Sensibio Oční gel-krém

Zklidňující a hydratační péče pro citlivé oční okolí.

Denní péče o pokožku

Citlivá až intolerantní pokožka

Patent Toleridine

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

tbd

 • Zmírňuje otoky a minimalizuje vrásky
 • Zklidňuje
 • Hydratuje
 • Velmi dobrá oční snášenlivost – Textura gelového krému, kompatibilní s make-upem – Vhodný při nošení kontaktních čoček – Neparfemovaný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  399,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sensibio Oční gel-krém okamžitě zklidňuje nepříjemné pocity a podráždění v oční oblasti, biologickou cestou posiluje odolnost pleti vůči útokům a zvyšuje práh kožní tolerance u citlivé pleti.
  Biologický průlomový objev pro citlivou pleť, patent Toléridine™, posílený o patentovaný komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation), brání tvorbě prozánětlivých molekul, a tak snižuje reaktivitu pokožky.
  Kofein pomáhá zmírňovat otok.
  Kyselina hyaluronová a pudry odrážející světlo vyhlazují a zmírňují drobné vrásky kolem očí.

  Eyes Oči a oční víčka

  Ráno a/nebo večer

  • Krok 1 Nanášejte po vyčištění na oční víčka a kolem očí.
  • Krok 2 Lehce vmasírujte do očního okolí směrem zevnitř ven, dokud se nevstřebá.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným zarudnutím. Snadno se dehydratuje a a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná či dlouhodobá.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Hydratuje
  Okamžitě hydratovaná pleť: 100 %*

  *Detaily studie

  Zklidňuje
  Zklidněná pokožka: 91 %.*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Citlivá pokožka reaguje na nepříznivé vnější faktory tak, že vylučuje molekuly, které vyvolávají přehnané reakce a pocity přehřátí, svědění, brnění a zarudnutí. Patentovaný komplex brání produkci těchto molekul tím, že zvyšuje odolnost pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!