Sensibio Light

Zklidňující lehký krém na citlivou a intolerantní pleť.

Denní péče o pokožku

Citlivá až intolerantní pokožka Normální až smíšená pokožka

Patent Toleridine

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

Zklidněná pokožka: 90 %.*

 • Okamžitě mírní pocity horka a zvyšuje práh kožní tolerance
 • Dokonale hydratuje
 • Optimální tolerance – Nekomedogenní – Rychle se vstřebávající hedvábná textura – Vynikající podklad pod make-up – Neparfemovaný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  499,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Sensibio Light je hydratační zklidňující péče, jež biologickou cestou posiluje odolnost pokožky vůči útokům a zvyšuje práh snášenlivosti citlivé a intolerantní pleti.
  Patent Toléridine™, posílený o patentovaný přírodní komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation), brání tvorbě prozánětlivých molekul a tak snižuje reaktivitu pokožky.
  Enoxolon okamžitě zklidňuje pocity horka a pnutí a zajišťuje okamžitý komfort.
  S obsahem aktivních složek pečlivě vybraných z hlediska bezpečnosti zaručuje Sensibio Light optimální snášenlivost.

  Face Tvář
  Neck Krk

  Ráno a/nebo večer

  • Krok 1 Sensibio Light nanášejte na obličej a krk.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, než se úplně vstřebá.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným začervenáním. Snadno se dehydratuje a výsledná suchost automaticky vyvolává její křehkost a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná až dlouhodobá.

  Hydratuje
  Okamžitě hydratovaná pleť: 100 % (1)

  Zklidňuje
  Zklidněná pokožka: 90 % (1)

  *Detaily studie

  Intenzivně zklidňuje
  Zmírnění pocitu pnutí pokožky: -68 % (2)
  Zmírnění pocitu horka: -53 % (2)
  Snížená hrubost pleti: -77 % (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Citlivá pokožka reaguje na nepříznivé vnější faktory tak, že vylučuje molekuly, které vyvolávají přehnané reakce a pocity přehřátí, svědění, brnění a zarudnutí. Patentovaný komplex brání produkci těchto molekul tím, že zvyšuje odolnost pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!