Photoderm AR SPF 50+

Zklidňující tónovaný krém na citlivou
a začervenalou pokožku.

Specifická ochrana

Citlivá pokožka se sklony k začervenání

Patent Buněčné Biochrany ™

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázána účinnost

Dobrá až vynikající účinnost v 80 % případů.*

 • Poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB, zarudnutím a před škodlivými účinky UV paprsků (sluneční spáleniny, alergie na slunce atd.)
 • Redukuje spálení a předchází mu
 • Chrání před poškozením buněk a předčasným stárnutím pleti
 • Sjednocuje pleť díky svému přirozenému odstínu
 • Nekomedogenní - Neparfemovaný - Voděodolný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  469,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Společně s filtry UVA/UVB nabízí Photoderm AR SPF 50+ optimalizovanou ochranu před škodlivými účinky UV paprsků (sluneční spálení, alergie na slunce atd). Patent Buněčné bioochrany™* poskytuje biologickou ochranu až na úroveň DNA, uchovává a stimuluje přirozené obranné mechanismy pokožky.
  Zarudnutí je většinou způsobené rozšířením a oslabením drobných cévek v pokožce. Patentovaný komplex Rosactiv™ působí na faktor, který zapříčiňuje modifikaci cév. Enoxolon extrakt z kořene lékořice, okamžitě zklidňuje zarudnutí.
  Přirozený odstín se adaptuje na světlou pleť, sjednocuje ji a minimalizuje zarudnutí. Tekutá textura se rychle absorbuje a pleti dodává komfort.

  Face Tvář

  Několikrát denně, pokud je pokožka vystavena slunci

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany).
  • Krok 2 Nanášejte opakovaně před a po plavání, setření a sportu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Nevystavuje miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Zarudnutí je většinou způsobené rozšířením a oslabením drobných cévek v pokožce. Patentovaný komplex Rosactiv™ působí na faktor, který zapříčiňuje modifikaci cév.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Zaručuje optimální ochranu
  „Velmi uspokojivá“ ochrana: 100 % (1)

  Sjednocuje pleť
  Příjemná textura: 95 % (1)
  Příjemný odstín: 90 % (1)

  *Detaily studie

  Dobrá až vynikající účinnost v 80 % případů (3)

  Redukce zarudnutí
  Zarudnutí je zredukované: 64 % (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Chrání před buněčným poškozením, které je vyvoláno sluneční expozicí. Tento patent podporuje přirozený obranný systém a zvyšuje rezistenci vůči negativním vlivům slunečního záření.

  Začervenání je způsobeno primárně kvůli dilataci a oslabení mikrocévek. Tato technologie redukuje VEGF faktor a zabraňuje dilataci cév.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!