Sensibio Mléko

Bezoplachové odličovací mléko, které jemně čistí citlivou pleť.

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Citlivá pokožka Normální až smíšená pokožka

Patent Toleridine

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Účinnost prokázana

Pleť je zklidněná u 80 % dobrovolníků.*

 • Dokonale čistí a odličuje
 • Zklidňuje a zvláčňuje pleť
 • Zaručuje optimální toleranci
 • Nekomedogenní – Bez oplachování – Neparfemované
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  439,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sensibio Mléko dokonale čistí a odličuje pleť bez nutnosti oplachování,
  Obsahuje patent Toléridine™, který posiluje biologickou cestou odolnost pokožky a zvyšuje práh toleranci citlivé pleti.
  V kombinaci s patentovaným komplexem D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation), brání tvorbě prozánětlivých molekul, a tak snižuje reaktivitu pokožky.
  Enoxolon okamžitě zklidňuje a zvláčňuje pleť. Enoxolon okamžitě zklidňuje a zvláčňuje pleť.

  Face FACE
  Eyes Oči a oční víčka

  Ráno a/nebo večer – 7 dní v týdnu

  • Krok 1 Sensibio Mléko nanášejte na obličej a oční okolí vatovým tamponem nebo bříšky prstů.
  • Krok 2 Nanášejte opakovaně, dokud použitý tampon není čistý.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným začervenáním. Snadno se dehydratuje a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná až dlouhodobá.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Dokonale čistí
  Pleť je vyčištěná u 93 % dobrovolníků*

  Zklidňuje pokožku
  Pleť je zklidněná u 80 % dobrovolníků*

  Zvláčňuje pleť
  Pleť je vláčnější u 86 % dobrovolníků*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Citlivá pokožka reaguje na nepříznivé vnější faktory tak, že vylučuje molekuly, které vyvolávají přehnané reakce a pocity přehřátí, svědění, brnění a zarudnutí. Patentovaný komplex brání produkci těchto molekul tím, že zvyšuje odolnost pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!