Photoderm AR SPF 50+

Zklidňující tónovaný krém na citlivou
a začervenalou pokožku.

Specifická ochrana

Citlivá pokožka se sklony k začervenání

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázána účinnost

Dobrá až vynikající účinnost v 80 % případů.*

 • Poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB, zarudnutím a před škodlivými účinky UV paprsků (sluneční spáleniny, alergie na slunce atd.)
 • Redukuje spálení a předchází mu
 • Chrání před poškozením buněk a předčasným stárnutím pleti
 • Sjednocuje pleť díky svému přirozenému odstínu
 • Nekomedogenní - Neparfemovaný - Voděodolný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  0,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Společně s filtry UVA/UVB nabízí Photoderm AR SPF 50+ optimalizovanou ochranu před škodlivými účinky UV paprsků (sluneční spálení, alergie na slunce atd). Patent Buněčné bioochrany™* poskytuje biologickou ochranu až na úroveň DNA, uchovává a stimuluje přirozené obranné mechanismy pokožky.
  Zarudnutí je většinou způsobené rozšířením a oslabením drobných cévek v pokožce. Patentovaný komplex Rosactiv™ působí na faktor, který zapříčiňuje modifikaci cév. Enoxolon extrakt z kořene lékořice, okamžitě zklidňuje zarudnutí.
  Přirozený odstín se adaptuje na světlou pleť, sjednocuje ji a minimalizuje zarudnutí. Tekutá textura se rychle absorbuje a pleti dodává komfort.

  Face Tvář

  Několikrát denně, pokud je pokožka vystavena slunci

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany).
  • Krok 2 Nanášejte opakovaně před a po plavání, setření a sportu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Nevystavuje miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Zarudnutí je většinou způsobené rozšířením a oslabením drobných cévek v pokožce. Patentovaný komplex Rosactiv™ působí na faktor, který zapříčiňuje modifikaci cév.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Zaručuje optimální ochranu
  „Velmi uspokojivá“ ochrana: 100 % (1)

  Sjednocuje pleť
  Příjemná textura: 95 % (1)
  Příjemný odstín: 90 % (1)

  *Detaily studie

  Dobrá až vynikající účinnost v 80 % případů (3)

  Redukce zarudnutí
  Zarudnutí je zredukované: 64 % (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Zarudnutí pokožky je způsobeno především rozšířením a oslabením drobných cévek. Tento patentovaný komplex působí na faktor, který přispívá ke změnám těchto cévek. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!