ABCDerm Hydratant

Každodenní ochrana pokožky kojence před vysušením.

Denní péče o pokožku

Normální pokožka kojenců a dětí.

Patent Skin barrier therapy

Pro koho?

Děti, Kojenci

Prokázaná účinnost

8hodinový hydratační účinek.*

 • Chrání a posiluje kožní bariéru
 • Zvláčňuje
 • Velmi dobrá snášenlivost - Nelepivá textura umožňuje okamžité oblékání po použití - Lehká vůně
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  409,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  ABCDerm Hydratant je speciálně vyvinutý pro hydrataci, ochranu a respektování citlivé pokožky kojenců:
  - Lipigenium™, lipidový komplex inspirovaný strukturou pokožky, okamžitě znovu vytváří přirozený ochranný film a posiluje dlouhodobě kožní bariéru.
  - Dvojice vyživujících rostlinných olejů poskytuje pokožce větší komfort.
  - Glycerin se svou hydratační silou zaručuje výbornou hydrataci pokožky.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Jednou nebo dvakrát denně

  • Krok 1 Nanášejte na důkladně osušenou pokožku po očištění pomocí produktu hygieny.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, až se úplně vstřebá.

  Lze použít u novorozenců, s výjimkou předčasně narozených dětí. Nepoužívejte na poškozená nebo mokvající místa. Pokud suchost přetrvává, poraďte se s lékařem.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Jemná kojenecká pokožka se bude vyvíjet v prvních týdnech a měsících než dospěje.

  BIODERMA vyvinula speciální řadu dětských produktů, které od prvních dnů chrání, vyživují a učí kojeneckou pokožku se lépe adaptovat a vyvíjet. Dlouhodobě.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Hydratuje
  Pokožka je hydratovaná: 95 % (2)

  Chrání
  Chráněná pokožka: 100 % (2)

  Zvláčňuje
  Navrací pokožce komfort: 100 % (2)

  *Detaily studie

  Hydratuje
  8hodinový hydratační účinek (1)

  Chrání
  24hodinový ochranný účinek: 90 % (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Bakterie se přirozeně vyskytují na povrchu pokožky a jsou nezbytné pro její rovnováhu. U pokožky, která je náchylná k atopii, může nadměrné množství určitých bakterií zhoršit její stav. Patentovaný komplex omezuje přilnutí těchto bakterií k povrchu pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Pokožka plní přirozenou funkci ochranné bariéry před okolním prostředím. U suché atopické pokožky náchylné k atopickému ekzému má tato bariéra nedostatek lipidů a proteinů a přestává tuto roli plnit. Tato technologie pomáhá obnovit účinnou bariéru pokožky. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Značka BIODERMA je odborníkem v ekobiologii pokožky a její pokrokový výzkum je zaměřený na udržování a obnovu přirozené fyziologické rovnováhy pokožky každého typu včetně jemné pokožky dětí. Bezpečné produkty pro jejich pokožku a respektování její přirozenosti představují základní principy řady ABCDerm.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!