Pozor. Dodržujte doporučení pro bezpečné použití. Obsahuje biocidy. Před použitím si přečtěte informace uvedené na obalu.

Biphase lipoalcoolique hydrating hand sanitizer

Pandemie Covid-19 během pouhých pár měsíců zcela změnila naše životy. Pochopili jsme, jak je důležité mýt si ruce, abychom zabránili šíření viru a chránili tak sebe i své blízké. Usnadněte si život díky Biphase Lipo alcoolique, novému produktu s dvojitým účinkem: jako dezinfekce bezpečně chrání zdraví vás i osob ve vašem okolí, díky obsahu regeneračních lipidů pak pečuje o vaši pokožku.

 

5 věcí, které byste měli vědět o Biphase Lipo alcoolique

  1. Má dvoufázové složení: žlutá složka s lipidy, modrá s alkoholem.
  2. Praktický sprej ve 100 ml lahvičce si snadno vezmete kamkoliv s sebou.
  3. Je vhodný pro všechny typy pleti – i tu nejcitlivější.
  4. Poslouží dobře celé rodině včetně dětí od 3 let.
  5. Je neparfemovaný.

Dobré vědět

Modrá je dobrá!

Příjemná modrá barva Biphase Lipo alcoolique neslouží jen pro okrasu. Poznáte s ní, že jste obě složky produktu dobře promíchali. Modré zbarvení je zcela neškodné, podobně jako u produktů na opalování pro děti z řady Photoderm KID. 

Před nastříkáním tedy nezapomeňte Biphase Lipo alcoolique protřepat.

Základem ochrany proti viru zůstává správné mytí rukou: myjte si je tak často, jak je to jen možné – rozhodně vždy, když se vrátíte z venku, ať už jste byli nakupovat, v práci,  jeli autobusem nebo autem. Pokud zrovna nemáte k dispozici vodu a mýdlo, použijte Biphase Lipo alcoolique.

Antibakteriální ochrana na cesty - praktické 100 ml balení 

Sprej Biphase Lipo alcoolique se vám snadno vejde do kabelky, batůžku nebo do dveří auta.

Prostřepejte Lahvičku dobře protřepte, abyste smíchali tuk s alkoholem – tekutina by měla celá zmodrat.
Nastříkejte Stříkněte 2-3krát na každou dlaň.
Třete Třete ruce o sebe alespoň 30 vteřin.
Dezinfikujte a chraňte svou pokožku A je to! Ruce jste vydezinfikovali, a přitom ochránili svou pokožku. A mějte na paměti, že Biphase Lipo alcoolique můžete používat tak často, jak potřebujete.

Hebké a vydezinfikované ruce

Biphase Lipo alcoolique se rychle vsákne do vaší pokožky a zanechá ji příjemně hebkou. Na rukou vám přitom nezůstane ani známka po mastnotě či lepkavosti. Při každém použití vyživíte svou pokožku a můžete ihned pokračovat v jakékoliv činnosti.

Výsledky testů1 provedených pod lékařským dohledem ukázaly:

  • Skvělou snášenlivost u 95 %1 uživatelů 
  • Ochranu kůže před vysycháním u 100 %1 uživatelů  
  • Jemnější a pružnější pokožku u 85 %1 uživatelů

Po dobu trvání testu Biphase Lipo alcoolique uživatelé chválili jeho praktické balení ve spreji, snadné užívání, vyživující účinek i to, jak chrání pokožku před vysycháním. 1


1 Uživatelské testy pod lékařským dohledem absolvovalo  20 zdravých dobrovolníků, kteří produkt užívali 10krát denně po dobu 21 dní.

Po nastříkání o sebe třete ruce alespoň 30 vteřin. Během těch se produkt zvládne vypořádat se všemi viry, bakteriemi či kvasinkami na rukou.

Ujistěte se, že jste produkt nanesli na obě ruce, zejména pak na všechny prsty, a že žádné místo nezůstalo bez dezinfekce a ochrany.

Před použitím Biphase Lipo alcoolique zkontrolujte, že máte suché ruce. Vlhkost totiž snižuje účinek produktů na alkoholové bázi.

Dezinfekce bez oplachování

Oslabená pokožka Všechny typy pokožky Suchá až velmi suchá pokožka

Biphase Lipo alcoolique

(22 recenze)

První dvoufázová dezinfekce s benefity dermokosmetiky. Eliminuje viry a doplňuje lipidy.

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 3 roky)