Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA - Job - Recrutment and application

Kariéra ve firmě BIODERMA

BIODERMA dává přednost lidem, kteří jsou schopni samostatně a nezávisle myslet, neboť samostatnost a originalita je základní hodnotou BIODERMY. Odvaha a originalita musí jít ruku v ruce s odborností. A víc než cokoliv jiného sdílejí týmy BIODERMY lidské hodnoty a zásady, které jsou hybnou silou  této společnosti věnující se zdraví.

 • Kariéra ve firmě BIODERMA

  BIODERMA má přibližně 1000 zaměstnanců v téměř 100 zemích světa, 250 z nich je ve Francii. Průměrný věk zaměstnanců je 35 let. Laboratoire BIODERMA poskytuje obrovské příležitosti k růstu, s mnoha můstky mezi centrálou a terénem, a také mezi Francií a dalšími zeměmi. BIODERMA je dynamická společnost, která podporuje podnikavého ducha.

   
 • Naše práce

  Především je potřeba pozorně naslouchat dermatologům, vědeckým odborníkům z celého světa, lékárníkům a pacientům trpícím různými kožními problémy. Následuje studium biologických procesů, které jsou specifické pro lidskou kůži, analýza její reakce a pochopení příčin problémů. Dalším důležitým bodem je nalezení efektivního řešení léčby pokožky, vždy za respektováním přirozené biologie kůže. Na závěr je důležité nechat vše ověřit dermatology před finálním zpřístupněním v ambulancích. Toto je poslání výroby, logistiky, oddělení marketingu a komunikace a všech týmů, které prosazují inovace a zaručují jejich úspěch.

 • Přidejte se k nám - BIODERMA a kariéra

  BIODERMA stále hledá do svých řad nové talentované jedince! Hledáme silné osobnosti, které mají jedno společné: jsou ochotni a připraveni žít každodenním životem značky, investovat do její historie a stát se součástí vzrušujícího a náročného dobrodružství. Ve firmě BIODERMA jsme všichni nositeli této historie díky naší společné vášni. Neváhejte nás kontaktovat, chcete-li se dozvědět více o pracovních možnostech ve Francii a v celém světě.

  Odeslání žádosti
Nahoru