Sensibio Forte

Zklidňující ošetření přinášející rychlou a dlouhodobou úlevu poškozené pleti

Denní péče o pokožku

Citlivá pokožka se sklony k začervenání

Patent Toleridine

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS

Prokázaná účinnost

Zklidněná pokožka: 95 %.*

 • Přináší rychlou úlevu
 • Intenzivně zklidňuje a hydratuje
 • Dlouhodobě obnovuje příjemný pocit pleti
 • Velmi dobrá snášenlivost – Nekomedogenní – Neparfemovaný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  519,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sensibio Forte rychle zmírňuje známky biologické reakce související se zánětem (odírání, vyrážka po holení, odstraňování chloupků, peeling, stavy po laserovém ošetření, sluneční erytém apod.) a zvyšuje práh kožní tolerance.
  Jeho zklidňující aktivní složky včetně allantoinu a vysoké koncentrace enoxolonu rychle zmírňují reaktivní příznaky, například zarudnutí a pocit horka.
  Patentovaný komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation) snižuje reaktivitu pleti.
  Včelí vosk a xylitol bojují proti dehydraci pokožky, která podráždění často doprovází, a tak dlouhodobě obnovují příjemný pocit.

  Body BODY
  Face FACE

  Ráno a večer a případně i 3krát denně při intenzivním zarudnutí a/nebo pocitu horka.

  • Krok 1 Sensibio Forte nanášejte na pleť po vyčištění.
  • Krok 2 Jakmile se stav pleti zlepší, nanášejte méně často.

  Nepoužívejte na pokožku, která je viditelně podrážděná nebo mokvající. Vyhledejte pomoc lékaře nebo lékárníka. Nenanášejte na pleť, která je viditelně podrážděná nebo mokvající. Vyhledejte pomoc lékaře nebo lékárníka.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným zarudnutím. Snadno se dehydratuje a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná či dlouhodobá.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Hydratuje
  Hydratovaná pokožka: 100 %.*

  Zklidňuje
  Příjemný pocit pleti: 100 %.*
  Zklidněná pokožka: 95 %*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Citlivá pokožka reaguje na nepříznivé vnější faktory tak, že vylučuje molekuly, které vyvolávají přehnané reakce a pocity přehřátí, svědění, brnění a zarudnutí. Patentovaný komplex brání produkci těchto molekul tím, že zvyšuje odolnost pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!