Jedním z produktů, které o Vaší pokožku denně pečují, může být micelární voda - ta se postará o dokonalé odlíčení a také o to, aby pleť nezatěžovaly zbytky nečistot, které se na ní nahromadily za celý den.

Micelární vodu můžete používat denně tak, že nanesete pár kapek micelární vody na vatový nebo bavlněný tampon - večer pro odlíčení make-upu a odstranění nečistot, ráno pro očištění pleti a přípravu pleti na aplikaci denního krému

Ale kterou micelární vodu vybrat?

Už přes 25 let pomáhá naše micelární voda Sensibio H2O pečovat o pleť žen po celém světě. Její silné stránky? Odstraňuje 99% make-upu, 98% jemných částic nečistot a 78% těžkých kovů a dalších látek ze znečištěného životního prostředí. Je šetrná k přirozenému ochrannému filmu pokožky a respektuje její rovnováhu, a proto je vhodná i pro nejcitlivější typy pleti.

Používání micelární vody je jedním z nejoblíbenějších způsobů odlíčení a čištění pleti, protože je rychlé a můžeme jej opakovat každý den v týdnu. Přiblížíme Vám několik tvrzení, které naráží na nedostatky užívání některých micelárních vod a díky kterým budete vědět, podle čeho micelární vodu vybrat.

- “Musí se micelární voda po použití smývat?”

Micelární vodu Sensibio H20 není potřeba smývat, protože její složení je šetrné k pokožce, zatímco voda z kohoutku je často tvrdší a má odlišné pH než naše pokožka - to pak může způsobit vznik nedokonalostí. Naše micelární voda navíc nezanechává na pokožce žádný mastný nebo jinak nepříjemný film. Naneste jednoduše micelární vodu na tampon a pleť jemně očistěte.

- “Zhoršuje micelární voda kvalitu pleti a vysušuje pleť?”

Toto tvrzení může být pravdou, pokud zvolíte micelární vodu, která obsahuje látky, které nejsou šetrné k Vaší pleti. Naše micelární voda je vhodná pro všechny typy pleti, protože voda v ní obsažená je velmi 9x filtrovaná voda farmaceutické kvality, a micelární technologie Bioderma v kombinaci s přírodními cukry tvoří základ odolnosti pleti vůči vnějším vlivům. I proto jí můžete používat denně. Díky hloubkovému čištění naopak pomáhá vstřebání krému, který můžete po dočištění nanést.
Micelární vody Sensibio, Hydrabio a Sébium navíc obsahují účinné látky, které zabraňují vysoušení pleti.

- “Odstraní micelární voda nečistoty, ale i to “dobré” z pleti (např. ochranný film)?”

Mikróby a částice obsažené např. v tvrdé vodě narušují přirozený hydrolipidický film a pleť dehydratují. Proto je základem micelární vody Sensibio H2O vysoce čištěná, až devětkrát filtrovaná voda farmaceutické kvality, která je v souladu s přirozeným pH pokožky a je zbavena všech endotoxinů, které by mohly pleť jakýmkoliv způsobem dráždit. Čistí tak pouze od toho, co pokožku oslabuje.

Poradíme Vám i s výběrem micelární vody podle Vašeho typu pleti.

Respektovat pokožku jsme se naučili i od Vás a dalších zajímavých a silných žen, které nás inspirují k tomu být lepší. Právě Vy nás motivujete k tomu, abychom nepřestali pracovat na našich produktech, které respektují potřeby Vaší pleti.

Podívejte se na tato videa, kde jsme s několika z těchto žen, které jsou pro nás vzorem, udělali krátký rozhovor o tom, jak vypadá jejich běžný den nebo s čím v práci nejvíce bojují.
Co však mají společné? Když jde o péči o pleť, spoléhají se na micelární vodu Sensibio H2O

Podívejte se na toto krátké video, v kterém zjistíte, jak micely fungují nebo jak micelární vodu Sensibio H20 používat.

odlíčení micelární vodou

 • Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

  Citlivá pokožka Normální pleť

  Micelární technologie

  Sensibio H2O

  (2 recenze)

  Originální zklidňující micelární voda, která čistí a respektuje kožní bariéru

  Pro koho?

  Dospělí, Dospívající

 • Denní péče o pokožku

  Citlivá pokožka

  Patent Toleridine ™

  Sensibio Oční gel-krém

  (Napište první recenzi)

  Zklidňující a hydratační péče pro citlivé oční okolí.

  Pro koho?

  Dospělí, Dospívající

 • Příležitostná cílená péče o pokožku

  Citlivá pokožka

  Patent Toleridine ™

  Sensibio Maska

  (Napište první recenzi)

  Intenzivní hydratační a zklidňující pleťová maska pro citlivou pleť

  Pro koho?

  Dospělí, Dospívající