Sensibio Rich

Zklidňující výživný krém na citlivou a intolerantní pleť.

Denní péče o pokožku

Citlivá až intolerantní pokožka Suchá až velmi suchá citlivá pokožka

Patent Toleridine

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Klinicky prokázána účinnost

Zmírnění pocitu pnutí pokožky: -80 %.*

 • Okamžitě zmírňuje pocity horka a zvyšuje práh kožní tolerance
 • Intenzivně vyživuje a hydratuje
 • Velmi dobrá tolerance – Nekomedogenní – Vynikající podklad pod make-up – Neparfemovaný
  *Detaily studie

  Doporučená cena 499,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sensibio Rich je vyživující zklidňující péče, která biologickou cestou posiluje odolnost pokožky proti vnějším vlivům a zvyšuje práh snášenlivosti citlivé pleti. Patent Toléridine™, posílený o komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation), brání tvorbě prozánětlivých molekul, a tak snižuje nepříznivé reakce pokožky. Enoxolon okamžitě zklidňuje pocity horka a pnutí a zajišťuje okamžitý komfort. Sensibio Rich hydratuje a restrukturalizuje kožní bariéru a tak brání průniku dráždivých látek. S obsahem aktivních složek pečlivě vybraných z hlediska bezpečnosti zaručuje Sensibio Rich optimální snášenlivost.

  Face Tvář
  Neck Krk

  Ráno a/nebo večer

  • Krok 1 Sensibio Rich nanášejte na obličej a krk
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, než se úplně vstřebá.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným začervenáním. Snadno se dehydratuje a výsledná suchost automaticky vyvolává její křehkost a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná až dlouhodobá.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Hydratuje Pleť je hydratovaná: +50 % po 2 hodinách (1)

  *Detaily studie

  Intenzivně zklidňuje Zmírnění pocitu pnutí pokožky: -80 % (2) Zmírnění pocitu horka: -61 % (2) Snížená hrubost pleti: -89 % (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Citlivá pokožka reaguje na nepříznivé vnější faktory tak, že vylučuje molekuly, které vyvolávají přehnané reakce a pocity přehřátí, svědění, brnění a zarudnutí. Patentovaný komplex brání produkci těchto molekul tím, že zvyšuje odolnost pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience