ABCDerm H2O Micelární ubrousky

Micerální voda, která respektuje křehkost citlivé pokožky ve velmi praktických ubrouscích.

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Normální pokožka kojenců a dětí. Suchá pokožka kojenců a dětí.

Micelární technologie

Pro koho?

Děti, Kojenci
Jednoduchý k použití

Oblíbené rodiči

Jemně čistí: 100 %.*

 • Čistí jemně a účinně
 • Má zvláčňující účinek
 • Velmi dobrá snášenlivost a šetrnost vůči očím - neoplachovat
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  199,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  ABCDerm H2O Micelární ubrousky jsou vyvinuté v souladu s dermatologickým závazkem ABCDerm, který respektuje jemnou pokožku kojenců a dětí.
  Neiontové povrchové aktivní látky v receptuře ABCDerm H2O Lingettes respektují hydrolipidický film pokožky a zajišťují velmi dobrý čisticí účinek.

  Face Tvář
  Eyes Oči a oční víčka
  Hands Ruce
  Nappy area Oblast plenek
  Skin folds Kožní záhyby

  Tak často, jak je potřeba. Každý den

  • Krok 1 Důkladně vyčistěte pokožku pomocí ubrousku.
  • Krok 2 Neoplachujte.

  Po použití balíček pečlivě uzavřete. Lze použít u novorozenců, s výjimkou předčasně narozených dětí. Nepoužívejte na pokožku, která je viditelně podrážděná nebo mokvající.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Kojenecká pokožka má specifické vlastnosti, díky kterým je citlivá. Vyvíjí se v prvních týdnech a měsících a vyžaduje speciální péči, aby se mohla adaptovat na prostředí.

  BIODERMA vyvinula speciální řadu dětských produktů, které od prvních dnů chrání, vyživují a učí kojeneckou pokožku se lépe adaptovat a vyvíjet. Dlouhodobě.

  Testováno pod pediatrickou kontrolou

  Čistí jemně a účinně
  Jemně a účinně vyčištěná pokožka: 100 %.*

  Zvláčňující účinek
  Pokožka je hydratovaná a hebká: 100 %.*
  Má zvláčňující účinek: 100 %.*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Výzkumné oddělení společnosti NAOS objevilo micelární vodu, která čistí a odstraňuje make-up bez oplachování. Micely, jejichž složení je inspirováno lipidy, jsou neviditelné čisticí mikrokapky. Jsou schopné zachytit nečistoty a přitom zachovávají přirozený ochranný film pokožky. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Značka BIODERMA je odborníkem v ekobiologii pokožky a její pokrokový výzkum je zaměřený na udržování a obnovu přirozené fyziologické rovnováhy pokožky každého typu včetně jemné pokožky dětí. Bezpečné produkty pro jejich pokožku a respektování její přirozenosti představují základní principy řady ABCDerm.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!