouratelné**.

 

*Jen láhev Sensibio H2O 500 ml.

**Recyklovaný plast může způsobit barevné odchylky a černé skvrny na láhvi, aniž by to ovlivnilo složení.

 

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Sensibio H2O je čisticí a odličovací micelární voda pro běžnou i citlivou pleť. Dopřejte si jemné a zároveň důkladné čištění obličeje bez namáhání pokožky.


Vyrobená z micel s vynikajícími čisticími a odličovacími vlastnostmi, odličovací voda Sensibio H2O hloubkově čistí obličej ráno i večer, a tak brání nečistotám, aby se v pokožce ukládaly.


Micelární technologie vyvinutá společností Laboratořemi BIODERMA je inspirovaná buněčnými lipidy nacházejícími se v pokožce. V dokonalé harmonii s pletí chrání přirozený ochranný film. Díky složení s fyziologickou hodnotou pH respektuje biologickou rovnováhu pokožky, jež je nezbytná pro zachování zdravé pleti.


Sensibio H2O obsahuje vysoce čištěnou vodu farmaceutické kvality. Díky komplexu 3 biomimetických zklidňujících sacharidů účinně předchází zánětlivým procesům v pokožce.


Pečlivý výběr složek zajišťuje dokonalou snášenlivost a zaručuje, aby žádné stopy produktu zanechané na pokožce nepředstavovaly jakékoli riziko poškození.

Face Tvář
Eyes Oči a oční víčka

Ráno a/nebo večer – 7 dní v týdnu

  • Krok 1 Aplikujte na (ideálně omyvatelný) vatový tampon.
  • Krok 2 Jemně očistěte a/nebo odličte obličej a oční okolí.
  • Krok 3 Není nutné oplachovat.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným zarudnutím. Snadno se dehydratuje a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná či dlouhodobá.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

ODSTRAŇUJE AŽ 99 % NEČISTOT A MAKE-UPU¹

ZACHOVÁVÁ 95 % KOŽNÍHO MIKROBIOMU²

SNIŽUJE NEPŘÍJEMNÉ POCITY CITLIVÉ PLETI O 90 % JIŽ DO 28 DNͳ

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

NAOS výzkum vynalezl ne-oplachovou micelární vodu. Micely, jejichž struktura je inspirována kožními lipidy, mají schopnost zachytávat nečistoty a make-up a přitom chránit přirozený ochranný film pokožky.

Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

Ingredience

Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

Typ pleti
Věk

5/5

2 recenze
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Na mou suchou a citlivou pleť jsem vyzkoušela skoro všechno, ale nejlepší je za mě tato voda od Biodermy, krásně hydratuje, zklidňuje a 100% odstraní make up bez námahy. Nemusí se oplachovat.. za mě to topka. Můžu jen doporučit.
Tato recenze mi pomohla
1
5/ 5
pouzivam leta , dokonale zklidnuje a vyhovuje
Tato recenze mi pomohla
1

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Citlivá pokožka se sklony k začervenání

Patent Rosactiv ™

Sensibio H2O AR

(2 recenze)

Micelární voda pro pleť se začervenáním (Rosaceou).

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Denní péče o pokožku

Citlivá pokožka

Patent Toleridine ™

Sensibio Oční gel-krém

(Napište první recenzi)

Zklidňující a hydratační péče pro citlivé oční okolí.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Dezinfekce bez oplachování

Oslabená pokožka Všechny typy pokožky Suchá až velmi suchá pokožka

Biphase Lipo alcoolique

(22 recenze)

První dvoufázová dezinfekce s benefity dermokosmetiky. Eliminuje viry a doplňuje lipidy.

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 3 roky)