Atoderm Intensive baume

Intenzivní péče proti svědění a obnovující péče. Vysoce zklidňující a intenzivně vyživující.

Denní péče o pokožku

Velmi suchá, podrážděná až atopická citlivá pokožka

Patent Skin barrier therapy

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Účinnost prokázána klinickou studií

Už žádná vzplanutí po dobu 6 měsíců: 76 %.*

 • Zklidňuje a redukuje nutkání ke škrábání
 • Intenzivně vyživuje a obnovuje lipidy
 • Pokožka je příjemnější a stává se odolnější. Dlouhodobě.
 • Velmi dobrá snášenlivost - Nelepivá, nemastná textura - Okamžitá absorpce - Neparfemovaný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  649,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Unikátní komplex Lipigenium™, složený z biolipidů, které se nachází v epidermis, kde dlouhodobě obnovují kožní bariéru biologickou stimulací syntézy lipidů a proteinů, jež vytváří spojení mezi korneocyty.
  Dermatologická PEA látka proti svědění rychle zajistí úlevu a redukuje nucení ke škrábání.
  Exkluzivní komplex Lipigenium™ brání přilnutí bakterií, které způsobují dráždění, i na té nejsušší pokožce.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Jednou nebo dvakrát denně. Aplikujte na čistou pokožku

  • Krok 1 Metoda 3.6.9 je novou metodou pro systémovou aplikaci. Byla vyvinuta s cílem stanovit při použití správnou dávku Atoderm Intensive Baume, a potom vytvořit rutinu a systematickou aplikaci krému, abychom získali dlouhodobě lepší výsledky.
  • Krok 2 3 stisknutí pumpičky pro KOJENCE: 1 stisknutí pro obličej, krk a hrudník - 1 stisknutí pro obě paže a záda - 1 stisknutí pro obě nohy
  • Krok 3 6 stisknutí pumpičky pro DÍTĚ: - 1 stisknutí pro obličej a krk - 1 stisknutí pro hrudník - 1 stisknutí pro záda - 1 stisknutí pro obě paže - 1 stisknutí na jednu nohu (x2)
  • Krok 4 9 stisknutí pumpičky pro DOSPĚLÉHO: - 1 stisknutí pro obličej a krk - 1 stisknutí pro hrudník - 1 stisknutí pro záda - 1 stisknutí pro obě paže (x2) - 2 stisknutí na jednu nohu (x2)

  Aplikujte Atoderm Intensive Baume ráno a/nebo večer na čistou pokožku po dermatokortikoidech.

  • Krok 1 Metoda 3.6.9 je novou metodou pro systémovou aplikaci. Produkt byl vyvinutý s cílem stanovit při použití správnou dávku Atoderm Intensive Baume,
   a potom vytvořit rutinu a systemizovat aplikace krému pro získání lepších výsledků na dlouhodobé bázi a pro lepší pozorování.
  • Krok 2 3 stisknutí pumpičky pro KOJENCE
   - 1 stisknutí pro obličej, krk a hrudník
   - 1 stisknutí pro obě paže a záda
   - 1 stisknutí pro obě nohy
  • Krok 3 6 stisknutí pumpičky pro DÍTĚ
   - 1 stisknutí pro obličej, krk a hrudník
   - 1 stisknutí pro hrudník
   - 1 stisknutí pro záda
   - 1 stisknutí pro obě paže
   - 1 stisknutí na nohu (x2)
  • Krok 4 9 stisknutí pumpičky pro DOSPĚLÉHO
   - 1 stisknutí pro obličej, krk a hrudník
   - 1 stisknutí pro hrudník
   - 1 stisknutí pro záda
   - 1 stisknutí na paži (x2)
   - 2 stisknutí na nohu (x2)

  Pokud suchost přetrvává, poraďte se s lékařem.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Hlavní příčinou dyskomfortu pro ty, kteří mají velmi suchou a podrážděnou pokožkou, je svědění a pnutí. Suchost může být důsledkem genetické dispozice a stejně tak přitěžujících faktorů, jako je voda, použití nevhodných produktů péče o pokožku, chlad, střídání teplot a znečištění. Suchost se projevuje oslabenou kožní bariérou a množením bakterií, které způsobují podráždění, a dokonce sekundární infekci.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Zklidňuje svědění a podráždění
  Okamžitá úleva pokožky: 95 % (1)

  *Detaily studie

  Zklidňuje svědění
  9 /10 lidí se už neškrábe (1)
  Už žádné vzplanutí po dobu 6 měsíců: 76 % (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Bakterie se přirozeně vyskytují na povrchu pokožky a jsou nezbytné pro její rovnováhu. U pokožky, která je náchylná k atopii, může nadměrné množství určitých bakterií zhoršit její stav. Patentovaný komplex omezuje přilnutí těchto bakterií k povrchu pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Pokožka plní přirozenou funkci ochranné bariéry před okolním prostředím. U suché atopické pokožky náchylné k atopickému ekzému má tato bariéra nedostatek lipidů a proteinů a přestává tuto roli plnit. Tato technologie pomáhá obnovit účinnou bariéru pokožky. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  5/5

  1 recenze
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  Viola N. | Velmi suchá až atopická | Do 18 let | 18 Březen 2021 22h14
  Tento produkt jsem zakoupila před třemi měsíci s očekáváním, aby mě moje atopická pokožka přestala škrábat... A ano, opravdu přestala! Za ty tři měsíce mě můj atopický ekzém škrábal tak dvakrát až třikrát a po natření ihned přestal!
  Tato recenze mi pomohla
  0