Sébium Global

Péče, která eliminuje pupínky a brání jejich opakovanému výskytu.

Denní péče o pokožku

Pokožka se sklonem k akné

Technologie Seborestore

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázána účinnost

-79 % pupínků během 3 měsíců.*

 • Eliminuje pupínky a černé tečky
 • Hydratuje
 • Dobrá snášenlivost – Nekomedogenní – Lze použít jako podklad pod make-up
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  469,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sébium Global má specifické složení pro pleť se sklonem k akné. Globálně řeší všechny příčiny jeho vzniku:
  1) Kombinace látky Bakuchiol a patentu Fluidactiv™ vyrovnává složení a množství kožního mazu.
  2) Kombinace aktivních účinných látek – esterů AHA, kyseliny salicylové a kyseliny citronové – čistí póry a vyhlazuje povrch pleti.

  Enoxolon zklidňuje pleť a zmírňuje její zarudnutí.
  Glukonát zinku reguluje lesk pleti.
  Glycerin hydratuje pleť.

  Face Tvář

  Jednou nebo dvakrát denně

  • Krok 1 Nanášejte na pleť vyčištěnou pěnivým gelem Sébium Gel moussant nebo micelární vodou Sébium H2O.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, až se úplně vstřebá.

  Vyvarujte se kontaktu s očima. Jestliže problémy přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. U pleti se sklonem k akné se doporučuje vyhýbat se dlouhodobému slunění.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Akné je častým kožním problémem, pro nějž je charakteristický výskyt černých teček a bílých nebo červených pupínků. Vyskytuje se hlavně u dospívajících, ale může postihnout i dospělé.

  Příčiny akné se různí: všechno začíná zvýšenou tvorbou kožního mazu, jež vede k mastné a lesklé pokožce, k černým tečkám a zaníceným pupínkům.

  Každodenní život není vždy snadný, když vezmeme v úvahu, že se akné vyskytuje nejčastěji na obličeji! Akné může mít rovněž psychické a společenské dopady, pokud není náležitě léčeno, případně není léčeno vůbec. Tuto patologii je tudíž při dlouhodobé léčbě nezbytné zvážit, chceme-li zlepšit každodenní život lidí trpících akné.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Eliminuje pupínky a černé tečky
  V kombinaci s dermatologickou léčbou, po 84 dnech (1):
  - 69 % černých teček
  - 86 % pupínků

  Samostatné používání, po 84 dnech (2):
  - 65 % černých teček
  - 79 % pupínků

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Nedokonalosti pokožky se mohou objevit po změnách ve složení kožního mazu. Tato technologie* pomáhá obnovit kvalitu přirozeného kožního mazu. *Technologie Seborestore [Patent Fluidactiv Bakuchiol]. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!