Sensibio H2O AR

Micelární voda pro pleť se začervenáním (Rosaceou).

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Citlivá pokožka se sklony k začervenání

Patent Rosactiv

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázána účinnost

Bez pocitu pnutí u 90 % dobrovolníků.*

 • Jemně čistí a odličuje obličej a oční okolí
 • Redukuje začervenání a předchází mu
 • Zklidňuje
 • Velmi dobrá snášenlivost – Bez oplachování – Neparfemovaná
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  279,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sensibio H2O AR je první odličovací micelární voda, jež napodobuje přirozené složení pokožky pro dokonalé odlíčení a naprostý respekt i vůči té nejcitlivější pleti. Brání také zarudnutí, protože biologickou cestou reguluje faktor odpovědný za rozšíření cév.
  Micelární voda Sensibio H2O je první a jediná dermatologická micelární voda dokonale kompatibilní s pokožkou: Estery mastných kyselin, stavební prvky jejích micel, se podobají fosfolipidům v membránách kožních buněk a přirozeně napomáhají obnově kožního hydrolipidického filmu.
  Její exkluzivní, inovativní patent Rosactiv™, působí přímo na VEGF, jeden z hlavních faktorů odpovědných za rozšiřování a oslabování kožních kapilár, jež jsou zdrojem zarudnutí.
  Extrakt z okurky seté okamžitě zklidňuje.

  Face Tvář
  Eyes Oči a oční víčka

  Ráno a/nebo večer

  • Krok 1 Aplikujte na vatový tampon.
  • Krok 2 Jemně očistěte a/nebo odličte obličej a oční okolí.
  • Krok 3 Nanášejte opakovaně, dokud použitý tampon není čistý.
  • Krok 4 Není třeba oplachovat.

  Tento produkt není léčivem.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Reaktivní pleť má sklon ke snadnému zarudnutí. Toto zarudnutí se může objevovat pouze místy, někdy je ovšem trvalé (takový stav se nazývá erytróza). V některých případech se na pleti v obličeji mohou dokonce objevit viditelné žilky (tento stav se nazývá kuperóza).

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Odstraňuje make-up
  Make-up je úplně odstraněn u 80 % dobrovolníků (1)

  Zklidňuje a uvolňuje
  Pleť je zklidněná u 75 % dobrovolníků (2)
  Žádný pocit pnutí u 90 % dobrovolníků (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Zarudnutí pokožky je způsobeno především rozšířením a oslabením drobných cévek. Tento patentovaný komplex působí na faktor, který přispívá ke změnám těchto cévek. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Výzkumné oddělení společnosti NAOS objevilo micelární vodu, která čistí a odstraňuje make-up bez oplachování. Micely, jejichž složení je inspirováno lipidy, jsou neviditelné čisticí mikrokapky. Jsou schopné zachytit nečistoty a přitom zachovávají přirozený ochranný film pokožky. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!