Sébium Night peel

Jemný peeling pro vyhlazení pleti.

Novinka

Noční péče o pokožku

Smíšená až mastná pokožka Pokožka s nedokonalstmi

Patent Fluidactiv

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Oblíbený produkt zákazníků

ze 75 % zářivá pleť.*

 • Omezuje tvorbu nedokonalostí
 • Odhaluje přirozený jas pleti
 • Vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti: jemný peelingový účinek
 • Velmi dobrá snášenlivost – Nekomedogenní
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  499,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sébium Night Peel nabízí účinnost jemného domácího peelingu pro smíšenou až mastnou pleť s nedokonalostmi:
  - 15% kyselina glykolová poskytuje peelingový účinek. Tato AHA kyselina se přirozeně nachází v ovoci a dermatology je při peelingu často využívána pro její vysokou účinnost a snášenlivost. Má povrchové keratolytické účinky. Zmenšuje nedokonalosti a jizvy a zároveň obnovuje přirozený jas pleti tím, že podporuje obnovu kůže.
  - patentovaný komplex Fluidactiv™ biologickou cestou reguluje kvalitu mazu, zabraňuje ucpávání pórů a omezuje vznik nedokonalostí.
  - D-pantenol nabízí restrukturační a zklidňující vlastnosti.

  Face Tvář

  Večer

  • Krok 1 Nanášejte večer na čistou, suchou a nepodrážděnou pleť, po dobu 4 týdnů.
  • Krok 2 Ráno obličej opláchněte.
  • Krok 3 Mezi jednoltivými kúrami si dejte měsíc přestávku.
  • Krok 4 Lze používat jako předběžný peeling k přípravě pleti před dermatologickou estetickou procedurou. Může být použito jako přípravná kúra před estetickým zákrokem.

  Mezi obdobími aplikace produktu vždy 1 měsíc vynechte. U citlivé pleti se mohou objevit nepříjemné pocity nebo mírné zarudnutí; v takovém případě aplikujte produkt méně často. Vyhýbejte se kontaktu s očima. Během používání se vyvarujte opakovaného a dlouhodobého slunění. V případě slunění použijte vhodnou úroveň ochrany před sluncem.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Dospělé ženy podstupují dermatologický chemický peeling určený k exfoliaci pleti s cílem omezit nedokonalosti, dosáhnout rychlejší regenerace kožních buněk a obnovit přirozený jas pleti.

  Pro lidi obtížně snášející intenzivní dermatologická ošetření a pro ženy, které hledají domácí postup přípravy pleti před peelingovou procedurou, jsou ideální volbou produkty pro domácí peeling.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Redukuje tvorbu nedokonalostí
  -23 % nedokonalostí po 28 dnech (1) (2)
  -10 % tmavých skvrn po 28 dnech (3)

  Rozjasňuje pleť
  Zářivá pleť: 75 % (1)

  Vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti
  Hladší pleť: 90 % (1)
  Efekt „nové kůže“: 80 % (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Změny v tekutosti kožního mazu mohou být příčinou problémů s pokožkou. Patentovaný komplex bojuje proti zahušťování mazu tak, aby se póry neucpávaly a minimalizovalo se riziko nedokonalostí pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  5/5

  1 recenze
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  Anonymous | Mastná až problematická | 35–44 let | 03 Říjen 2020 5h00
  Funguje
  Produkt zlepší vzhled pokožky již po prvním použití přes noc. Jsem nadšena.