• Dr. Michèle Sayag, alergoložka
  Dr. Michèle Sayag, alergoložka - ředitelka lékařské strategie společnosti BIODERMA.

  Bioderma přináší produkt Cicabio Krém na ruce - účinné řešení pro poškozené ruce, které zároveň (a především) respektuje vaší pokožku díky svému ekobiologickému přístupu skupiny Naos. Tento jedinečný balzám, který funguje jako druhá kůže, posiluje bariérovou funkci pokožky, optimalizuje její obnovu a zároveň okamžitě zmírňuje případné pocity nepohodlí. Po aplikaci balzámu je možné se vrátit ke každodenním činnostem, aniž by byl narušen proces obnovy pokožky.

  Dr. Michèle Sayag, alergoložka - ředitelka lékařské strategie společnosti BIODERMA.

Mnoho lidí trpí z různých důvodů podrážděnou pokožkou rukou, což má přímý dopad na jejich práci, sociální vztahy a volnočasové aktivity. V souvislosti s pandemií Covid-19 se navíc problém spíše zhoršil. Právě proto uvádí společnost BIODERMA produkt Cicabio Krém na ruce - účinný balzám zaměřený na problém poškozené pokožky rukou, který je inspirován ekobiologickými principy. Tento balzám, který se aplikuje mezi mytím rukou, je účinný okamžitě i dlouhodobě. Je bezpečný a přizpůsobený našemu současnému způsobu života.

Cicabio krém na ruce

Základní cíl: Pomozte pokožce navrátit původní zdravý stav 

Při poškození kůže na rukou mohou být i ta nejzákladnější gesta bolestivá. Dokonce i každodenní hygiena, která je pro zdraví životně důležitá, zhoršuje pocity nepohodlí. Hlavním cílem přípravků Cicabio Krém na ruce je proto ulevit, chránit a pečovat o rozpraskané a podrážděné ruce.

 

Dva zásadní kroky: dva kroky, které se doplňují 

 

Okamžitá ochrana a úleva

Nejnaléhavějším úkolem v péči o poškozené ruce je chránit je před vnějšími dráždivými vlivy a okamžitě zmírnit všechny pocity nepohodlí a bolesti.

 

 • Jako balzám, který má být "druhou kůží", vytváří Cicabio Krém na ruce biomimetickou bariéru, která chrání pokožku rukou před dráždivými látkami, jež ji oslabují, podobně jako "omítka" - je prodyšná a zároveň chrání.
 • Balzám Krém na ruce, který poskytuje úlevu, zklidňuje všechny nepříjemné pocity díky technologii Antalgicine™, kterou využívá exkluzivně značka BIODERMA.

 

Trvale obnovuje pokožku

Po úlevě a ochraně pleti pomáhá Cicabio Krém na ruce pleť regenerovat a obnovovat, a to trvale.

Ekobiologický vzorec NAOS

Zatímco tradiční krém na ruce působí jako pouhý hydratační prostředek, Cicabio Krém na ruce se odlišuje tím, že poskytuje rukám kompletní péči, ulevuje od nepohodlí, při kontaktu chrání a dlouhodobě pokožku obnovuje.

 

 • Inovativní péče Cicabio Krém na ruce je inspirována hydrolipidickým filmem pokožky. Balzám vytváří polopropustnou biomimetickou bariéru. Mikrokapičky lipidů a kyseliny hyaluronové vytvářejí 3D síť, která pokožku izoluje a zároveň jí umožňuje dýchat.
 • Složení balzámu Cicabio Krém na ruce je založeno na biomimetických složkách, které jsou v dokonalé rovnováze s pokožkou, což zaručuje vysokou toleranci a optimální respektování oslabené pokožky.

 • Dr. Michèle Sayag, alergoložka
  Dr. Michèle Sayag, alergoložka - ředitelka lékařské strategii společnosti BIODERMA.

  AntalgicineTM je přímo inspirován našimi biologickými mechanismy v těle, které regulují bolest. Jednotlivé účinné látky působí na několika úrovních, aby vytvořily příznivé podmínky pro obnovu pokožky: vytvářejí vlhké prostředí, podporují obnovu kožní bariéry a obnovu buněk.

  Dr. Michèle Sayag, alergoložka - ředitelka lékařské strategii společnosti BIODERMA.

Ochranný balzám, který zmírňuje diskomfort a obnovuje pokožku rukou 

Přibližme si jedinečný biologický způsob účinku přípravku Cicabio Krém na ruce.


 

Okamžitá úleva díky Antalgicinu™, který exkluzivně používá značka BIODERMA Antalgicine™ je exkluzivní biomimetická technologie, která je obsažena ve všech regeneračních krémech řady Cicabio od společnosti BIODERMA. Je inspirována kyotorfinem a okamžitě zmírňuje pocity nepohodlí, které jsou důsledkem poškozené pokožky.
Okamžitý ochranný účinek Kombinace kyseliny hyaluronové a biomimetických lipidů vytváří izolační biomimetickou bariéru. Omega 9 obsažená v bambuckém másle posiluje kožní bariéru.
Trvalý regenerační efekt Dvě doplňující se restrukturalizační látky (Lipo-AA a Lipo-Koline) podporují obnovu pokožky na různých úrovních: posilují bariérovou funkci a pomáhají tak poškozené pokožce, aby se sama obnovila, včetně mikrotrhlin a prasklin.

Bioderma se vypořádala s nelehkou výzvou vytvořit ochranný balzám na ruce, který poskytne rukám úlevu a zároveň bude vysoce účinný v obnově pokožky, a zároveň bude mít velmi příjemnou texturu.

 

1. Okamžitá úleva

Cicabio Krém na ruce okamžitě zmírňuje nepříjemné pocity, i když jsou ruce popraskané a kůže podrážděná.

2. Okamžitá ochrana, 8 hodinová hydratace

S každou aplikací vytváří Cicabio Krém na ruce efekt "náplasti", která izoluje pokožku od dráždivých látek, ale stále ji umožňuje dýchat. Velmi snadno se roztírá a zanechává voděodolný film, a to i po umytí rukou. Výživné a hydratační vlastnosti Cicabio Krém na ruce vydrží až osm hodin po aplikaci.

3. Potěšení z používání

Díky textuře se Cicabio Krém na ruce snadno nanáší a rychle se vstřebává. Přináší pokožce trvalý komfort, aniž by byla na dotek mastná nebo lepivá. Vnitřní strana rukou je na dotek suchá a nikdy neklouže, takže se můžete okamžitě vrátit k jakémukoli druhu činnosti.

4. Optimální tolerance

Prioritou jsou biomimetické složky přípravku, které jsou v dokonalé rovnováze s pokožkou. Přípravek Cicabio Krém na ruce, určený speciálně pro aplikaci na poškozené ruce, se jemně roztírá, aniž by vyvolával pocity nepohodlí nebo štípání. Neobsahuje žádnou parfemaci, takže je zaručena tolerance a respektování oslabené pokožky.

5. Trvalá obnova

Cicabio Krém na ruce dlouhodobě posiluje bariérovou funkci pokožky, a proto napomáhá její dlouhodobé obnově.

Krém na ruce

Manuální činnost poškozující ruce

Zahradničení, kutilství, náročné pracovní prostředí, manuální činnosti, používání nešetrných produktů, intenzivní provozování outdoorových sportů... Vaše ruce jsou v první linii. Právě pozorováním zvyků a limitů v každodenním životě se Laboratořím BIODERMA podařilo vyvinout ten nejlepší krém na ruce pro namáhanou pokožku rukou. Takový, který se rychle stane nezbytným každodenním pomocníkem.

Pokud na tyto otázky, které se týkají vašeho každodenního života odpovíte "ano", pak má Cicabio Krém na ruce vše, co potřebujete k tomu, aby se podílel na kvalitní péči o pokožku vašich rukou.
 

 • Vaše ruce špatně reagují na některé extrémní povětrnostní podmínky: chlad, vítr...
 • Vaše ruce pracují v náročných podmínkách: manuální práce venku, prostředé, v kterém jsou přísná hygienická pravidla, opakovaný kontakt s chemickými výrobky...
 • V práci nebo doma často manipulujete s čisticími prostředky; hygiena je pro vás základní nutností.
 • Trpíte profesionální dermatózou, včetně "domácí dermatitidy
 • Pečlivě dbáte na hygienická opatření vyžadovaná v souvislosti s aktuální celosvětovou pandemií: opakovaně si myjete ruce, používáte hydroalkoholový gel... a na rukou se vám objevuje popraskaná kůže.

Protective hand cream

Ochrana pokožky

29%1 pokles transepidermální ztráty vody

Po 28 dnech

 
1TEWL test - klinická studie provedená na 31 subjektech postižených domácí dermatitidou po dobu 28 dní, Polsko, 2020
Hand repairing cream

Obnova pokožky

72 %2 méně trhlinek

Po 28 dnech

 
2SRRC skóre měřené dermatologem - klinická studie provedená na 31 subjektech postižených domácí dermatitidou po dobu 28 dní, Polsko, 2020
Nourishing hand cream

Výživa pokožky

Pokožka je o 89,6 %3 více vyživená ihned po aplikaci 

Vydrží 8 hodin

 
3Korneometrie provedená na 10 subjektech, Portugalsko, 2020

… co řekli o produktu ostatní spotřebitelé

Uživatelský test4 byl proveden na osobách, u nichž podráždění vzniklo díky profesním faktorům nebo faktorům v domácnosti.

kůže je regenerována

kůže je izolována od vnějších dráždivých látek

pokožka je vyživená

výrobek okamžitě zmírňuje pocity nepohodlí

4Uživatelský test pod dermatologickou kontrolou - 33 osob s podrážděnou nebo poškozenou pokožkou na rukou (profesní nebo domácí kontext) - 21 dní, Mauricius, 2020

Zapomeňte na všechny krémy, které štípou a zanechávají po sobě mastný film. Uživatelský test, který jsme provedli ukazuje, jak překvapivě příjemný je balzám Cicabio Krém na ruce, a to i v případě, že se pokožka vašich rukou potýká s popraskáním, mikrotrhlinami a prasklinami.

 

 • 100 %4 dotázaných potvrdilo, že Cicabio Krém na ruce přináší pokožce okamžitý komfort.
 • 100 %4 popsalo, že balzám Cicabio Krém na ruce se okamžitě vstřebává.
 • 97 %4 v návaznosti na to potvrdilo, že se okamžitě po aplikaci můžete vrátit k vykonávané činnosti.
 
4Uživatelský test pod dermatologickou kontrolou - 33 subjektů s podrážděnou nebo poškozenou pokožkou rukou (profesionální nebo domácí kontext) - 21 dní, Mauricius, 2020


 


 

balzám na poškozené ruce

Kompletní péče věnovaná pokožce vašich rukou 

Mytí, dezinfekce, hydratace, péče... Bioderma nabízí řešení, která jsou na míru přizpůsobená podrážděné a suché pokožce rukou.

 • Fotografie produktu BIODERMA, Atoderm Sprchový olej 1 l, sprchový olej pro suchou pokožku
 • Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

  Velmi suchá, podrážděná až atopická citlivá pokožka

  Patent Skin barrier therapy ™

  Atoderm Sprchový olej

  (17 recenzí)

  24hodinová hydratace a okamžitý komfort přímo ze sprchy.

  Pro koho?

  Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)

 • Dezinfekce bez oplachování

  Oslabená pokožka Všechny typy pokožky Suchá až velmi suchá pokožka

  Biphase Lipo alcoolique

  (22 recenze)

  První dvoufázová dezinfekce s benefity dermokosmetiky. Eliminuje viry a doplňuje lipidy.

  Pro koho?

  Pro celou rodinu (děti starší než 3 roky)

 • Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

  Velmi suchá, podrážděná až atopická citlivá pokožka

  Patent Skin barrier therapy ™

  Atoderm Intensive Mycí kostka

  (2 recenze)

  Jemná čisticí mycí kostka, proti svědění.

  Pro koho?

  Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)

 • Denní péče o pokožku

  Suchá až velmi suchá citlivá pokožka

  D.A.F. Patent

  Atoderm Krém na ruce & nehty

  (5 recenzí)

  Výživný krém pro jemné a hebké ruce. 8hodinová hydratace.

  Pro koho?

  Dospělí, Děti

 • Denní péče o pokožku

  Poškozené ruce, mikrotrhliny/praskliny

  Technologie Antalgicine

  Cicabio Krém na ruce

  (1 recenze)

  Regenerační balzám s efektem "druhé kůže". Okamžitá úleva pro ruce.

  Pro koho?

  Pro celou rodinu (děti starší než 3 roky)