Sensibio Defensive

Aktivní zklidňující krém se svěží a lehkou texturou, který posiluje vlastní obranné mechanismy pleti, zjemňuje a vyhlazuje pleť

Denní péče o pokožku

Citlivá pokožka a získaná citlivost

Technologie Defensive

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Prokázaná účinnost

Pokožka se lépe brání před vnějšími agresivními vlivy okolí: 97 % (1)

  • Okamžitě a dlouhodobě zklidňuje pleť
  • Posiluje kožní bariéru
  • Chrání pleť před každodenními vlivy
  • Hydratuje po dobu 12 hodin
  • Zlepšuje kvalitu života s citlivou pletí

Lehká a svěží textura rychle proniká do pokožky a zanechává ji denně hebkou a vláčnou.

Velmi dobrá snášenlivost. Testováno pod dermatologickým dohledem. Neparfémovaný. Dobrý podklad pod make-up.

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Ekobiologický průlom pro citlivou pokožku a získanou citlivost, technologie Defensive, působí na oba typy citlivosti a dodává pokožce sílu bránit se a normálně žít, i když je vnější prostředí nepříznivé. Technologie Defensive působí na příčiny vzniku citlivé pleti a zabraňuje citlivosti vyvolané prostředím a životním stylem tím, že zastavuje bludný kruh zodpovědný za zhoršování citlivé pleti:

  • Ochranné účinky: karnosin a vitamin E představují silné antioxidační prvky, které chrání pleť před vnějšími agresivními vlivy
  • Posilující účinky: Krém Sensibio Defensive je určen ke každodenní podpoře pokožky při zvládání její citlivosti, ať už je její původ jakýkoli, a zlepšuje tak kvalitu života uživatelů
  • Dvojitý protizánětlivý účinek: polyfenoly šalvěje červenkořenné omezují hyperreaktivitu pokožky


Face Tvář
Neck Krk

Aplikujte ráno a večer na obličej i krk po očištění pleti. Pleť čistěte ideálně čistícím produktem řady Sensibio

  • Krok 1 Naneste krém Sensibio Defensive na obličej i krk.
  • Krok 2 Jemně masírujte, dokud se nevstřebá.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Senzitivní kůže reaguje více než normální kůže na podněty, které obvykle nemají žádný význam. Zažívá pocity nepohodlí, které mohou být trvalé nebo dočasné. Vaše citlivá pokožka neustále bojuje proti vnějším vlivům. V dnešní době už nemá prostředky, aby se mohla správně bránit, což jí znemožňuje vrátit se do normálu. Citlivá pokožka může mít dvojí původ: přirozenou citlivost vyplývající z biologické dysfunkce nebo citlivost vyvolanou životním prostředím a životním stylem. Některé faktory životního prostředí (znečištění, UV záření atd.) a životního stylu (stres, strava atd.) totiž mohou senzibilizovat pokožku nebo dokonce zhoršovat reaktivitu již citlivé pokožky. V průběhu života se tak může stát citlivou každá pokožka.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Zklidňující

Pokožka se cítí příjemně: 97 % (1)

Snížení nepříjemných pocitů: -73 % za 3 min (2)


Ochrana 

Pokožka se cítí chráněná: 100 % (1)

*Detaily studie

Zklidnění

Pokožka je zklidněná:

Posílení 

Pokožka je odolnější: 94 % (1)

Hydratace 

Velmi dlouhotrvající hydratační účinek: 12 h (3)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Citlivost kůže může být přirozená nebo vyvolaná vnějšími vlivy. Tato technologie působí na obě příčiny citlivosti a zabraňuje reaktivitě pokožky, oxidačnímu stresu a změně funkce kožní bariéry vyvolané každodenními vlivy.

Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

Ingredience

Typ pleti
Věk

5/5

5 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Tento produkt mi velice pomáhá, je příjemný a na citlivou pleť ideální
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Tento produkt je super na citlivou pleť, nyní nemám pocity pálení ani pnutí. Textura je příjemná a vhodná i pod make-up.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Tento produkt používám již půl roku, jsem sním velice spokojená.
Tato recenze mi pomohla
0