Photoderm NUDE Touch SPF 50+ přirozený

Tónovaný fluid s efektem přirozeného
make-upu (nude).

Opalovací krémy pro bezpečné a bronzové opálení

Smíšená až mastná pokožka

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Dospělí
Jednoduchý k použití

Prokázaná účinnost

Výrazný zmatňující účinek po 8 hodinách.*

 • Poskytuje 100% minerální velmi vysokou úroveň UVA/UVB ochrany
 • Díky absorpčním pudrům reguluje lesk pleti po 8 hodin
 • Vyrovnává a zlepšuje jas pleti pomocí efektu přirozeného make-upu
 • Den za dnem zmírňuje nedokonalosti
 • Extra lehká textura, po aplikaci hedvábná pudrová povrchová vrstva dokonale splývající s pletí – Velmi dobrá tolerance – Nekomedogenní – Vysoce voděodolný – Dostupný ve 3 tónovaných verzích
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  599,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Kombinace minerálních UVA/UVB filtrů a patentu Buněčné bioochrany™ chrání pleť okamžitě i dlouhodobě před poškozením UV zářením. Buněčná bioochrana™ aktivuje přirozenou obranyschopnost pleti, chrání buňky a bojuje proti předčasnému stárnutí kůže.

  Receptura se 100 % minerálních filtrů s revoluční technologií Liquid-to-powder funguje ve třech krocích: 1) Po nanesení se těkavé složky odpaří a vytvoří mimořádně lehkou texturu. 2) Hedvábná aplikace umožňuje rovnoměrné rozetření pigmentů a filtrů po pokožce pro dokonale chráněnou a sjednocenou pleť. 3) Hydratační složky pronikají do povrchových vrstev kůže, a tím vytvářejí základ pro pudrový, matný konečný efekt.

  Okamžité zmatnění pokožky a ochrana před nedokonalostmi: 1) Zmatňující a světlo rozptylující pudry působí proti lesku. 2) Kyselina salicylová vyhlazuje povrch pleti a posiluje její přirozený jas.

  Dlouhodobý účinek proti nedokonalostem: Patent Fluidactiv™ v kombinaci s capryloyl glycinem den za dnem reguluje množství a kvalitu produkovaného mazu, a tím brání vzniku nedokonalostí.

  Face FACE
  Neck Krk

  Pro každodenní použití

  • Krok 1 Před použitím dobře protřepejte, dokud neuslyšíte zvuk kuliček uvnitř balení.
  • Krok 2 Používejte po nanesení hydratační péče o pleť. Nanášejte před sluněním rovnoměrně a v dostatečném množství na obličej a krk (při nižším množství produktu se snižuje úroveň ochrany).
  • Krok 3 Opakovaně nanášejte po plavání, setření nebo sportu.

  Dostupný i ve světlém nebo tmavém odstínu. Aplikujte na zdravou pokožku. Pro dospělé. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Ne všechny typy pokožky reagují stejným způsobem na sluneční záření, protože každý jednotlivec má svou vlastní citlivost na záření, která je daná jeho/jejím fototypem. Pro smíšenou až mastnou pleť je charakteristická nadměrná tvorba kožního mazu buď na T-zóně (smíšená pleť), nebo po celém obličeji (mastná pleť), která může být doprovázena drobnými nedokonalostmi.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Sjednocuje vzhled pleti
  Vytváří efekt dokonalé pleti: 89 % (1)

  *Detaily studie

  Proti lesku
  Výrazný zmatňující účinek po 8 hodin (1)

  Zmírňuje nedokonalosti
  Po 21 dnech jsou nedokonalosti zmírněné (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Změny v tekutosti kožního mazu mohou být příčinou problémů s pokožkou. Patentovaný komplex bojuje proti zahušťování mazu tak, aby se póry neucpávaly a minimalizovalo se riziko nedokonalostí pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!