Sébium Kerato+

Viditelný účinek na pupínky, černé tečky a jizvy již po 2 dnech. Vysoce tolerantní.

Denní péče o pokožku

Pokožka se sklonem k akné

Patent Fluidactiv ™

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázaná účinnost

Účinný na pupínky, černé tečky a jizvy po akné již po 2 dnech. Vysoká tolerance u 97 % použivatelů.

SEBIUM KERATO+

  • Proti pupínkům: odstraňuje pupínky a černé tečky 
  • Proti jizvám: redukuje stávající jizvy a zabraňuje tvorbě nových 
  • Vysoká tolerance 
  • Hydratace po dobu 8 h 
  • Nevysušuje
*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Exkluzivní DUO KERATOLYTICKÝCH aktivních látek (kyselina salicylová & ester kyseliny jablečné) nenarušuje přirozené pH pokožky, působí na jejím povrchu i pod povrchem, odstraňuje pupínky, černé tečky a jizvy, a přitom zachovává komfort pokožky. Ester kyseliny jablečné pomáhá regulovat nadbytek kožního mazu. Patent FLUIDACTIV™ biologicky normalizuje kvalitu kožního mazu a zabraňuje vzniku nových nedokonalostí.

Face Tvář

Naneste ráno a/nebo večer na suchou a vyčištěnou pleť. Aplikujte na celý obličej nebo jen na problematické partie. Používejte při prvních známkách tvorby nedokonalostí.

  • Krok 1 Vyčistěte pleť produktem hygieny z řady Sébium.
  • Krok 2 Naneste Sébium Kerato+ na celý obličej nebo jen na problematické partie.
  • Krok 3 Jemně vmasírujte, dokud se nevstřebá.

Před pobytem na slunci použijte vhodnou ochranu proti slunci.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Akné je běžné kožní onemocnění, které se projevuje černými tečkami a bílými nebo červenými skvrnami s různým stupněm závažnosti. V mnoha případech mírného akné není třeba užívat léky, ale přesto jejich stupeň závažnosti stačí k tomu, abychom se cítili nepříjemně. Některé přípravky jsou účinné, ale mohou být pro pleť příliš drsné nebo dráždivé, zatímco jiné jsou velmi dobře snášeny, ale nejsou příliš účinné. Pro správnou a trvalou léčbu potřebuje pleť se sklonem k akné produkt zaručující vysokou ÚČINNOST, aby byly rychle vidět výsledky, a vysokou TOLERANCI, která umožní každodenní aplikaci a zabrání podráždění.

Výsledky ověřené klinickými studiemi

Viditelná účinnost již po 2 dnech (1): -19 % výskytu pupínků -20 % jizev po akné +23 % sjednocení pleti

*Detaily studie

Dlouhodobé výsledky (po 28 dnech)(1): -41 % výskytu pupínků -36 % jizev po akné +60 % sjednocení pleti

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Změny na úrovni kvality a množství kožního mazu vedou k nedokonalostem. Tento unikátní patent zamezuje houstnutí kožního mazu, ucpávání póru a tvorbě nedokonalostí.

Ingredience

Typ pleti
Věk

4.8/5

5 recenzí
1 recenze
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Krém s naprosto lehkou texturou, lehce se roztírá, ani ho na pokožce necítíte. Není mastný, takže nezanechává nepříjemný film. Mám dost suchou pleť a dělají se mi mini pupínky, po dvou týdnech používání je moje pleť čistá. Na pohled zdravější a prostě hezčí. Moc doporučuji
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Velmi rychlá redukce akné a zároveň mou pokožkou výborně přijímáný produkt = nepálí mě:-)
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Sem tam se mi objeví pupínek, po nanesení tohoto produktu se pupínek zmenší a není tak červený. Používám ho lokálně a překvapilo mě, že po nanesení neštípe oproti jiným produktům, které jsem vyzkoušela.
Tato recenze mi pomohla
0