Photoderm AKN Mat SPF30

Redukuje nedokonalosti, má dlouhodobě matující účinek a neviditelnou texturu.

Specifická ochrana

Smíšená až mastná pokožka Pokožka se sklonem k akné

Patent Fluidactiv ™

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázaná účinnost

Snižuje výskyt zanícených lézí o 61 %*

PHOTODERM AKN MAT SPF36

  • Zaručuje vysokou UVA/UVB ochranu
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technologie ochrany proti slunci, posílená proti UVA záření
  • Zmatňuje po celý den
  • Zlepšuje kvalitu kožního mazu a omezuje vznik nových nedokonalostí díky patentu Fluidactiv™
  • Vyhlazuje texturu pleti a pomáhá předcházet odleskům díky kyselině salicylové a glykolové

Transparentní fluidní textura - Nelepivý - Nemastný - Nevysušuje pleť - Výborný podklad pod make-up - Parfémovaný - Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost - Nekomedogenní - Odolný vůči vodě, vysokým teplotám a vlhkosti


Závazek k respektování vodních ekosystémů

Složení našich opalovacích produktů je bezpečné pro vodní ekosystémy včetně korálů.*

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

U pleti se sklonem k akné řešíme dilema, jak ji chránit před nežádoucími účinky slunce a zároveň omezit lesk a vznik dalších nedokonalostí. Působením tepla se totiž přirozeně zvyšuje produkce kožního mazu. Je tak obtížné kombinovat produkt péče o problematickou pleť s ochranou proti slunečnímu záření. Photoderm AKN Mat SPF 30 nabízí vysokou ochranu, ale je zároveň dokonale přizpůsobený pleti se sklonem k akné, proto jí nepřidává lesk a nepůsobí na úkor její citlivosti: - Patentovaný komplex Fluidactiv™ biologicky zlepšuje kvalitu kožního mazu, aby nedocházelo k ucpávání pórů a předcházelo se tak vzniku dalších pupínků. - Kyselina salicylová a kyselina glykolová vyhlazují strukturu pleti a pomáhají předcházet vzniku nových nedokonalostí. - Produkt pleť nezatěžuje ale naopak - posiluje vlastní sebeobranné schopnosti pokožky a kompenzuje biologické dopady UVA záření. Přináší antioxidační ochranu a udržuje obranyschopnost pokožky pod vlivem slunečního záření. Produkt má tekutou texturu, přináší okamžitý zmatňující účinek a podílí se na zlepšení stavu aknózní pleti. Proto je pravým dermatologickým přípravkem v péči o mastnou a aknózní pleť, která je vystavena slunci.

Face Tvář
Neck Krk

Používejte několikrát denně. Lze použít samostatně nebo po hydratačním či matujícím krému.

  • Krok 1 Rovnoměrně a vydatně naneste na obličej a krk (příliš malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem).
  • Krok 2 Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo sušení ručníkem.

Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí: V případě, že se na pokožce objeví stopy po poškození, je třeba ji chránit před poškozením. Aplikujte na zdravou pokožku. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunci.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Matuje

Pokožka je matná po celý den pro 94 % uživatelů (1)

Nemastná textura pro 94 % uživatelů (1)


Neviditelná textura

Na dotek nepostřehnutelný pro 94 % uživatelů (1)

*Detaily studie

Zabraňuje vzniku skvrn

- 61 % zánětlivých změn (3)

Omezuje vznik nových skvrn na pleti u 91 % uživatelů (2)


Nevysušuje pleť u 97 % uživatelů (1)

Zachovává zdraví pleti  
+24 % ochrana obranyschopnosti pokožky (4)

+26 % ochrana proti oxidačnímu stresu (4)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Změny na úrovni kvality a množství kožního mazu vedou k nedokonalostem. Tento unikátní patent zamezuje houstnutí kožního mazu, ucpávání póru a tvorbě nedokonalostí.

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : špičková ochrana proti slunci, zesílená proti UVA paprskům. Spojení UV filtrů a biologické ochrany, která zlepšuje schopnost sebeobrany pokožky a pomáhá udržet dlouhodobou péči o její zdraví na slunci.

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!