Sébium Gel moussant

Jemný mycí a čisticí gel. Odstraňuje nečistoty, reguluje lesk

Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

Smíšená až mastná pokožka

D.A.F. Patent

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Jemný a čisticí mycí gel.

83 % přebytečného kožního mazu okamžitě (1)

  • Jemně čistí, aniž by vysušoval pokožku  
  • Čistí a odstraňuje přebytečný kožní maz
  • Zabraňuje ucpávání pórů
  • Zaručuje dobrou toleranci pleti a očí

Fyziologické pH - Parfumované zloženie – Nekomedogénny – Bez obsahu mydla

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Sébium Gel moussant jemne čistí a purifikuje pokožku, nevysúša ju: obsahuje síran zinočnatý a síran medi. Čistí epidermu, znižuje počet nedokonalostí a obmedzuje tvorbu mazu. Jeho ultra jemné zloženie bez obsahu mydla nenarušuje rovnováhu pleti: fyziologické pH zostáva nemenné. Patentovaný komplex účinných látok zvyšuje prah tolerancie pokožky.

Face Tvář
Body Tělo

Ráno a/alebo večer – 7 dní do týždňa

  • Krok 1 Naneste na vlhkou pokožku.
  • Krok 2 Vytvořte pěnu.
  • Krok 3 Důkladně opláchněte.
  • Krok 4 Jemně osušte.
  • Krok 5 Lze používat jako pěnu na holení.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Čistenie tváre je prvým základným krokom akejkoľvek rutiny pre starostlivosť o pleť. Keďže je tvár najdôležitejšou časťou tela pre 60 % žien, tento krok nie je vhodné zanedbávať. Zbavuje pokožku nečistôt, ktoré sa nahromadili (maz, pot, mŕtve bunky, baktérie, kozmetika, solárne filtre, make-up, prach a iné čiastočkové polutanty) s cieľom pripraviť pleť na ďalšie ošetrenie. Bez tohoto základného čistenia ráno a večer sa začne pleť dusiť: hydrolytický film stráca ochrannú funkciu a póry sa upchávajú. Objavia sa nedokonalosti (čierne bodky a škvrny) a pokožka zostane matná a nerovná. Čistenie zmiešanej alebo mastnej aknóznej pokožky je pre prebytok mazu ešte dôležitejšie. Čistenie by malo odstrániť všetky nečistoty bez oslabenia pokožky.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Odstraňuje přebytečný maz

83% přebytečného mazu ihned po použití (1)

*Detaily studie

Jemně čistí

Jemně čistí : 96% (2)
Žádný pocit pnutí : 88 % (1)

Očišťuje

Čistí pleť: 100% (2)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

Ingredience

Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

Typ pleti
Věk

3.2/5

5 recenzí
0 recenzí
1 recenze
0 recenzí
4 recenze
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Na tento produkt nedám už několik měsíců dopustit. Kromě toho, že si ním každý večer čistím společně s micelární vodou Sébium H2O obličej je i skvelý na holení a nově jsem ho začala používat i na čištění štětců!
Tato recenze mi pomohla
0
3/ 5
Je to opravdu zvláštní... Tento produkt používám prakticky 2x denně a musím uznat, že co se různých pupínků v různá období (ženy musí pochopit!)) týče, tak ty jsem, opravdu přestala mít úplně... Z pravidelně postižené pleti mám nyní 1-2 pupínky ročně. ALE! Zvlášť posledního půl roku třeba - se mi vážně extrémně ale extrémně mastí pleť a já vím, že tomůže být čimkoli, ale je to zvláštní...A napadá mě, jestli se tímto produktem tzv.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Zkusila jsem opravdu hodne ruznych produktu od ruznych znacek. Pocinaje prirodni kosmetikou, konce chemickymi drijaky. Nic na moji aknozni 30letou plet nezabiralo. Az po objeveni tohoto pripravku konecne vim, jake je to mit cistou plet a nemuset kazdy den hodinu korektorem zakryvat pupinky a zarudla mista. Cena je vyssi, ale vyplati se a navic dlouho vydrzi. Prijemnym bonusem je to, ze plet neni vysusena.
Tato recenze mi pomohla
0

Fotografie produktu BIODERMA, Sébium Global 30 ml, péče o pleť se sklonem k akné

Denní péče o pokožku

Pokožka se sklonem k akné

Technologie Seborestore

Sébium Global

(1 recenze)

Péče, která eliminuje pupínky a brání jejich opakovanému výskytu.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Produkt pro občasné použití

Pokožka se sklonem k akné Smíšená až mastná pokožka

D.A.F. Patent

Sébium Peelingový gel

(Napište první recenzi)

Peelingový gel na smíšenou a mastnou pleť.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající