Objev příběhy Evičky, Dominiky, Viki a Vlada a zjisti, jak na různé typy problematické pleti. Kromě vhodné Bioderma rutiny se dozvíš i mnoho super rad, které ti s akné určitě pomohou!

lehčí forma akné

"Problematická pleť se mě týká poslední tři roky. Akné se začalo objevovat na zádech, záhy na dekoltu až přešlo na tvář. Pomohl mi dermatolog, ale akné se v mírnější formě vrátilo zpět. Od té doby, co používám svoji novou Sébium rutinu, se mi plet výrazně zlepšila. Změny si všimlo už i mé okolí a mně se z toho enormně zlepšila nálada :)"

těžší forma akné

"Vyzkoušela jsem opravdu mnoho produktů z drogerie, návštevu kosmetičky i léčbu laserem. Některé věci mi krátkodobě pomohly, ale za čas se to začlo zhoršovat. Produkty Bioderma používám zatím jen třetí týden, ale myslím, že mi moje nová rutina vyhovuje."

citlivá pleť s černými tečkami

"Akné mě trápí od 13 let. Tehdy jsem měla pupínky po celé tváři. Od té doby se to zlepšilo, ale moje pokožka je strašně citlivá a zůstaly mi na tvári černé tečky. Začala jsem používat svoji novou rutinu a ze začátku se mi pleť mírně zhoršila. Postupně si už ale zvyká a zlepšuje se. Zmírnilo se začervenání i černé tečky. Už necítím vysušení pokožky a nikdy nebyla tak hebká na dotek!"

mastná pleť s rozšířenými póry

„V pubertě mě trápily černé tečky a červené pupínky. Tehdy mi hodně pomohla právě Bioderma. Zůstalo mi ale mnoho jizviček po akné a mastná pleť. Teším se na moji novou rutinu a doufám, že mi pomůže pleť hlavně zmatnit a vrátit do normálu.“

Účinné a dlouhodobé řešení na každý typ akné

Range Sebium

Hygiena a péče o pleť

Smíšená pleť a pleť se sklonem k akné

Produktová řada Sébium

Range Sebium

Pokožka se během dospívání mění: je silnější, lesklejší, objevují se nedokonalosti, které mohou přetrvávat až do dospělosti.

Řešení BIODERMY: Sébium, produktová řada jako stvořená pro mastnou pleť a pleť se sklony k akné. 
Produktová řada Sébium obsahuje  přípravky na čištění pleti a přípravky péče, které doporučují dermatologové: čisticí přípravky na mastnou pleť (pěnicí gel, micelární voda, kostky mýdla atd.), krémy proti vadám pleti, hydratační přípravky na pleť se sklony k akné a další. Zvolte si svou rutinu!