Atoderm SOS Sprej

Okamžitý protisvědivý účinek.

Příležitostná cílená péče o pokožku

Suchá až velmi suchá citlivá pokožka Velmi suchá, podrážděná až atopická citlivá pokožka

Technologie Skin relief

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Účinnost prokázána klinickou studií

Zklidňuje svědění za 60 sekund na dobu 6 hodin.*

 • Sprej zklidňuje svědění za 60 sekund na dobu 6 hodin*
 • Redukuje nutkání ke škrábání a poskytuje okamžitý komfort
 • Poskytuje okamžitý pocit svěžesti
 • Velmi dobrá snášenlivost - Nekomedogenní - Ultra lehká textura - Neparfemovaný - Velmi rychlá aplikace 360° v jednom jednoduchém kroku - Nezanechává skvrny na oblečení
 • Vhodný na podrážděnou, suchou až velmi suchou citlivou pokožku
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  499,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Atoderm SOS Sprej čerpá z nového vědeckého objevu: 2 nové biologické cíle byly definovány jako příčina svědění u pokožky náchylné k atopii nebo psoriáze. Tato péče také působí na jiné biologické mechanismy, které vedou k častému či dočasnému svědění.
  Nová technologie Skin Relief (obsahuje výtažky z ambory a zeleného čaje) v kombinaci s enoxolonem blokuje biologický proces odpovědný za svědění.
  Patent Skin Barrier Therapy™ chrání i tu nejsušší pokožku před bakteriemi, které zapříčiňují intenzivní svědění.
  Vitamín PP a skvalen doplňují recepturu, aby dodávaly lipidy potřebné pro posílení kožní bariéry.
  Patentovaný komplex D.A.F.™ zvyšuje práh tolerance pokožky.
  Výsledky: Pokožka je okamžitě zklidněná a nutkání ke škrábání se trvale redukuje. Pro okamžitý komfort, dlouhotrvající hydrataci a intenzivní ochranu.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Nanášejte tak často, jak je potřeba

  • Krok 1 Nastříkejte na čistou pokožku ze vzdálenosti 20 cm.
  • Krok 2 V případě potřeby rozetřete.
  • Krok 3 Nechte zaschnout.

  Před aplikací na obličej nastříkejte na dlaň. Nevdechujte. Lze použít u novorozenců, s výjimkou předčasně narozených dětí. Tento produkt není léčivem. Pokud se stav pokožky nezlepší nebo pokud problém přetrvává, poraďte se s lékařem. Při použití samotného produktu nebo v rámci léčby postupujte podle odborné instrukce. Upozornění. Nádoba pod tlakem: při zahřátí může prasknout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Kouření je zakázáno. Nádobku nepropichujte ani nepalte, a to ani po vyprázdnění. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám, které překračují 50 °C / 122 °F. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Bez ohledu na to, zda se jedná o časté nebo občasné svědění, může to souviset se suchou pokožkou, senilní xerózou, kontaktním ekzémem, chronickou kopřivkou, atopickou dermatitidou nebo psoriázou.
  Navíc některé „vnější faktory“ jako tvrdá voda, používání nevhodných produktů hygieny, studené vody, střídání teplot a znečištění mohou zhoršovat stav pokožky a vyvolávat svědění.
  Škrábání potom může vyvolat riziko infekce. Čím více si osoba škrábe pokožku, tím více ji vystavuje mikrobům. Vzniká tak začarovaný kruh.
  Svědění může mít výrazný vliv na kvalitu života, způsobovat poruchy spánku, dyskomfort při denních činnostech, střídání nálad, zvýšenou úzkost, celkovou nepohodu a podobně.
  Bez ohledu na příčinu se svědění může objevit kdykoliv během dne nebo v noci. Nutkání ke škrábání je pak intenzivní; pokožka je potom zarudlá a podrážděná.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Zklidňuje svědění
  Pokožka je zklidněná za 60 sekund*
  Snižuje nutkání ke škrabání: 99 %*

  *Detaily studie

  Zklidňuje svědění
  Pokožka je zklidněná za 6 hodin*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Svědění, které je často spojené s dermatologickými poruchami, může mít různé příčiny. Technologie zklidňuje pokožku a omezuje nutkání škrábat se. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Bakterie se přirozeně vyskytují na povrchu pokožky a jsou nezbytné pro její rovnováhu. U pokožky, která je náchylná k atopii, může nadměrné množství určitých bakterií zhoršit její stav. Patentovaný komplex omezuje přilnutí těchto bakterií k povrchu pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!