Sensibio H2O Micelární ubrousky

Čisticí a zklidňující ubrousky vlhčené micelární vodou na citlivou pleť

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Citlivá pokožka Normální až smíšená pokožka

Micelární technologie

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

25 bavlněných ubrousků navlhčených micelární vodou

Jemně odstraňují nečistoty z obličeje a okolí očí

 • Jemně čistí
 • Odstraňují make-up z obličeje a očí
 • Zklidňují
 • Vytvářejí pocit okamžité svěžesti
 • Biologicky rozložitelné ubrousky – Bez oplachování – Bez mýdla – Neparfemované
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  209,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sensibio H2O Micelární ubrousky jsou obohaceny o aktivní micelární vodu dokonale kompatibilní s pletí: Estery mastných kyselin, stavební prvky jejích micel, se podobají fosfolipidům v membránách kožních buněk a přirozeně napomáhají obnově kožního hydrolipidického filmu. Ubrousky Sensibio H2O tak zaručují dokonalé vyčištění a/nebo odlíčení citlivé pleti a očního okolí a vynikající toleranci a komfort.
  Ubrousky Sensibio H2O, obohacené o zklidňující složku allantoin, brání pocitu podráždění pleti, který v důsledku čištění často vzniká.

  Face FACE
  Eyes Oči a oční víčka

  Několikrát denně

  • Krok 1 Otevřete sáček, vyjměte ubrousek a jemně očistěte a/nebo odličte obličej, oční okolí a krk.
  • Krok 2 Používejte opakovaně, dokud ubrousek nezůstane čistý.
  • Krok 3 Obličej lehce osušte čistým bavlněným ručníkem.
  • Krok 4 Sáček po použití opět uzavřete.

  Aplikujte na zdravou pokožku.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným zarudnutím. Snadno se dehydratuje; a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná až dlouhodobá.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Čistí
  Vyčištěná pleť: 85 %.*
  Jemnost čisticího procesu: 95 %.*

  Zklidňuje
  Pocit lepšího komfortu pokožky: 100 %*

  *Detaily studie

  Vynikající oční a kožní tolerance u 85 % dobrovolníků*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Výzkumné oddělení společnosti NAOS objevilo micelární vodu, která čistí a odstraňuje make-up bez oplachování. Micely, jejichž složení je inspirováno lipidy, jsou neviditelné čisticí mikrokapky. Jsou schopné zachytit nečistoty a přitom zachovávají přirozený ochranný film pokožky. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!