Sébium H2O

Čisticí micelární voda na mastnou a aknózní pleť.

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Smíšená až mastná pokožka Pokožka se sklonem k akné

Micelární technologie

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Prokázaná účinnost

95 % dobrovolníků považovalo svoji pleť za vyčištěnou.*

 • Čistí a odličuje bez vysušování
 • Reguluje tvorbu kožního mazu
 • Nabízí okamžitý pocit svěžesti
 • Velmi dobrá snášenlivost – Nekomedogenní – Bez oplachování
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  129,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sébium H2O je unikátní odličovací micelární voda pro smíšenou až mastnou pleť, jež napodobuje přirozené složení pokožky pro dokonalé odlíčení a naprostý respekt i vůči té nejcitlivější pleti. Obohacená o aktivní účinné látky, jako je glukonát zinku a sulfát mědi, micelární voda Sébium H2O čistí pleť a omezuje tvorbu kožního mazu. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky.

  Face Tvář

  Ráno a/nebo večer

  • Krok 1 Aplikujte na vatový tampon.
  • Krok 2 Jemně očistěte a/nebo odličte obličej.
  • Krok 3 Není nutné žádné oplachování.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Pro smíšenou až mastnou pleť je charakteristická nadměrná tvorba kožního mazu buď na T-zóně (smíšená pleť), nebo po celém obličeji (mastná pleť). Souvisejícími klinickými projevy jsou lesklá, mdlá pleť a často rozšířené póry. Místy se mohou objevit nedokonalosti v podobě relativně zanícených pupínků nebo černých teček.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Čistí bez vysušování pleti
  Jemnost čisticího procesu: 95 % (1)
  Eliminace 93 % mikročástic na pokožce (2)

  Čistí pleť
  Čistá pleť: 95 % (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Výzkumné oddělení společnosti NAOS objevilo micelární vodu, která čistí a odstraňuje make-up bez oplachování. Micely, jejichž složení je inspirováno lipidy, jsou neviditelné čisticí mikrokapky. Jsou schopné zachytit nečistoty a přitom zachovávají přirozený ochranný film pokožky. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  1/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  1 recenze
  Zobrazit všechny recenze
  Cendel T. | Smíšená až mastná | Do 18 let | 29 Prosinec 2020 11h06
  Alergická reakce,na všechny bioderma přípravky co jsem vyzkoušel mám alergickou reakci
  Tato recenze mi pomohla
  0