S podporou pediatrů, dermatologů a fotobiologů se snažíme chránit dětskou pokožku a vyvíjet výrobky, které vyhovují jejím specifickým požadavkům. Než se blíže podíváme na řadu Photoderm PEDIATRICS a její trojí ochranu, přečtěte si, co činí dětskou pokožku tak křehkou. 

Pokožka kojenců a dětí je při svém vývoji od narození až do dospělosti obzvláště křehká. Její přirozená bariérová funkce stále dozrává a má nízkou hladinu kožního mazu a skvalenu. Má také velmi omezené zásoby antioxidantů, které hrají klíčovou roli v její ochraně před oxidací způsobenou UV zářením a dlouhodobým poškozením. Ke kompenzaci nízkých zásob antioxidantů a tenčího hydrolipidového filmu proto mladá pokožka potřebuje zvýšenou ochranu na slunci.  

Pro posílení a zachování sebeobranných schopností pokožky na slunci jsme vyvinuli pokročilým výzkumem pro naše dětské opalovací přípravky technologii trojité sluneční bariéry: 

Ochrana před UVB a UVA zářením pomocí čtyř maximálně čistých a bezpečných filtrů (90/100 YUKA).  

Zachovává nízké přirozené antioxidační rezervy před oxidací UV zářením, aby se zabránilo dlouhodobému poškození dodávání vitaminu E - silného antioxidantu přirozeně přítomného v pokožce.  

Liquid vitamin E used for its anti-pollution action

Posílení přirozené funkce pokožky pomocí biomimetických lipidů z oleje z meruňkových jader.  

 

presentation of pediatrics sunscreen range with a filter against UVA and UVB

Photoderm PEDIATRICS se zaměřuje na mladou pokožku v různých věkových kategoriích a nabízí přizpůsobenou ochranu, jak děti rostou od malých miminek až po dospívající.

Baby with a spray bottle of mineral sunscreen, SPF50+.

Při narození je pokožka miminek nezralá a jejich vnitřní zdroje neumožňují, aby se pokožka sama bránila proti slunci. Proto se doporučuje nevystavovat miminka přímému slunečnímu záření, pobyt ve stínu a výběr vhodného oblečení (klobouk, sluneční brýle atd.).  

Pokud je vystavení slunci nevyhnutelné nebo neúmyslné, je důležité zajistit, aby UV paprsky neměly negativní dopad na vývoj pokožky dítěte.   

Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+   

Tento opalovací krém poskytuje vnější a fyzikální ochranu díky 100% minerálním filtrům v kombinaci s technologií SUN BARRIER. Je odolný vůči vodě a slinám, pomáhá chránit křehkou pokožku od 0+ měsíců před UV zářením a oxidačním stresem vyvolaným sluncem s +28% antioxidační ochranou.¹  

Od 12 měsíců začíná dětská pokožka dozrávat, ale stále potřebuje další pomoc při ochraně před slunečním zářením. Protože jsou děti velmi aktivní, musí být opalovací krém odolný také vůči vodě, písku, potu a tření - a snadno se nanáší na mokrou pokožku.   

Photoderm PEDIATRICS sprej a mléko SPF 50+  

Tento opalovací krém, který využívá pouze čtyři čisté filtry a technologii SUN BARRIER, chrání pokožku před UV zářením a oxidačním stresem vyvolaným sluncem s +20% antioxidační ochranou¹. Je vhodný i pro nejcitlivější atopickou pokožku, posiluje bariérovou funkci pokožky na slunci a výrazně snižuje transepidermální ztrátu vody po sedmi dnech používání². Je k dispozici ve formě spreje i mléka.  

SPF50+ Sun Milk for children and SPF50+ Children's Sun foam

Péče o citlivou pokožku na slunci

Díky minimalistickému složení byly opalovací krémy Bioderma Photoderm PEDIATRICS vyvinuty a testovány i pro citlivou atopickou pokožku.   

Objevte řadu Photoderm pro celou rodinu.

¹ Hodnocení in vivo, průměrný poměr mezi oxidovaným a neoxidovaným skvalenem.   

² Hodnocení vlivu na posílení kožní bariéry, průměrná hodnota TEWL.

 • Ochrana dětí

  Jemná dětská pokožka Pokožka so sklonem k atopii

  SUN BARRIER TECHNOLOGIE

  Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+

  (Napište první recenzi)

  Minerální ochrana dětské pokožky během nevyhnutelného vystavení slunečnímu záření

  Pro koho?

  Kojenci

 • Ochrana dětí

  Pokožka so sklonem k atopii Jemná dětská pokožka

  SUN BARRIER TECHNOLOGIE

  Photoderm PEDIATRICS mléko SPF 50+

  (Napište první recenzi)

  Velmi vysoká sluneční ochrana, vysoká odolnost, nezanechává viditelné stopy, hydratace po dobu 8 hodin

  Pro koho?

  Děti, Kojenci

 • Ochrana dětí

  Jemná dětská pokožka Pokožka so sklonem k atopii

  SUN BARRIER TECHNOLOGIE

  Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+

  (Napište první recenzi)

  Velmi vysoká sluneční ochrana, vysoká odolnost, nezanechává viditelné stopy, hydratace po dobu 8 hodin

  Pro koho?

  Děti, Kojenci