Atoderm Olej 2v1

Suchý olej s dvojím účinkem:
1. Zjemňuje
2. Vyživuje

Denní péče o pokožku

Normální až suchá citlivá pokožka

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)

Prokázaná účinnost

-31 % hrubosti*

ATODERM 2-IN-1 OIL

-Vyhlazuje strukturu pokožky

-Vyživuje pokožku do hloubky

-24hodinová hydratace

-Suchá textura na dotek (rychle proniká do pokožky, nemastí, nelepí)

-Lehká parfemace

-Nezanechává mastné skvrny na oblečení


.

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

ATODERM OLEJ 2v1 byl vyvinut s ohledem na specifické potřeby suché pokožky. Jeho tekutá textura s efektem "suchého finiše" obsahuje keratolytickou látku nové generace, ester kyseliny jablečné. Atoderm Olej 2v1 odstraňuje přebytečné odumřelé buňky a zároveň respektuje fyziologické pH pokožky pro optimální toleranci kožního ekosystému. Jeho biomimetické lipidy (ceramidy, skvalen a rostlinné oleje s obsahem mastných kyselin) jsou přirozeně rozpoznávány pokožkou a pomáhají posilovat hydrolipidický film a mezibuněčný cement, přirozené spojence proti dehydrataci pokožky. Intenzivně zjemněná a vyživená pokožka sama znovu získává přirozenou a dlouhodobou hydrataci.Tělo a tvář

Aplikujte jednou nebo dvakrát denně na čistou pokožku.

  • Krok 1 Aplikujte Atoderm Olej 2v1 na vyčištěnou a jemně osušenou pokožku.
  • Krok 2 Pár kapek oleje zahřejte v rukách.
  • Krok 3 Krouživými pohyby jemně vmasírujte do pokožky (nejlépe mírně vlhké). Soustřeďte se na nejsušší místa.
  • Krok 4 Vzhledem k přírodnímu původu použitých rostlinných olejů je možné u jednotlivých výrobků pozorovat drobné barevné odchylky a také výskyt bílého závoje nebo tvorbu usazenin na dně lahvičky. To však nemá vliv na kvalitu a účinek produktu.

Pokud suchost pokožky přetrvává, poraďte se s lékařem.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Suchá kůže se vyznačuje neustálou dehydratací v důsledku nižšího obsahu lipidů v hydrolipidickém filmu a kožní buňky ztrácejí svoji schopnost zadržovat vodu. Kromě toho je narušen proces obnovy epidermis, čímž dochází k hromadění odumřelé kůže, která je zodpovědná za nepravidelný povrch a vzhled šupinaté pokožky.

Okamžitě zjemňuje pokožku: 95 % (1)

Okamžitě vyživuje pokožku: 98 % (1)

24hodinová hydratace (2)

*Detaily studie

Dlouhodobě zjemňuje:  -31 % nerovností (3)

Dlouhodobě hydratuje:   +26 % za 28 dní (4)

Dlouhodobě vyživuje: 97 % (1)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!