Allez au contenu Allez à la navigation

Photoderm Bronz Vám zajistí krásné a bezpečné opálení



Teplé sluneční paprsky dokážou zvednout náladu každému z nás. V posledních letech však přibývá faktorů, kvůli kterým bychom se slunci měli spíše vyhýbat. Dermatologové a lékaři nás varují jak před nebezpečným UVB zářením způsobujícím rakovinu kůže, tak i před UVA zářením, jež je příčinou stárnutí pokožky.

Bezpečné opalování

Nabízíme řešení v podobě unikátních produktů Photoderm BRONZ, které kromě vysoké ochrany před UVA i UVB zářením obsahují jako jediné na trhu patentovaný komplex BUNĚČNÉ BIOOCHRANY™. Ten dokáže díky obsahu účinných látek a antioxidantů spolehlivě ochránit DNA kožních buněk, zachytit volné radikály a bojovat tak efektivně proti stárnutí pokožky.


BRONZ bez starostí

Významným bonusem produktů Photoderm BRONZ je navíc získání vytoužené bronzové barvy a prodlouženého opálení. Produkty totiž obsahují hexapeptid a oxid mědi, které podporují při kontaktu se sluncem tvorbu pigmentu, čímž dochází k vyšší produkci kožního barviva.

Výsledkem je nádherná bronzově zabarvená pokožka s dlouhodobým efektem.

Jak získat bezpečné a BRONZOVÉ opálení

SLUNEČNÍ OCHRANA


Photoderm
BRONZ Olej

SPF 30
Olej 200 ml

Přirozená stimulace opálení Chrání před sluncem a zároveň aktivuje, zintenzivňuje a dlouhodobě prodlužuje opálení Tvář, tělo, vlasy Vhodný na mokrou pokožku Nezanechává mastný film na pokožce

Zjistit více



Photoderm
BRONZ Sprej

SPF 30 | SPF 50+
Sprej 200 ml

Přirozená stimulace opáleníChrání před sluncem a zároveň aktivuje, zintenzivňuje a dlouhodobě prodlužuje opálení

Zjistit více

PÉČE PO OPALOVÁNÍ


Photoderm
After sun

Sprej SOS 125 ml
Mléko 500 ml

Po opalování Zklidňuje spálenou pokožku anebo pokožku podrážděnou sluncem Zajišťuje dlouhodobou hydrataci a prodlužuje opálení Okamžitý chladivý efekt (sprej SOS)

Zjistit více

Doporučená ochrana před uv zářením


a

1. Je nutné chránit před sluncem už i malé děti,
a to tím, že jim budete nanášet každé 2 hodiny krém s vysokým ochranným faktorem. Dbejte na to, aby měly při pobytu na slunci tričko, pokrývku hlavy a sluneční brýle. Děti do 3 let na slunci neodhalujte.


a

2. V průběhu léta se mezi 11.–15. hodinou vyhněte slunění,
UV záření v tuto dobu dosahuje svého maxima.


a

3. Vyhněte se nadměrnému slunění, a to i v případě, že jste použili ochranný krém. Krém je potřebné nanášet každé 2 hodiny.


a

4. Nezapomeňte na sluneční brýle, UV záření je sice okem nepostřehnutelné, ale může oči poškodit.


a

5. Po aplikaci parfému na pokožku se vyhněte přímému kontaktu se sluncem, protože může vyvolat vznik skvrn, alergie anebo spálení pokožky.


a

6. Nepropadněte falešnému přesvědčení, že při plavání nebo za větru není potřebné myslet na ochranu před slunečním zářením.


a

7. Vyhýbejte se slunění bez ochrany a upřednostněte ten druh ochranného krému, u kterého je ochranný faktor vyšší než 30.


a

8. Po koupání se raději do sucha utřete než byste se volně nechali osušit sluncem: kapky vody totiž napomáhají rychlejšímu vstřebávání slunečního záření do pokožky, čímž hrozí riziko úpalu.


a

9. Nezapomeňte na pitný režim, denně se doporučuje vypít nejméně 2 litry vody.


a

10. Před sluncem se chraňte i tehdy, když je pod mrakem, protože mraky propouštějí více než 90 % UV záření (z toho nejvíce UVA).

Kde najdete produkty Photoderm

Zadejte PSČ nebo název města a vyhledejte si pohodlně naši nejbližší partnerskou lékárnu

 

Čeština