Pigmentbio Noční sérum

Zesvětlující noční sérum, regeneruje a obnovuje původní zářivost pokožky.

Noční péče o pokožku

Pokožka s nadměrnou pigmentací

Technologie LumiReveal

Pro koho?

Dospělí
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Účinnost měřená dermatology

+52 % jasu.*

 • Pomáhá redukovat stávající tmavé skvrny a bránit vzniku nových
 • Rozjasňuje a sjednocuje tón pleti
 • Zpevňuje a vyhlazuje pleť
 • Vyplňuje pleť
 • Dlouhodobě hydratuje
 • Textura vytváří na pleti masku zadržující vodu a posiluje celonoční pronikání aktivních složek
 • Velmi dobrá snášenlivost – nekomedogenní – svěží a lehká textura plná vody
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  719,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Pigmentbio Noční sérum obsahuje unikátní technologii LUMIREVEAL™, inspirovanou nejúčinnější dermatologickou léčbou (Kligmanovo trio), jež obnoví přírozený jas pleti a zároveň napomáhá biologické redukci tvorby melaninu a zároveň podporuje buněčnou obnovu pro její korektivní a preventivní zesvětlující účinek.

  Pigmentbio Noční sérum obsahuje účinnou látku hexapeptid-2, která stimuluje tvorbu kolagenu, díky nemuž je pleť ráno hladší.

  Tato noční péče je rovněž obohacena o koktejl vitamínů, jež posilují rozjasňující účinek a chrání kožní bariéru:
  - Vitamíny C a E s antioxidačním účinkem společně podporují rozjasnění pleti a chrání ji před viditelnými známkami předčasného stárnutí.
  - Vitamín PP dlouhodobě hydratuje a zlepšuje odolnost kožní bariéry.

  Face Tvář
  Neck Krk

  Každodenní použití – večer

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně na obličej a krk po vyčištění micelární vodou Pigmentbio H2O.
  • Krok 2 Produkt lze používat samostatně nebo po nanesení Pigmentbio C-Concentrate.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Ať už se jedná o důsledek působení slunce (solární lentigo), věku (senilní lentigo), těhotenství (melasma), jizev či pupínků (postzánětlivá hyperpigmentace) nebo tření, skvrny na kůži jsou odrazem našeho života. Příčinou těchto hyperpigmentací je nadměrná tvorba melaninu, jenž ztmavuje kůži.
  Odstranění těchto poruch pigmentace a návrat ke sjednocené, jasné pleti vyžaduje čas a trpělivost, ženy ovšem chtějí okamžité výsledky.

  Protože noc je nejlepší doba na přirozenou reparaci pleti, Pigmentbio Noční Sérum podporuje buněčnou obnovu a tvorbu kolagenu, aby pleť ráno byla vyplněná a rozjasněná.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Obnovuje sjednocený vzhled pleti
  Nerovnoměrný vzhled pleti: 91 % (1)

  Zlepšuje pevnost pleti
  Vyplněná pleť: 96 % (1)

  *Detaily studie

  Obnovuje jas pleti
  Jas: +52 % (2)

  Zlepšuje pružnost pleti
  Pevnost: +43 % (2)

  Regeneruje pleť
  Pleť je ráno vyplněnější a pružnější: 100 % (3)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Melanin je přirozený pigment, který udává odstín pokožky. Nepravidelná a nadměrná produkce melaninu je příčinou tmavých skvrn a nerovnoměrného vzhledu pleti. Technologie reguluje produkci melaninu a optimalizuje obnovu buněk, aby se eliminovala nadměrná tvorba melaninu. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!