ABCDerm Relax Oil

Relaxační a vyživující masážní a/nebo koupelový olej.

Denní péče o pokožku

Normální pokožka kojenců a dětí. Suchá pokožka kojenců a dětí.

DERMATOLOGICKÝ ZÁVAZEK ABCDerm

Pro koho?

Kojenci, Děti

Oblíbené rodiči

Pokožka je zjemněná a vláčnější: 100 %.*

 • Vyživuje
 • Zklidňuje
 • Zvláčňuje
 • Nezůstává po něm mastný film - Velmi dobrá snášenlivost - Nezanechává skvrny
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  379,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  ABCDerm Relax Oil vytvořen na základě dermatologických zásad řady ABCDerm. Tento zklidňující olej posiluje kožní bariéru díky vyživujícím rostlinným olejům bohatým na esenciální mastné kyseliny, olej z meruňkových jader a slunečnicových semen.

  Body Tělo

  Jednou denně 7 dní v týdnu

  • Krok 1 Po koupeli nahřejte olej v dlaních a lehce vmasírujte do pokožky dítěte.
  • Krok 2 Můžete ho přidat do koupele, abyste zamezili vysušování pokožky v důsledku tvrdé vody (1 nebo 2 stlačení pumpičky).

  Opatrně: vana pak může být kluzká. Dávejte pozor, aby se přípravek nedostal do očí. Lze použít u novorozenců, s výjimkou předčasně narozených dětí. Aplikujte na zdravou pokožku.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Kojenecká pokožka má specifické vlastnosti, díky kterým je citlivá. Vyvíjí se v prvních týdnech a měsících a vyžaduje speciální péči, aby se mohla adaptovat na prostředí.

  Testováno pod pediatrickou kontrolou

  Uvolňuje Pocit komfortu: 90 %.* Jemnost a vláčnost Pokožka je zjemněná a vláčnější: 100 %.*

  *Detaily studie

  Vyživuje Dermatologické pozorování: zlepšení stavu suché pokožky po dvou týdnech používání u 90 % subjektů*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Značka BIODERMA je odborníkem v ekobiologii pokožky a její pokrokový výzkum je zaměřený na udržování a obnovu přirozené fyziologické rovnováhy pokožky každého typu včetně jemné pokožky dětí. Bezpečné produkty pro jejich pokožku a respektování její přirozenosti představují základní principy řady ABCDerm.

  Ingredience