Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+

Minerální ochrana dětské pokožky během nevyhnutelného vystavení slunečnímu záření

Ochrana dětí

Jemná dětská pokožka Pokožka so sklonem k atopii

SUN BARRIER TECHNOLOGIE

Pro koho?

Kojenci
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky ověřená účinnost

ZVÝŠENÍ OCHRANY PŘED OXIDACÍ O 28 % (2)

Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+

SUN BARRIER TECHNOLOGIE: špičková technologie sluneční ochrany speciálně navržená tak, aby chránila přirozenou obranyschopnost jemné dětské pokožky vystavené slunci.

TROJÍ OCHRANA: širokospektrální UV ochrana, zejména proti UVA záření - antioxidační ochrana před útoky volných radikálů způsobené UV zářením - ochrana a posílení bariérové funkce pokožky

- Lehká a snadno roztíratelná textura

- Zanechává pokožku jemnou

- Snadná aplikace, rychlé vstřebávání


VYSOKÁ ODOLNOST: vůči vodě a slinám

Vhodný od 0+ měsíců – Na obličej a tělo - Nelepí - Nemastí - Bez parfemace - Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost - Vhodný pro pokožku se sklonem k atopii

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ je výsledkem odborných znalostí a zkušeností společnosti Bioderma v oblasti biologie kůže, které byly využity k řešení specifických potřeb dětské pokožky.

Pokročilý výzkum ve společnosti Bioderma vedl k vývoji SUN BARRIER TECHNOLOGIE: naše špičková technologie sluneční ochrany byla navržena tak, aby chránila přirozenou obranyschopnost jemné dětské pokožky vystavené slunci.

Tato technologie kombinuje UV filtry, vitamin E přirozeně se vyskytující v pokožce a olej z meruňkových jader s biomimetickými lipidy, a poskytuje trojí ochranu:
- Širokospektrální UV ochrana s optimálními účinky proti krátkým i dlouhým UVA paprskům
- Antioxidační ochrana před útoky volných radikálů způsobené UV zářením a předchází tak poškození kůže
- Zachování přirozené bariérové funkce pokožky

Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ kombinuje dva minerální filtry, které poskytují velmi vysokou ochranu před slunečním zářením a zároveň umožňují snadnou aplikaci a nezanechávají bílé stopy na pokožce.

Filtry jsou vysoce ochranné, čisté a bezpečné pro dětskou pokožku. Naše složení je díky těmto filtrům šetrné k vodním ekosystémům, nevykazuje žádnou toxicitu pro korály, mikroskopické řasy a sladkovodní plankton.

Tělo a tvář

Aplikujte pouze na zdravou pokožku. Vhodné pro děti od narození. (vyjma předčasně narozeých dětí)

  • Krok 1 Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství přípravku (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany).
  • Krok 2 Po plavání nebo v případě setření aplikaci opakujte.
  • Krok 3 Po pobytu na slunci očistěte pokožku dítěte Atoderm Sprchovým olejem a následně naneste Atoderm Intensive baume pro výživnou hydrataci.

Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Dbejte na to, aby děti nosily ochranný oděv a na nekrytá místa používejte ochranný přípravek. Vyhněte se při aplikaci kontaktu s oblečením. Nadměrné vystavení slunci představuje vážné zdravotní riziko. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Pokožka kojenců a dětí se od narození do dospělosti vyvíjí, je tedy obzvláště choulostivá a pokud je vystavena slunci, zaslouží si zvláštní péči. Dětská pokožka totiž musí kompenzovat nízkou hladinu antioxidantů a teprve dozrávající přirozenou bariérovou funkci.

Je nezralá, zejména po narození, a nemá dostatečné vnitřní zdroje pro plnou ochranu před slunečními paprsky. Proto se doporučuje nevystavovat tuto citlivou pokožku slunci.

V případe nevyhnutelné a/nebo neúmyslné expozice slunečnímu záření je k dispozici Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+, který poskytuje ochranu se 100% minerálními filtry v kombinaci s TECHNOLOGIÍ SUN BARRIER a nenarušuje přirozený vývoj dětské pokožky.

Tento přípravek chrání jemnou dětskou pokožku před UV zářením a oxidačním stresem vyvolaným sluncem. Dle klinických studií in vivo zvyšuje ochranu před oxidací o 28 %.

Výsledky ověřené klinickými studiemi

Zjemňuje a zvláčňuje pokožku u 80 % uživatelů (1)
Nemastí a nelepí u 93 % uživatelů (1)

*Detaily studie

ZVÝŠENÍ OCHRANY PŘED OXIDACÍ O 28 % (2)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Vysoce technologická ochrana proti slunečnímu záření byla vyvinuta na míru tak, aby chránila sebeobranné schopnosti jemné dětské a kojenecké pokožky vystavené slunečnímu záření. Tato technologie kombinuje UV filtry, vitamin E přirozeně přítomný v pokožce a olej z meruňkových jader, který dodává biomimetické lipidy a poskytuje trojnásobnou ochranu: - Široké spektrum UV ochrany, optimalizované proti krátkému a dlouhému UVA záření. - Antioxidační ochrana, která chrání nízké přirozené zásoby skvalenu v pokožce před UV oxidací a zabraňuje dlouhodobému poškození. - Zachování přirozené bariérové funkce pokožky

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!