Atoderm Balzám na rty

Hydratační péče pro denní použití, která zklidňuje, vyživuje a obnovuje poškozené rty.

Denní péče o pokožku

Popraskané a velmi suché rty

Pro koho?

Dospělí, Děti
Jednoduchý k použití

Prokázaná účinnost

+14 % hydratace po 7 dnech.*

 • Dlouhodobě hydratuje
 • Chrání rty
 • Zklidňuje a vyživuje
 • Poskytuje dokonalý komfort a rty jsou po použití hebké a vláčné
 • Velmi dobrá snášenlivost - Výživná textura - Neparfemovaný - Špička aplikátoru usnadňuje použití
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  279,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Balzám je obohacený o výživné aktivní látky jako je: Bambucké máslo známé pro své vyživující, hydratační a ochranné vlastnosti. Avokádový olej se svou regenerační a obnovovací silou. Okamžitě zklidňuje rty.

  Lips Rty

  Tak často, jak je potřeba

  • Krok 1 Naneste na rty.
  • Krok 2 Nanášejte tak často, jak je potřeba.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Rty vyžadují speciální ochranu. Rty tvoří růžové mukózní membrány. Jsou více vystavené rozmarům počasí, což způsobuje jejich rychlé vysychání, citlivost i podrážděnost. Tak se objevují nepříjemné pocity, které se mohou zhoršit a mohou vést k popraskání a bolestivým prasklinám.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Zklidňuje Pokožka je okamžitě zklidněná: 95 % (1) Poskytuje dokonalý komfort Příjemný pocit na rtech: 90 % (1) Rty jsou po použití hebké a vláčné Hebké rty: 80 % (1)

  *Detaily studie

  Hydratuje Atoderm Balzám na rty výrazně zvyšuje hydrataci až o 14 % za 7 dnů (2) Izoluje Rty jsou chráněné po celý den: 90 % (1) Zklidňuje Rty jsou zklidněné po celý den: 95 % (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Ingredience