Sébium Mycí kostka

Sébium Mycí kostka - Čisticí mycí kostka na mastnou a aknózní pleť

Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

Smíšená až mastná pokožka

Patent Fluidactiv

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Zanechává pleť čistou, zdravou a svěží.

 • Dokonale čistí a respektuje pleť
 • Omezuje nadbytečnou tvorbu mazu
 • Zaručuje dobrou kožní i oční snášenlivost – Nekomedogenní – Jemná čisticí báze bez obsahu mýdla – Nevysušuje – Bez mýdla – Parfemovaná
 • Doporučená cena
  199,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sébium Mycí kostka jemně čistí a zároveň omezuje vznik nedokonalostí, a to díky patentu Fluidactiv™, jenž reguluje kvalitu kožního mazu.
  Mycí kostka je obohacená o čisticí a antibakteriální látky: síran zinečnatý a síran měďnatý.

  Face Tvář
  Body Tělo

  Ráno a/nebo večer - 7 dnů v týdnu

  • Krok 1 Nanášejte na navlhčenou pokožku.
  • Krok 2 Napěňte.
  • Krok 3 Důkladně opláchněte.
  • Krok 4 Jemně osušte.
  • Krok 5 Následně naneste konkrétní péči z řady Sébium.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Změny v tekutosti kožního mazu mohou být příčinou problémů s pokožkou. Patentovaný komplex bojuje proti zahušťování mazu tak, aby se póry neucpávaly a minimalizovalo se riziko nedokonalostí pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!