Atoderm Krém na ruce & nehty

Ochranný krém na ruce a nehty se silným obnovujícím účinkem a zklidněním.

Denní péče o pokožku

Normální až suchá citlivá pokožka

D.A.F. Patent

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 3 roky)

Prokázaná účinnost

+75 % hydratace po 21 dnech.*

 • Hydratuje
 • Obnovuje
 • Vytváří dlouhotrvající ochranný film
 • Poskytuje pocit komfortu a hebkosti
 • Posiluje nehty. Dlouhodobě
 • Bez olejové textury - Velmi rychlá absorpce
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  149,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Speciální biologická složka pomáhá napravit nedostatek kožní hydratace posílením kožní bariéry. Pomáhá zachycovat a udržovat okolní vodu tím, že se přizpůsobí atmosférické vlhkosti.*
  - Bambucké máslo vyživuje a obnovuje funkci kožní bariéry pro optimální ochranu.
  - Speciální biologická složka vytváří na povrchu ochranný hydrogel,** který přetrvává dokonce i po opakovaném mytí a udržuje pokožku hydratovanou a chrání ji před nepříznivými vnějšími faktory: účinek rukavic
  - Patentovaný komplex D.A.F™ zvyšuje práh tolerance pokožky.

  Hands Ruce

  Každý den - tak často, jak je potřeba

  • Krok 1 Nanášejte na ruce.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, až se úplně vstřebá.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Suché ruce jsou běžným problémem u většiny populace. Pokožka na rukou je sušší a křehčí, protože obsahuje několik mazových žláz, které vylučují lipidy poskytující přirozenou ochranu. Navíc jsou ruce často vystavené environmentálnímu stresu (vítr, chlad) a každodenním činnostem, jako je časté mytí rukou, manuální práce atd.
  Stejně jako ruce, tak i nehty mohou být oslabené každodenními činnostmi a častým mytím, obzvláště pak za přítomnosti agresivních detergentů, které mohou odstranit ochranné lipidy z jejich povrchu, a tak je oslabovat.
  Tento problém lze minimalizovat a předejít mu pravidelným používáním hydratačního krému na ruce.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Má ochranný účinek
  Zanechává ochranný film: 92 % (1)

  Poskytuje pocit komfortu
  Okamžitě zklidňuje pokožku: 96 % (1)

  Nelepivá textura: 100 % (1)

  *Detaily studie

  Hydratuje
  24hodinová hydratace (2)
  Hydratace: +75 % po 21 dnech (3)

  Obnovuje
  Obnovuje poškozené ruce: 96 % (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!