Sébium Gel moussant

Jemný mycí a čisticí gel. Odstraňuje nečistoty, reguluje lesk.

Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

Smíšená až mastná pokožka

D.A.F. Patent

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Jemný a čisticí mycí gel.

Čistá pleť s navráceným komfortem: 100 %. (1)

 • Jemně myje a čistí
 • Omezuje sekreci mazu
 • Zabraňuje ucpávání pórů
 • Zaručuje dobrou kožní i oční toleranci
 • Parfemované složení – Nekomedogenní – Nevysušuje – Bez mýdla
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  549,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sébium Gel moussant pleť jemně myje a čistí, aniž by ji vysušoval: obsahuje síran zinečnatý a síran měďnatý, čistí pokožku, snižuje počet nedokonalostí a omezuje sekreci mazu. Jeho ultra jemné složení bez obsahu mýdla respektuje kožní rovnováhu: je zachována fyziologická hodnota pH. Patentovaný kompex účinných látek zvyšuje práh tolerance pokožky.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Ráno a/nebo večer – 7 dní v týdnu

  • Krok 1 Naneste na vlhkou pokožku.
  • Krok 2 Vytvořte pěnu.
  • Krok 3 Důkladně opláchněte.
  • Krok 4 Jemně osušte.
  • Krok 5 Lze používat jako pěnu na holení.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Čištění obličeje je prvním základním krokem jakékoli péče o pleť. Když vezmeme v úvahu, že obličej je pro 60 % žen tou nejdůležitější částí těla, nelze tento krok zanedbávat. Zbavuje pleť nahromaděných nečistot (mazu, potu, odumřelých buněk, bakterií, kosmetických přípravků, slunečních filtrů, make-upu, prachu a dalších částicových nečistot), aby ji připravil na další ošetření. Bez tohoto základního ranního a večerního čištění se pleť začíná dusit: hydrolipidický film již neplní svoji ochrannou funkci a póry se ucpávají. V důsledku toho se objevují nedokonalosti (černé tečky a pupínky) a pleť vypadá mdle a nerovnoměrně. Pro smíšenou nebo mastnou pleť se sklonem k akné je čištění ještě důležitější kvůli nadměrné tvorbě mazu. Čištění by mělo odstranit všechny nečistoty, aniž by oslabovalo pleť.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Omezuje sekreci mazu
  68% snížení bezprostředně po použití (1)

  *Detaily studie

  Čistí
  Čistá pleť: 100 % (1)

  Účinnost proti nedokonalostem
  23% snížení celkového počtu aknózních lézí (2)

  Omezuje sekreci mazu
  37,5% snížení po 28 dnech (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  1.8/5

  1 recenze
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  4 recenze
  Zobrazit všechny recenze
  Klaudia %. | Mastná až problematická | 25–34 let | 05 Duben 2021 16h17
  Tento gel používam už približne 12 rokov. Za tú dobu som sa snažila hladať iné náhrady ale nakoniec som sa vždy vrátila ku Gel moussant. Najlepšie odličuje make-up a zároveň vysušuje akné. Je velmi vysušujúci, preto je vhodná kombinácia s dobrým hydratačným krémom..
  Tato recenze mi pomohla
  0
  Michaela M. | Ostatní | 35–44 let | 21 Březen 2021 17h57
  Tento gel jsem používala cca před 7 lety a byl perfektní. Nyní jsem si jej koupila znova a nevím zda nezměnili složení. Po gelu jsem se totálně v obličeji vysypala vyrážkou a měla jsem totálně ucpané póry. Vypadala jsem jak v pubertě, a to mi je 41. Zklamal mě, Biodermu jinak zbožňuji.
  Tato recenze mi pomohla
  0
  Theo C. | Smíšená až mastná | Do 18 let | 29 Prosinec 2020 11h03
  Pálení a zarudnutí v místě použití
  Tato recenze mi pomohla
  0