Allez au contenu Allez à la navigation

17 Prosinec 2018

Co dopřát k Vánocům pokožce?

tipy na vánoční dárky
pro vaši pokožku

Vánoce se kvapem blíží a my jsme pro vás připravili několik tipů, čím obdarovat vaše nejbližší. Udělejte radost kvalitní péčí o pokožku nastávajícím maminkám a jejich děťátkům, dobrodruhům, kteří jsou věčně na cestách, nejlepší kamarádce, ale i sami sobě. A vůbec nevadí, pokud dárek sháníte na poslední chvíli. Zamiřte do našich partnerských lékáren, kde najdete všechny doporučené produkty na jednom místě.

Balíček pro nastávající maminku

Příchod nového člena rodiny je vždy velká změna. A na velké změny je dobré být připravený. Pokud přemýšlíte nad tím, čím obdarovat nastávající maminku, zabalte ji pod stromeček kosmetickou výbavičku pro její děťátko. Pokožka kojenců je totiž mnohem citlivější a jemnější, než kůže dospělých, a je o ni potřeba pečovat speciální dětskou kosmetikou.

Do vánočního balíčku vyberte ABCDerm micelární ubrousky ze 100% bavlny, které jsou k dětské pokožce šetrné a respektují její křehkost. Obsažené micely jsou podobné fosfolipidům buněčných membrán a přirozeně tak pomáhají při obnově ochranného hydrolipidického filmu pokožky. Zábavu při koupání pak dětem zajistí jemný pěnivý gel ABCDerm Moussant, který neobsahuje mýdlo a je tak vhodný pro každodenní hygienu. Budoucí maminku také jistě potěší speciální reparační krém ABCDerm Change intensif. Ten předchází opruzeninám a umí jemnou dětskou pokožku zklidnit.

Balíček pro cestovatele

Sotva se z jedné cesty vrátí domů, už otevírají mapu a hledají, kam vyrazit příště objevovat svět. Ale ani dobrodruzi by během svých cest neměli zapomínat na správnou péči o pokožku. Často se vystavují extrémním podmínkám, změnám počasí, prachu, slunci nebo mrazu a všechny tyto faktory mají na kůži vliv. I během cest je ale možné pokožce dopřát kvalitní péči. Co by tedy nemělo chybět v balíčku pro cestovatele

Baťůžkářům připravte balíček toho nejnutnějšího. Na cestách se vždycky hodí Sensibio H20 micelární ubrousky, které umí osvěžit po dlouhém letu nebo horské túře. Díky svému složení jsou vhodné pro všechny druhy pleti, včetně té nejcitlivější. Na cestách se může kůže snadno dehydratovat, pokožka pak ztrácí barvu, je napnutá a unavená. Hydrabio Gel-Créme ji ale umí dodat potřebnou vodu a aktivovat přirozený hydratační proces. Navíc je obohacen o rozjasňující látky a vitamín E, který ji pomáhá chránit před oxidativním stresem. Před ostrým sluníčkem nejen u moře, ale i na horách, pak kůži spolehlivě ochrání Photoderm Max krém SPF 50.

produkty pro citlivou pleť

Všechny tyto produkty zakoupíte v praktickém balení, které neobsahuje více než 100 ml a můžete si je bez obav vzít i do příručního zavazadla na palubu letadla. Uděláte tak radost všem dobrodruhům, kteří cestují nalehko a do batohu si balí jen to nejnutnější

Pro nejlepší kamarádku

Ačkoliv máme někdy pocit, že nejlepší kamarádku známe víc, než sami sebe, vybrat pro ni ideální dárek může být docela oříšek. Chceme ji darovat něco, co opravdu ocení a využije. Co třeba kvalitní každodenní péči o pleť

Základem krásné pleti je pravidelná péče, čištění a hydratace. Do vánočního balíčku můžeme zabalit vše, co nejlepší kamarádka využije každý den při svém kosmetickém rituálu. Rozhodně by v něm neměla chybět micelární odličovací voda, denní hydratační péče nebo krémová pečující maska, která umí zklidnit pokožku po náročném dni a dopřát ji zasloužený relax.

Dárek pro vás

Ve všem tom předvánočním shonu se může lehko stát, že se zapomeneme na chvíli zastavit a udělat si chvilku jen sami na sebe. Vánoce by ale měly být hlavně svátky klidu, pod stromeček si proto zabalte dárek také pro sebe. Udělejte si radost a vyzkoušejte třeba naši novinku Sébium Lotion, booster pro mastnou i citlivou pleť, který předchází nedokonalostem, pleť zklidňuje a harmonizuje. Vyhraďte si proto chvilku jen sami na sebe a dopřejte své pokožce tu nejlepší péči.

Produkty Bioderma si můžete koupit online na e-shopech a také v lékárnách.