Hydrabio Gel-krém

Jemná péče o pleť, která hydratuje a rozjasňuje

Denní péče o pokožku

Normální až smíšená pokožka Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

Hydratační účinek: 8 h.*

HYDRABIO GEL-CREME

  • Hydratuje intenzivně a dlouhodobě
  • Zklidňuje a rozjasňuje
  • Přináší pocit svěžesti a komfortu

Velmi dobrá snášenlivost - Nekomedogenní - Vynikající podklad pod make-up - Svěží a lehká parfemace

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Hydrabio Gel-Crème s unikátním patentem Aquagenium™ okamžitě a dlouhodobě hydratuje. Znovu učí pleť, jak aktivovat své přirozené hydratační schopnosti stimulací produkce aquaporinů (vodních kanálů v pokožce) a udržet tak potřebnou vodu v rovnováze.

Díky emulzi, která je inspirovaná samotnou strukturou pokožky, aktivní složky patentu Aquagénium™ pronikají hluboko a cíleně. Pokožka tak získává zpět své přirozené hydratační schopnosti.


Kyselina salicylová vyhlazuje povrch pleť a tím ji rozjasňuje.

Vitamín E pomáhá chránit pleť před oxidativním stresem a bojuje proti předčasnému stárnutí pleti.

Face Tvář
Neck Krk

Ráno a/nebo večer

  • Krok 1 Nanášejte Hydrabio Gel-krém na obličej a krk.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, až se úplně vstřebá.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Každý den ztrácí pleť vodu a tato každodenní ztráta trápí všechny muže i ženy každého věku nebo typu pleti po celém světě. Pokožka je chytrý a dynamický ekosystém, který je v permanentní interakci s prostředím. Za normálních podmínek by se pokožka přirozeně znovu hydratovala, ale některé vnější faktory, jako například znečištění, UV záření, tabák, alkohol, únava, stres a klimatické změny, zvyšují dehydrataci pokožky, a oslabují tak její přirozené mechanismy. Pleť už není schopna správně regenerovat přirozenou hydrataci a je dehydratovaná. Pleť vypadá unaveně, začnou se tvořit jemné vrásky a objevuje se pocit pnutí. Pleť ztrácí svůj přirozený odstín a stává se mdlou.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

Hydratuje

Hydratovaná pleť: 90 % (1)

Obnovená pleť: 85 % (1)

*Detaily studie

Hydratuje

Hydratační účinek: 8 h (2)


Rozjasňuje pleť

Jasnější pleť: 75 % (1)

Sjednocenější pleť: 85 % (1)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Voda a lipidy jsou esenciálními prvky v kůži a zabezpečují hydrataci v pokožce. Pokud dojde k nerovnováze, pokožka se stává dehydratovanou a nefunguje správně. Tento patentovaný komplex stimuluje syntézu pokožkových lipidů a podporuje expresi aquaporinů. Tyto "vodní kanálky" přirozeně transportují vodu do epidermálních buněk.

Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

Ingredience

Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

Typ pleti
Věk

4.9/5

14 recenzí
1 recenze
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Gel – Créme mě velmi překvapil. Dokonalé výsledky se dostavili již po měsíci pravidelného používání. Moje pleť je svěží a zářivá. Gelový krém má jemnou parfemaci a pleť nezatěžuje. Nanášení krému je pohodlné, díky jeho konzistenci. Tento krém vřele doporučuji použít i jako podkladovou bázi pod make – up.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Dokonalý pomocník, pokud vaší pleti chybí hydratace. Výsledky jsou viditelné hned při první použití. Pleť je příjemně jemná na dotek a pevnější. Sérum se hezky aplikuje, jelikož má příjemnou konzistenci. Při pravidelném používání jsou výsledky dokonalé.
Tato recenze mi pomohla
0
5/ 5
Krém jsem používala společně se sérem hydrabio a z účinků jsem nadšená. Krém má lehkou konzistenci, dobře se roztírá a má příjemnou vůni. Do pleti se vstřebá téměř okamžitě a nezanechává na pleti mastný film. Díky praktickému balení s pumpičkou si toho dáte na pleť správné množství. Mám suchou pleť a tento krém ji opravdu pomohl, dodal potřebnou dávku hydratace i výživy, kterou pleť potřebovala. Po 2 týdnech pravidelného používání moje pleť doslova září. Určitě si tento krém pořídím znovu a podívám se i po dalších výrobcích z této řady, protože jsem z účinků nadšená.
Tato recenze mi pomohla
0

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio H2O

(Napište první recenzi)

Ikonická micelární voda. Hydratuje a respektuje rovnováhu pleti

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Sérum

(17 recenzí)

Okamžitý a dlouhotrvající hydratační koncentrát.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Denní péče o pokožku

Dehydratovaná citlivá pokožka Fotoprotekce pro normální až suchou pokožku

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Perfecteur SPF 30

(1 recenze)

Dermatologická péče o pleť pro perfektní výsledek.

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Denní péče o pokožku

Dehydratovaná citlivá pokožka

D.A.F. Patent

Hydrabio Brume

(Napište první recenzi)

Dermální voda se zklidňujícími účinky pro zajištění komfortu citlivé pokožky.

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)