Hydrabio Sérum

Okamžitý a dlouhotrvající hydratační koncentrát.

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

Hydratační účinek: 24 h (1)

HYDRABIO SERUM

  • Hydratuje okamžitě a dlouhodobě.
  • Vyhlazuje pleť a obnovuje jas pleti.

Velmi dobrá snášenlivost - Nekomedogenní - Jemná, extra svěží textura - Vynikající podklad pod make-up

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Hydrabio Sérum doplňuje denní potřebu vody v pleti, okamžitě hydratuje a obnovuje přirozené hydratační mechanismy pleti s dlouhotrvajícím účinkem. Kombinuje patent AquageniumTM a silné aktivní hydratační složky (kyselinu hyaluronovou, xylitol a glycerin), které stimulují 3 hydratační mechanismy. Dodává pleti vodu, udržuje ji v hloubce a podporuje cirkulaci vody stimulací produkce vodních kanálů v pleti, kterým se říká aquaporiny.

Face Tvář
Neck Krk

Ráno a večer

  • Krok 1 Po očištění naneste Hydrabio Sérum na obličej a krk.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, než se úplně vstřebá.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Každý den ztrácí pleť vodu a tato každodenní ztráta trápí všechny muže i ženy každého věku nebo typu pleti po celém světě. Pokožka je chytrý a dynamický ekosystém, který je v permanentní interakci s prostředím. Za normálních podmínek by se pokožka přirozeně znovu hydratovala, ale některé vnější faktory, jako například znečištění, UV záření, tabák, alkohol, únava, stres a klimatické změny, zvyšují dehydrataci pokožky, a oslabují tak její přirozené mechanismy. Pleť už není schopna správně regenerovat přirozenou hydrataci a je dehydratovaná. Pleť vypadá unaveně, začnou se tvořit jemné vrásky a objevuje se pocit pnutí. Pleť ztrácí svůj přirozený odstín a stává se mdlou.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Hydratuje

+62% hydratace za 2h (1)

*Detaily studie

Hydratuje

24h hydratace (1)
Dlouhodobá hydratační účinnost po 1 měsíci (3)


Vyhlazuje

Zjemnění pleti: 85 % (2) 

Hebkost pleti: 70 % (2)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Voda a lipidy jsou esenciálními prvky v kůži a zabezpečují hydrataci v pokožce. Pokud dojde k nerovnováze, pokožka se stává dehydratovanou a nefunguje správně. Tento patentovaný komplex stimuluje syntézu pokožkových lipidů a podporuje expresi aquaporinů. Tyto "vodní kanálky" přirozeně transportují vodu do epidermálních buněk.

Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

Ingredience

Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

Typ pleti
Věk

4.8/5

16 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
1 recenze
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
2/ 5
Lepí
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Díky Hydrabio Séru od Biodermy je má pleť jemná, svěží a viditelně hydratovaná. Již při prvním použití séra jsou viditelné změny na pleti. Sérum se velmi snadno aplikuje a má příjemnou konzistenci i vůni. Již po měsíci pravidelného používání je pleť viditelně krásnější, pevnější a příjemná na dotek. Sérum je dokonalý pomocník, pokud máte suchou a citlivou pleť, které chybí hydratace.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
S hydratačním sérem Hydrabio jsem velmi spokojená. Pleť je příjemná, svěží a hydratovaná již po prvním použití. Jelikož má sérum jemnou texturu, příjemně se aplikuje. Je vhodné pro každodenní použití. Po více jak měsíci používání je má pleť výrazně pevnější a zářivější. Určitě doporučuji pro každou ženu, která touží po dokonale vyživené a zářivé pleti.
Tato recenze mi pomohla
0

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio H2O

(Napište první recenzi)

Ikonická micelární voda. Hydratuje a respektuje rovnováhu pleti

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Mléko

(1 recenze)

Čisticí mléko, které odličuje a zároveň hydratuje.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Denní péče o pokožku

Dehydratovaná citlivá pokožka

D.A.F. Patent

Hydrabio Brume

(Napište první recenzi)

Dermální voda se zklidňujícími účinky pro zajištění komfortu citlivé pokožky.

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)

Denní péče o pokožku

Normální až smíšená pokožka Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Gel-krém

(15 recenzí)

Jemná péče o pleť, která hydratuje a rozjasňuje

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Denní péče o pokožku

Dehydratovaná citlivá pokožka Suchá až velmi suchá citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Krém

(Napište první recenzi)

Výživný hydratační a rozjasňující krém.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající