Photoderm PEDIATRICS mléko SPF 50+

Velmi vysoká sluneční ochrana, vysoká odolnost, nezanechává viditelné stopy, hydratace po dobu 8 hodin

Ochrana dětí

Pokožka so sklonem k atopii Jemná dětská pokožka

SUN BARRIER TECHNOLOGIE

Pro koho?

Děti, Kojenci
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky ověřená účinnost

ZVÝŠENÍ OCHRANY PŘED OXIDACÍ O 20 %

Photoderm PEDIATRICS Lait SPF50+

SUN BARRIER TECHNOLOGIE: špičková technologie sluneční ochrany speciálně navržená tak, aby chránila přirozenou obranyschopnost jemné dětské pokožky vystavené slunci.

TROJÍ OCHRANA:  širokospektrální UV ochrana, zejména proti UVA záření - antioxidační ochrana před útoky volných radikálů způsobené UV zářením - ochrana a posílení bariérové funkce pokožky - 8 hodin trvající hydratace

VYSOKÁ ODOLNOST: vůči vodě, písku, potu i otěru

APLIKACE: na vlhkou nebo suchou pokožku; snadná aplikace, rychle se vstřebává, na pokožce nezanechává viditelné stopy

Vhodný pro děti od 12 měsíců věku - Na obličej & tělo - Nelepí - Nemastí - Bez parfemace - Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost - Vhodné na pokožku se sklonem k atopii


*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Photoderm PEDIATRICS mléko SPF 50+ je výsledkem odborných znalostí a zkušeností společnosti Bioderma v oblasti biologie kůže, které byly využity k řešení specifických potřeb dětské pokožky.

Pokročilý výzkum ve společnosti Bioderma vedl k vývoji SUN BARRIER TECHNOLOGIE: naše špičková technologie sluneční ochrany byla navržena tak, aby chránila přirozenou obranyschopnost jemné dětské pokožky vystavené slunci.

Tato technologie kombinuje UV filtry, vitamin E přirozeně se vyskytující v pokožce a olej z meruňkových jader s biomimetickými lipidy, a poskytuje trojí ochranu:
- Širokospektrální UV ochrana s optimálními účinky proti krátkým i dlouhým UVA paprskům
- Antioxidační ochrana před útoky volných radikálů způsobené UV zářením a předchází tak poškození kůže
- Zachování přirozené bariérové funkce pokožky

Naše nová generace filtrů kombinuje pouze 4 nekontroverzní UV filtry s nízkým profilem ekotoxicity. Filtry jsou vysoce ochranné, čisté a bezpečné pro dětskou pokožku. Naše složení je díky těmto filtrům šetrné k vodním ekosystémům, nevykazuje žádnou toxicitu pro korály, mikroskopické řasy a sladkovodní plankton. PEDIATRICS mléko SPF 50+ dosahuje skóre 90/100 v hodnocení YUKA.

Tělo a tvář

Aplikujte pouze na zdravou pokožku. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

  • Krok 1 Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství přípravku (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany).
  • Krok 2 Po plavání nebo v případě setření aplikaci opakujte.
  • Krok 3 Po pobytu na slunci očistěte pokožku dítěte Atoderm Sprchovým olejem a následně naneste Atoderm Intensive baume pro výživnou hydrataci.

Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Dbejte na to, aby děti nosily ochranný oděv a na nekrytá místa používejte ochranný přípravek. Vyhněte se při aplikaci kontaktu s oblečením. Nadměrné vystavení slunci představuje vážné zdravotní riziko. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Pokožka kojenců a dětí se od narození do dospělosti vyvíjí, je tedy obzvláště choulostivá a pokud je vystavena slunci, zaslouží si zvláštní péči.

Dětská pokožka totiž musí kompenzovat nízkou hladinu antioxidantů a teprve dozrávající přirozenou bariérovou funkci.

Výsledky ověřené klinickými studiemi

Hydratace po dobu 8 hodin (1)
Nemastí a nelepí u 94 % uživatelů (2)

*Detaily studie

ZVÝŠENÍ OCHRANY PŘED OXIDACÍ O 20 % (3)
100% POSILNĚNÍ KOŽNÍ BARIÉRY (2)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Vysoce technologická ochrana proti slunečnímu záření byla vyvinuta na míru tak, aby chránila sebeobranné schopnosti jemné dětské a kojenecké pokožky vystavené slunečnímu záření. Tato technologie kombinuje UV filtry, vitamin E přirozeně přítomný v pokožce a olej z meruňkových jader, který dodává biomimetické lipidy a poskytuje trojnásobnou ochranu: - Široké spektrum UV ochrany, optimalizované proti krátkému a dlouhému UVA záření. - Antioxidační ochrana, která chrání nízké přirozené zásoby skvalenu v pokožce před UV oxidací a zabraňuje dlouhodobému poškození. - Zachování přirozené bariérové funkce pokožky

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!