Atoderm Intensive eye

Každodenní péče 3v1 pro podrážděná oční víčka: zklidňuje, obnovuje a odstraňuje make-up.

Novinka

Denní péče o pokožku

Velmi suchá, podrážděná až atopická oční víčka

Patent Skin barrier therapy

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)

Účinnost prokázána klinickou studií

Pocity svědění: -95 %.*

 • Okamžitě a dlouhodobě ulevuje od svědění
 • Redukuje suchost a zarudnutí
 • Hydratuje a vyživuje pleť
 • Odstraňuje make-up anečistoty
 • Chrání pokožku
 • Dobrý podklad pod make-up - Neparfemovaný - Velmi dobrá snášenlivost - Vhodný pro nositele kontaktních čoček a pro citlivé oči.
 • Inovativní a jednoduchá rutina hygieny a péče v jednom, která zamezuje nadměrnému tření očních víček.
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  359,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Atoderm Intensive Eye je první péče 3v1 od společnosti BIODERMA, která bojuje proti příznakům podráždění očních víček:

  1) ZKLIDŇUJE: Enoxolon se zaměřuje na faktory, které způsobují pocity svědění, a dlouhodobě zklidňuje pleť.

  2) OBNOVUJE:
  - Exkluzivní technologie LipigeniumTM stimuluje produkci lipidů a obnovuje účinnou kožní bariéru.
  - Patentovaný komplex Skin Barrier TherapyTM omezuje přilnutí určitých bakterií (Staphylococcus aureus) na povrch pokožky. Tyto bakterie mohou zhoršit suchost pokožky.
  - Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v pokožce, vytváří neokluzivní hydratační film. Zadržuje vodu na povrchu pokožky, a tak funguje jako zásobník vody.

  3) ODSTRAŇUJE MAKE-UP: Kombinace 3 olejů odstraňuje make-up a nečistoty z pleti.
  Výsledky: pleť je zklidněná a posílená a její komfort je dlouhodobě obnovený.

  Face Tvář
  Eyes Oči a oční víčka

  Jednou nebo dvakrát denně; Nanášejte na podrážděná oční víčka. Ráno jako produkt péče. Lze používat jako podklad pod make-up. Večer jako produkt péče a/nebo odstraňovač make-upu tamponem. RUTINA EXKLUZIVNĚ VYTVOŘENÁ PRO ATODERM INTENSIVE EYE: Atoderm Intensive eye představuje zcela novou péči 3v1, která je účinná jak ve fázi klidu, tak i vzplanutí. Atoderm Intensive eye lze použít jako produkt péče pro zklidnění a obnovu pleti, tak i čisticí produkt (odstraňovač make-upu). Před každým jeho použitím je vhodné udělat jemnou masáž, která stimuluje pleť a pomůže jí zbavit se toxinů. Začlenění Atoderm Intensive eye do každodenní rutiny péče o pleť zaručuje ohleduplnou péči o oční víčka, jejich posílení a zabránění návratu obtíží.

  • Krok 1 MASÁŽ: Před použitím produktu doporučujeme pleť jemně promasírovat:

   1. ZATLAČTE NA 3 MÍSTECH, MASÍRUJTE SMĚREM VEN I DOVNITŘ 3x, PROMASÍRUJTE CELOU TVÁŘ SMĚREM KE KRKU
   2. POUŽIJTE ATODERM INTENSIVE EYE NA ZKLIDNĚNÍ PODRÁŽDĚNÍ A SVĚDĚNÍ, NANESTE MALÉ MNOŽSTVÍ KRÉMU VELIKOSTI ZRNKA RÝŽE OKOLO OČÍ, ROZETŘETE SMĚREM VEN A OPAKUJTE 3X
   3. PROMASÍRUJTE CELOU TVÁŘ SMĚREM KE KRKU
  • Krok 2 JAKO DENNÍ PRODUKT ČIŠTĚNÍ / ODSTRAŇOVAČ MAKE-UPU:
   1- Aplikace: Naneste malé množství Atoderm Intensive eye na horní víčko.
   2- Čištění: Roztírejte produkt po celém očním víčku a lehkými krouživými pohyby vmasírujte.
   3- Čištění: Roztírejte na řasy od báze ke konečkům, abyste odstranili řasenku.
   4- Použití tamponu (pouze při remisi): Tamponem setřete make-up od vnitřního koutku směrem k vnějšímu koutku z očních víček a od spodní části řas ke konečkům.
  • Krok 3 JAKO DENNÍ PÉČE:
   1- Aplikace: Naneste malé množství produktu velikosti zrnka rýže na oční víčka, směrem od spodního vnitřního koutku oka k vnitřnímu hornímu koutku. Produkt by se neměl nanášet příliš blízko očím (kolem 2 cm).
   2- Masáž: Lehce rozetřete směrem ven pomocí 3 prstů. Opakujte 3krát.

  Jednou nebo dvakrát denně

  • Krok 1 Nanášejte na podrážděná oční víčka po dermokortikoidech.

  Neoplachujte. Vhodný pro samostatné denní použití nebo v kombinaci s dermokortikoidy. Vhodný pro uživatele kontaktních čoček a na citlivé oči. Pouze pro vnější použití. Pokud suchost přetrvává, poraďte se s lékařem

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Pokožka kolem očí je obzvláště jemná: je 3 až 4krát tenčí než zbytek obličeje. Oční víčka jsou tak náchylná k podráždění, které vykazuje následující: suchost, svědění, zarudnutí, otok. Většinou to souvisí s těmito projevy: atopická dermatitida, alergická nebo dráždivá kontaktní dermatitida. Toto dráždění může spustit a/nebo zhoršit: přímý kontakt s iritanty (použití nevhodného make-upu), kontakt se vzduchem (znečištění, pyl, prach) nebo kontakt s částicemi na rukou: lak na nehty, nikl, barva na vlasy. Podráždění očních víček postihuje nejčastěji ženy, které používají make-up, jenž může být potenciálním iritantem. Dráždění očních víček je velmi nepříjemné a vede k estetickému komplexu. Je tedy nutné o ně pečovat pomocí: vhodných přípravků pro posílení pokožky a tím předejít opakovanému výskytu a zároveň omezením počtu produktů aplikovaných na tuto oblast.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Vyživuje
  Pokožka je po použití okamžitě vyživená: 91 % (1)

  Odstraňuje make-up
  Pokožka je po použití čistá a vyčištěná: 84 % (1)
  Odstraňuje make-up: 80 % (1)

  *Detaily studie

  Zklidňuje
  Pocity svědění: -95 % (2)
  Pnutí: -92 % (2)

  Redukuje suchost pleti
  Suchost: -89 % (2)

  Hydratuje
  Hydratace přetrvá 24 hodin (3)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Bakterie se přirozeně vyskytují na povrchu pokožky a jsou nezbytné pro její rovnováhu. U pokožky, která je náchylná k atopii, může nadměrné množství určitých bakterií zhoršit její stav. Patentovaný komplex omezuje přilnutí těchto bakterií k povrchu pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Pokožka plní přirozenou funkci ochranné bariéry před okolním prostředím. U suché atopické pokožky náchylné k atopickému ekzému má tato bariéra nedostatek lipidů a proteinů a přestává tuto roli plnit. Tato technologie pomáhá obnovit účinnou bariéru pokožky. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!