Pleť má svůj vlastní ekosystém, jehož rovnováhu mohou narušit vnější i vnitřní faktory – nebo jejich kombinace.

sensibio AR

Sensibio AR je krém na obličej, který dlouhodobě zmírňuje zarudnutí pleti. Tlumí hlavní biologický faktor VEGF (vaskulární endoteliální růstový faktor), zodpovědný za rozšiřování cév a oslabování vlásečnic.

Krém Sensibio AR mírní a zabraňuje zarudnutí pleti, poskytuje jí okamžitou úlevu i ochranu a jemně ji hydratuje. Zároveň má skvělou kožní snášenlivost.

 

Aktivní ingredience krému Sensibio AR pro specifickou ochranu velmi citlivé pleti

Krém Sensibio AR obsahuje novinku Biodermy, unikátní patent RosactivTM. Ten tvoří tři rostlinné výtažky, které se vzájemně doplňují tak, aby zmírnily zarudnutí pleti a předcházely jeho vzniku.

RosactivTM působí na všechny typy pleťových buněk, které mohou za vznik a šíření zarudnutí. Utlumuje protein VEGF, který rozšiřuje cévy a oslabuje cévní stěny. Má protizánětlivý a antioxidační účinek, zklidňuje pleť a zachycuje volné radikály, které pleť dráždí.

Patent ROSACTIV

Patent ROSACTIVTM přináší vůbec první složení aktivních ingrediencí s dvojitým biologickým účinkem proti zarudnutí – preventivním i léčivým.

ROSACTIVTM tlumí tvorbu VEGF, hlavního biologického faktoru, který stojí za tvorbou a trváním zarudnutí pleti. Snižuje jeho vyměšování o 75 %, díky čemuž výrazně ubývá biologických procesů, kvůli kterým se zarudnutí pleti šíří.

I další suroviny obsažené v krému Sensibio AR přispívají ke snížení návalů horka do obličeje a chrání vaši kožní bariéru. Konkrétně:

Bojují proti zánětům a zarudnutí:

Výtažek z lékořice enoxolon zadržuje hormon histamin, který produkují zánětlivé buňky a enzymy.

Omezují podráždění pleti:

Hnědá mořská řasa Laminaria ochroleuca je bohatá na vitaminy A a E, které tlumí záněty.

Zklidňují:

Hydrataci pokožky zajišťuje v krému Sensibio AR regenerační látka alantoin. Kanola, bohatá na vitamin E, uklidňuje a snižuje intenzitu proudění krve do obličeje a je silným antioxidantem.

Patentovaný komplex Biodermy DAF (Dermatological Advanced Formula) zvyšuje práh snášenlivosti pleti. Tento komplex je postaven na přírodní bázi a najdete ho ve většině produktů Biodermy.

Všechny tyto ingredience dohromody přirozeně snižují zarudnutí z rosacey a zároveň brání jeho vzniku. Také zklidňují a hydratují vaši pleť, čímž udržují funkci její ochranné bariéry. Díky tomu si opět užijete pocit zdravé, svěží a rozzářené pleti.

laboratory NAOS

sensibio AR - 86

86 % účastníků vnímalo zlepšení příznaků rosacey:*

  • Zarudnutí zmizelo u 36 %*
  • Telangiektázie (rozšířené žilky) se zmírnila o 42 %*
  • O 43 % méně náhlého zarudnutí*
sensibio AR - 97

97 % účastníků zaznamenalo na konci studie zlepšení kvality života – zarudnutí omezovalo jejich každodenní život o 76 % méně.*

sensibio AR - 100

100 % účastníků bylo velmi spokojeno s kožní snášenlivostí krému.*

*Klinická studie BI699V1: 37 účastníků od 19 do 65 let, 56 dní, Bulharsko 2017.

sensibio AR routine

Při péči o velmi citlivou pleť náchylnou k zarudnutí si nemyjte obličej kohoutkovou vodou. Ta může obsahovat nečistoty, na které vaše pleť reaguje. Místo toho zvolte zklidňující produkty, které není třeba omývat a které jsou uzpůsobeny tomu, co vaše pleť potřebuje. Měly by být: 

  • neparfemované
  • bez alkoholu 
  • bez dalších dráždivých látek

Ideálně by produkty, které používáte, měly obsahovat co nejméně ingrediencí. Nastavte si rutinu minimalisticky – zabráníte tak zbytečnému zarudnutí a reakcím pleti.

Pokud je vaše pleť náchylná k rosacee, rutina AR od Biodermy vám pomůže zbavit se zarudnutí a vrátit pleti krásu a zdraví bez zarudnutí.