Atoderm Sprchový olej

24hodinová hydratace a okamžitý komfort přímo ze sprchy.

Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

Velmi suchá, podrážděná až atopická citlivá pokožka

Patent Skin barrier therapy

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Pokožka je o 26 % lépe hydratovaná už po 27 dnech.*

 • Intenzivně vyživuje
 • Zklidňuje podráždění
 • Čistí, obnovuje lipidy a zklidňuje
 • Respektuje i tu nejcitlivější pokožku
 • Pokožka je po použití hebká a cítí se pohodlně
 • Velmi dobrá snášenlivost a šetrnost vůči očím - Nekomedogenní - Extrémně lehká pěna - Krémový a hedvábný olej - Nemastný - Bez mýdla - Neštípe v očích - Lehce parfemovaný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  589,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Atoderm Sprchový olej zklidňuje a chrání před vnější agresí díky svému exkluzivnímu složení z rostlinných biolipidů, vitamínu PP a patentu Barrier Skin Therapy. (1) a (2) rostlinné biolipidy* zklidňují pocit pnutí, zvyšují odolnost pokožky tím, že na ní vytváří ochranný film. Vitamín PP stimuluje syntézu lipidů a umožňuje tak obnovu kožní bariéry na dlouhou dobu. Patent Skin Barrier therapy™ biologicky brání adhezi bakterie (Staphylococcus aureus), která je zodpovědná za zhoršování dráždění pokožky. Patentovaný přírodní komplex D.A.F™ zvyšuje práh snášenlivost pokožky. *Kokosové a slunečnicové estery

  Body Tělo
  Face Tvář
  Hands Ruce

  Jednou nebo dvakrát denně - 7 dní v týdnu

  • Krok 1 Nanášejte na mokrou pokožku při sprchování nebo koupeli.
  • Krok 2 Opláchněte.
  • Krok 3 Pro lepší výsledky pak používejte další produkty péče Atoderm.

  Pokud suchost přetrvává, poraďte se s lékařem.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Suchá, velmi suchá až podrážděná pokožka má za následek oslabení kožní bariéry, což vede k dehydrataci a usnadňuje pronikání
  dráždivých látek do pokožky. Pokožka ztrácí vláčnost a hebkost. Je potom matná, hrubá a má tendenci k pocitům pnutí nebo může i svědět. Přitěžující faktory, jako je prostředí, chlad, změny teploty a znečištění, útočí na pokožku každý den. V této souvislosti je produkt používaný pro hygienu rozhodující, a proto je nezbytné jej přizpůsobit citlivosti pokožky.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Pokožka je po použití hebká. Navrací pocit komfortu.
  80 % uživatelů si myslí, že jejich pokožka je okamžitě jemnější a hebčí (1)

  *Detaily studie

  Extrémně vyživující
  Zvyšuje hydrataci pokožky o 26 % po 27 dnech používání. Toto zvýšení může být až 39 %. 24hodinový hydratační účinek. (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Bakterie se přirozeně vyskytují na povrchu pokožky a jsou nezbytné pro její rovnováhu. U pokožky, která je náchylná k atopii, může nadměrné množství určitých bakterií zhoršit její stav. Patentovaný komplex omezuje přilnutí těchto bakterií k povrchu pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  5/5

  1 recenze
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  Jana G. | Suchá | 25–34 let | 18 Březen 2021 10h40
  Jemný olej na sprchování a koupání. Nedráždí pokožku, po koupeli je jemná. Dokonce vytvoří ve vodě lehkou pěnu.
  Tato recenze mi pomohla
  0