NAOS vyvinul Biphase Lipo alcoolique, novinku ze světa péče o pokožku světového kalibru, která si vysloužila i celosvětový patent. V čem že je tento produkt tak výjimečný? Jako vůbec první produkt pro hygienu rukou spojuje v jediném kroku hned dvě funkce pro ochranu kůže: ničí virus a současně regeneruje pokožku. Účinkuje ve dvou fázích. V té první, která tvoří 90 % produktu, alkohol dokonale zahubí viry a mikroby. Ve druhé pak přijdou na řadu lipidy, které obnoví přirozené a pro zdraví kůže nezbytné součásti hydrolipidového filmu, tenké vrstvy na povrchu pokožky.

Nebývalé složení s dvojím účinkem

 

Díky dvojitému účinku Biphase Lipo alcoolique zůstane kůže na rukou dezinfikovaná a současně s neporušenou kožní ochrannou bariérou.

 • Dezinfekce rukou pomocí Biphase Lipo alcoolique zajistí perfektní hygienu žádný virus1, bakterie2 ani kvasinka3 mu neunikne. Zároveň obnovuje epidermální lipidy, nezbytné pro zdravou kůži. Oboje v jediném kroku! 
 • Zbavte se strachu, že kvůli častému mytí vaše pokožka na rukou utrpí. Používejte antibakteriální produkt, který je nebude vysušovat a ničit.
1 Podle normy EN 14476 eliminuje obalené viry (koronaviry, herpesviry, chřipkové viry a HIV)  v čistých podmínkách během 30 vteřin
2 Podle normy EN 13727 + A2 eliminuje bakterie v čistých podmínkách během 30 vteřin
3 Podle normy EN 13624 eliminuje kvasinky v čistých podmínkách během 30 vteřin
Pozor. Dodržujte doporučení pro bezpečné použití. Obsahuje biocidy. Před použitím si přečtěte informace uvedené na obalu.

Vědeckým týmům NAOS se poprvé podařilo v produktu zachovat současně dezinfikující alkohol a regenerační lipidy. Biphase Lipo alcoolique pojí dezinfekci s péčí. 

Alkohol s lipidy ve dvou fázích odlišených barevně modré a žluté – zajistí dokonalou hygienu rukou i péči o pokožku. Tento první dvoufázový produkt s antimikrobiálním účinkem na ruce Biphase Lipo alcoolique bojuje na obou frontách úspěšně!

 

Biphase Lipo alcoolique dokáže s pouhými pěti ingrediencemi skutečné zázraky. Využívá originální technologie, která zajišťuje 2 účinky v 1 – čistotu a okamžitou ochranu. 

Pryč s viry, bakteriemi a dalšími mikroby na rukou – zachovejte přitom ale i zdraví své pokožky!

Biphase Lipo alcoolique zničí za pouhých 30 vteřin 99.9 % virů1, bakterií2 a kvasinek3 – oproti klasickým hytroalkohololickým dezinfekčním gelům tedy nezůstává nijak pozadu. Zároveň jeho antimikrobiotický účinek odpovídá evropským předpisům.1,2,3

1 Podle normy EN 14476 eliminuje obalené viry (koronaviry, herpesviry, chřipkové viry a HIV)  v čistých podmínkách během 30 vteřin
2 Podle norem EN 13727 + A2 eliminuje bakterie v čistých podmínkách během 30 vteřin
3 Podle normy EN 13624 eliminuje kvasinky v čistých podmínkách během 30 vteřin
Biphase sanitizer

Skvalen, suchý olej, který se skvěle vstřevábá a hydratuje, a bambucké máslo v Biphase Lipo alcoolique skvěle vynahrazují vysušující vlastnosti alkoholu. Kůži totiž dodávají lipidy nezbytné pro obnovu hydrolipidového filmu a mezibuněčné hmoty. Vyživují tak pokožku o 95 %4 lépe a zadržují v ní vodu potřebnou pro správné fungování ochranné bariéry.

4 Testováno pod lékařským dohledem na 20 dobrovolnících, kteří produkt používali 10krát denně po dobu 21 dní v srpnu 2020 ve Francii
Shea oil

Co byste měli vědět

Lipidy, které Biphase Lipo alcoolique využívá k obnově pokožky, kopírují ty, které se v naší kůži vyskytují přirozeně:

 • Skvalen je podobný tomu, který máme přirozeně v kožním mazu hydrolipodového filmu na povrchu pokožky
 • Mastné kyseliny v bambuckém másle skvěle nahrazují ty, které najdeme v kožní mezibuněčné vrstvě

 

 • Aurélie Guyoux, R&D director at NAOS Aurélie Guyoux, R&D director at NAOS

  Aurélie Guyoux, ředitelka výzkumu a vývoje Naos .

  Biphase Lipo alcoolique představuje jakožto produkt s dvojitým účinkem novou generaci antibakteriálních gelů na ruce. 

  Názvem Lipo alkoholický odpovídáme na termín Hydro alkoholický, který odráží první generaci antibakteriálních produktů. My jsme však vodu (hydro) nahradili lipidy (lipo) a vytvořili jsme tím nový typ produktu, který současně dezinfikuje a doplňuje kůži nezbytné lipidy.

  Aurélie Guyoux, ředitelka výzkumu a vývoje Naos .

Prokázaný účinek proti virům, bakteriím a kvasinkám: +99,9 %

Biphase Lipo alcoolique zlikviduje do 30 vteřin více než 99,9 % tzv. obalených virů, mezi které patří i koronavirus1, bakterie2 a kvasinky Candida albicans3.

1 V souladu s normou EN 14476 zahubí obalené viry v čistých podmínkách během 30 vteřin
2 Podle norem EN 13727 + A2 eliminuje bakterie v čistých podmínkách během 30 vteřin
3 Podle normy EN 13624 zničí kvasinky v čistých podmínkách během 30 vteřin

Prokázaný účinek v péči o vaši pokožku

1. Zaručeně dlouhodobý efekt: 100 %

Biphase Lipo alcoolique kůži dezinfikuje, aniž by ovlivňoval funkci kožní ochranné bariéry
2.

2 Testováno pod lékařským dohledem na 20 dobrovolnících, kteří produkt používali 10krát denně po dobu 21 dní v srpnu 2020 ve Francii

2. Prokázaná ochrana proti dehydrataci pokožky: -22.6 %3

Test zkoumající úbytek vody z pokožky potvrdil účinek Biphase Lipo alcoolique na ochranu funkce kožní bariéry. Co měl test přesně ukázat? To, že Biphase Lipo alcoolique ani při velmi častém a dlouhodobém užívání kůži neničí, ale naopak posiluje. Výsledky testu ukázaly, že produkt snížil úbytek vody z pokožky o 22,6 %. 

3 Transepidermální ztráta vody z pokožky u 20 dobrovolníků mezi prvním a 14. dnem užívání přípravku 10krát denně.

Studie dokázala nejen silný účinek produktu proti dehydrataci pokožky, ale i jeho dlouhotrvající efekt. 

Biphase Lipo alcoolique chrání vaši pokožku rukou jak před viry, tak před poničením její bariéry. A to i když ho používáte 10krát denně!